کتاب اثر مرکب

اثر دارن هاردی از انتشارات نگاه نوین - مترجم: لطیف احمدپور -پرفروش ترین رمان های ایران

بیایید با هم صادق باشیم!

شما هرگز با یک هفته تمرین مثبت اندیشی و تلاشی که عدم اشتیاق آن را در اعماق وجودتان حس می‌کنید، به موفقیت دست نخواهید یافت.

بیایید صادق‌تر باشیم!

درآمدهای میلیونی تنها با داشتن اینترنت پرسرعت امکان‌پذیر نیست. شما هرگز نمی‌توانید با نشستن روی مبل و تکرار عادت‌های قبل و جویدن قرص چربی‌سوز در طی یک ماه وزن کم کنید. هیچ کدام از چیزهایی که شما به دنبال آنها هستید به صورت یک بسته در فروشگاه‌ها عرضه نمی‌شود. بیایید برای یک لحظه از تمام فضای اطراف خود جدا شوید و بدون جنگ به این سوال جواب دهید: در کجای مسیر اهداف و زندگی‌تان ایستاده‌اید؟
موفقیت آسان نیست. هیچ کتابی بدون شما نمی‌تواند معنای عملی موفقیت را واقعیت ببخشد و هیچ رژیم غذایی بدون اراده‌ی صد در صدی شما نمی‌تواند باعث کم شدن وزن‌تان شود. صادقانه بگوییم، موفقیت اصلا راحت نیست. هیچ گاه در یک شب میلیاردر نخواهید شد و هرگز بدون شناخت و تمرین و تمرین و اشتیاق زندگی مخصوص به خود را نخواهید ساخت! اما باور این جملات نقطه شروع است.

اگر تا اینجای قصه را می‌توانید بازی کنید برای شما یک پیشنهاد ردنشدنی داریم. پیشنهادی درست شبیه یک نوشیدنی گرم وقتی دست‌هایتان از شدت سرما بی حس شده است.

پیشنهاد ما انجام تغییرات و روش‌هاییست که «دارن هاردی» در کتاب «اثر مرکب» برای شما نوشته است. این تغییرات به هیچ‌وجه اطلاعات جدیدی نیست. بلکه تمام کارهایی است که شما می‌دانید و انجام نمی‌دهید.
به عبارتی اگر منتظر یک داروی شفابخش هستید که شبیه به چوب جادوگر با یک ورد زندگی‌تان را از این رو به آن رو کند، اصلا سراغ این کتاب نروید. اما اگر به دنبال یک برنامه عملی و نقشه‌ای جامع و ملموس هستید، اجازه دهید جملات این کتاب بر روی انتظارات شما تاثیر بگذارد و فرضیات قبلی شما را پاک کند، حس کنجکاوی‌تان را برانگیزد و به زندگی شما ارزش دهد.

باز هم یادآوری می‌کنیم که دقت کنید! با خرید و نگهداری این کتاب در کتابخانه خود هیچ معجزه‌ای اتفاق نخواهد افتاد. باید به گام‌های کوچک زندگی ایمان داشته باشید و به این باور برسید که موفقیت در یک شب، یک روز و یک ماه به دست نمی‌آید! معجزه با دستان خودتان اتفاق خواهد افتاد. درک اثر مرکب شما را از انتظار کسب «نتایج سریع» رها خواهد کرد. این باور که موفقیت باید به همان سرعتی باشد که فست فود آماده می‌شود، لیوان آب سرکشیده می‌شود، پیامک ها در چند ثانیه می‌رسد. این طرز فکر را رها کنید.

حقیقت این است که شما تنها داستان موفقیت یک برنده را می‌خوانید، اما از میلیون‌ها بازنده سخنی نمی‌شنوید. روان شناس دانشگاه هاروارد، استاد نیل گیلبرت می‌گوید: اگر به بازندگان قرعه کشی‌ها ۳۰ ثانیه زمان داده شود که در تلویزیون اعلام کنند «من برنده نشدم»، حدود ۹ سال طول خواهد کشید تا تمام بازندگان یک مسابقه این جمله را بیان کنند.

همانقدر که درک این مسئله مهم است که موفقیت آسان نیست، درک این نیز مهم است که هر تصمیمی هر چند بی‌اهمیت و ناچیز مسیر زندگی شما را تغییر می‌دهد، باید اهمیت این جمله را درک کنید، زندگی مجموعه‌ای از انتخاب‌های شماست. در یک غیبت شرکت می‌کنید یا نه، با چه کسی وقت می‌گذرانید، با چه کسی ازدواج می‌کنید، امروز نهار رژیم خودتان را می‌شکنید، قرارتان را به روز دیگری موکول می‌کنید، هر تصمیمی تکرار می‌کنم هر تصمیمی تاثیرگذار است. «دارن هاردی» درباره تصمیمات آگاهانه در کتاب توضیحات کاملی داده است. اینکه چگونه می‌توان این آگاهی را در راستای هدف‌هایتان برنامه‌ریزی کنید.


خرید کتاب اثر مرکب
جستجوی کتاب اثر مرکب در گودریدز

معرفی کتاب اثر مرکب از نگاه کاربران
من بسیاری از این کتاب های توسعه خود را خوانده ام و هر بار که بخوانم یکی را می خوانم همیشه احساس می کنم چیزی در آنها وجود دارد. Effect Compound اولین کتابی است که من واقعا احساس می کردم تمام این فرایند را از توضیح اینکه ما معمولا اشتباه می کنیم، چه می توانیم برای غلبه بر آن و آنچه که می توانیم انجام دهیم تا عادت آن را انجام دهیم. دارن هاردی همچنین توانست نمونه های بسیار خوبی و استعاره هایی را درباره موضوعات مختلفی که در مورد آن نوشته است، ارائه دهد. یکی از ضعف های کتاب این نتیجه گیری است که من احساس می کنم که او موفق به کشیدن آن با هم شده و احساس کمی عجله داشت. من دوست داشتم با نتیجه گیری های جامع تر از فصل های قبلی نتیجه گیری کنم. دلیل اینکه من هنوز هم فکر می کنم که کتاب ها 5 ستاره را از بین می برند، این است که کوتاه است (160 صفحه) و شما می توانید بگوئید که کل کتاب خلاصه ای از درس های زندگی در یک فرمت به خوبی نوشته شده است و برخی از تمرین های عالی شامل.

مشاهده لینک اصلی
من فکر کردم این یک کتاب عالی برای هر کسی و هر کس بود. این به شیوه های مختلفی می تواند زندگی شما را بهبود بخشد. من به بسیاری از چیزهایی که دارون در کتاب خود اشاره می کنم اعتقاد دارم. با این حال، متوجه شدم که روش های او برنامه ریزی زیادی دارد و گاهی اوقات این مشکل را پیدا می کنم. این را به همه توصیه کنید. خواندن آن بسیار سریع است، اما چیزی که شما سالانه می توانید بخوانید تا خودمان را یادآوری کنیم که چگونه اهدافمان را به دست آوریم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب دارای چند ایده ساده اما بزرگ است. پیام اصلی این است که انتخاب های کوچک و هوشمند که به طور مداوم در طول زمان اعمال می شود، منجر به نتایج عالی می شود. موفقیت شبانه یک اسطوره است. به گفته نویسنده، تنها راه موفقیت شما این است که از طریق پیوستگی عرفانی، غیر عادی، غیرقابل تحول و گاهی اوقات دشواریهای روزمره در طول زمان، پیچیده شود. یکی دیگر از کلاهبرداری های مهم اهمیت گرفتن مسئولیت 100 درصد در مورد همه چیزهایی است که ما تجربه می کنیم، داشتن انتخاب و نحوه پاسخگویی ما به آنچه اتفاق می افتد برای ما است. به این ترتیب، ما توانایی رشد و بهبود را داریم. به آسانی با بازپرداخت سریع یا رضایت فوری وسوسه می شویم و از عواقب و بلندمدت دراز مدت کاست. داشتن اهداف تعریف شده و یک دلیل برای اینکه چرا تمرکز مغز بر روی اقدامات مناسب است و می تواند از خواست های خود برای مقابله با فوری لذت ببرد. در نهایت، هنگامی که شما شروع به گرفتن اقدامات مثبتی به وسیله اهداف خود کنید و دلیل این که چرا، حرکت شما با تلاش کمتر و کمتری در مسیر مورد نظر قرار می گیرد. بیشتر ایده های کتاب جدید جدید نیستند و در دیگر کمک های خود پوشیده شده اند کتاب ها در قالب های مختلف با این حال، من هنوز هم این کتاب را با امتیاز بالا رتبه بندی می کنم؛ زیرا یادآور خوبی از اصولی است که از سایر کتاب ها آموخته ام. خواندن کتاب می تواند به آنها کمک کند.

مشاهده لینک اصلی
سادگی درخشان است. ایده کلیدی - عادت های خوب و اکتشافات در خلال موفقیت هر کدام. مفهوم آسان و بسیار شهودی بنابراین تعجب دقیق نیست، اما به خوبی گسترش یافته است. با انواع مختلف کتاب های مشابه و تحقیقات رفتاری نیز ارتباط برقرار می کند. تنها ناکامی این نام نامناسبی است.

مشاهده لینک اصلی
من نگه داشتن این کتاب در روشن شدن من برای خواندن دوباره. آن باید از من بخواند. همه چیز درباره گرفتن گام های کوچک برای تبدیل شدن به فردی که میخواهید بسازید، و اینکه چگونه این ترکیبات برای ایجاد نتایج باورنکردنی، ما مجبوریم وقت آن را بیاوریم. بنابراین. خوب

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اثر مرکب


 کتاب فقر احمق می کند
 کتاب زنی که مهم نبود
 کتاب مرغ دریایی
 کتاب جنس ضعیف
 کتاب همزاد
 کتاب جین ایر