کتاب از دولت عشق

اثر کاترین پاندر از انتشارات عالی تبار - مترجم: حمیده اوشلی-پرفروش ترین رمان های ایران

Of all of the self-help books Catherine has written in the past several decades, The Prospering Power of Love is the one she most often recommends—first, to people who are begining their inspirational search; second, to people with relationship problems, which almost everyone experiences on occasion as a part of their growth into greater understanding; and third, to people who are looking for a book containing a simple yet inspirational approach they can share with others as a means of help. Once the concepts of The Prospering Power of Love are planted firmly within, further expansion will gradually appear in all aspects of life leading to greater progress in the future regardless of life’s circumstances—bitter or sweet, meager or comfortable. The ideas contained in these pages continue to apply, year after year.


خرید کتاب از دولت عشق
جستجوی کتاب از دولت عشق در گودریدز

معرفی کتاب از دولت عشق از نگاه کاربران
این یکی دیگر از کتاب الهام بخش و تقویت کننده قلم کاترین پاندر است. او قدرت عشق را در حل مشکلات مالی، بهداشتی، خانوادگی و دیگر مشکلات نشان می دهد، نمونه های متعددی را از زندگی و آشنایی خود نشان می دهد. ما به روش شفا دادن نوشتن نامه به فرشتگان مختلف - به عنوان مثال فرشتگان ثروت، آزادی، شفا و حفاظت از الهی همراه با فرشتگان از افراد و سازمان های فردی. در تجربه او این نشان داده شده است که به ویژه شکل قوی از بهبود است. فصل در مورد مزایای صدور مجوز شامل است. من این کتاب کوچک را به هر کسی که نیاز به کمک در درمان وضعیت دشوار و یا مشکل هر نوع (که احتمالا همه ما) و به خصوص کسانی که قبلا از قدرت شفا عشق عالم آگاه نیستند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب بسیار الهام بخش است. این به من کمک کرده است تا برخی از اندیشه های من در مورد تجربیات چالش برانگیز با افراد و پول را تغییر دهد. من به شدت توصیه کتاب و برنامه ریزی برای خرید نسخه از آن را به هدیه تمام دوستان نزدیک من.

مشاهده لینک اصلی
به عنوان یک دوست از من می توانید هر کتابی از کاترین پاندرز بخوانید و @ golden unsubs @ را دریافت کنید. او به شما یادآوری می کند که به چیزهایی که نیاز دارید باز داشته باشید. این یکی را که می توانید دوباره و دوباره بخوانید!

مشاهده لینک اصلی
زیبا

مشاهده لینک اصلی
تقسیم 40 صفحه. برخی از توصیه های عالی، اعلامیه ها و داستان ها دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب از دولت عشق


 کتاب سیر عشق
 کتاب خانه درختی 39 طبقه
 کتاب خانه درختی 78 طبقه
 کتاب مردی به نام اوه
 کتاب پیانوی خودنواز
 کتاب هنر فروش کردن