کتاب باد در درختان بید

اثر کنت گرهم از انتشارات پیدایش - مترجم: آرزو احمی-پرفروش ترین رمان های ایران

با رسیدن بهار و آب و هوای خوب در خارج، ملکه خیرخواه با تمیز کردن بهار، صبر را از دست می دهد. او خانه خود را زیرزمینی فرار می کند، در حال ظهور است تا هوا را بگیرد و به رودخانه برسد، که قبلا هرگز دیده نشده است. در اینجا او به موش صحرایی (آب گلوله ای) ملاقات می کند، که در این زمان سال تمام روزهای خود را در رودخانه، نزدیک و نزدیک آن می گذراند. موش برای مواجهه با قایق سواری خود، مول را می گیرد. آنها با هم هماهنگ می شوند و روزهای زیادی را با قایقرانی می گذرانند، با موش صحرایی مو را به مسیر رودخانه می آموزند. کنت گراهام، The Wind in Willows، مثل همه ادبیات نمونه های کودکان، همواره به بزرگسالان نیز اعتراض کرده است. اگر چه برای اولین بار در سال 1908 منتشر شد، زمانی که "اتومبیل" جدید و نادر بود، The Wind in Willows شگفت آور پرتره های معاصر و خنده دار از آقای تاد، غم انگیز Badger، Rutty Poetic و مول مولد تازه . گراهام در طول طنز و روحیه خیره کننده، عمیقا تفسیری از شجاعت، سخاوت و بیشتر از همه، دوستی دارد.


خرید کتاب باد در درختان بید
جستجوی کتاب باد در درختان بید در گودریدز

معرفی کتاب باد در درختان بید از نگاه کاربران
من فقط به پایان رسید \"باد در Willows\" توسط کنت گراهام. من 5 ستاره از 5 را به من دادم، زیرا من کاملا توسط شخصیت های حیوانات دلربا، مناظر طلسم کننده و گاه گمراه، گاه خنده دار و چرخش داستان، خشمگین شدم. شرح مختصری از منظره روستایی انگلیسی نشان می دهد عشق واقعی نویسنده به جایی که او دوران کودکی خود را - حیله گر Berkshire حومه شهر و مجاورت رودخانه Thames. من این کتاب را به هر کسی که حیوانات را دوست دارد توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
#ReadKidsLit: کتاب # 7\nخوب، کجایی شروع کن این داستان جریان آگاهی است. داستان داستان خوبی بود، اما در همه جا قانع نشد. . از یک طرف شما دنیای خارق العاده ای از حیوانات، ذخیره مواد غذایی، شنا کردن در رودخانه، داشتن پیک نیک و غیره، و از طرف دیگر شما یک حیوان کوچک، یک گربه ای که توسط انسان ها دستگیر می شود، زیرا او در حال رانندگی خودروی انسانی که در یک زندان انفرادی قفل شده بود، فرار کرد، در حالی که به عنوان یک لباس بشر لباس پوشید و هر کس فکر کرد که یک خر (که بلندتر از 10 سانتیمتر است) به راحتی به عنوان لباسشویی مبدل می شود و هیچ انسانی آن را متوجه نمی شود. یک قلاده با اندازه 10 سانتیمتری یک سبد اندازه انسانی دارد، یک کاروان بزرگ اندازه انسان است، با انسانها صحبت می کند مثل اینکه انسان است، موی خود را شانه می کند (صبر کنید، چه مویی) آیا او یک قورباغه یا یک مرد است؟ بیا آقای آقای گراهام، شما پر از تناقضات است که به نظر من این داستان را نابود کرد. جهان فانتزی \"دنیای انسانی، دنیای فانتزی\"، دنیای انسانی و دنیای فانتزی دوباره، و منجر به سرگیجه و دوباره گیج می شود. . . شخصیت های گربه نیز بسیار نامطلوب بود: مودبانه، محبت، افتخار، بیهوده، خرابکارانه، خودخواه و غیره، و بسیاری از ویژگی های منفی دیگر. برخی می گویند: - اما کتاب کودکان آن، فانتزی است، که در آن تصور شما؟ و من می گویم این پوچ بودن نیست تصورات، یک تصویر تار است که قانع کننده نبود. به عنوان مثال نگاهی به دهان داشته باشید. او اندازه طبیعی است وقتی که با حیوانات دیگر و اندازه انسان هنگامی که با انسان است. و زبان (به خوبی من نمی دانم زبان باید کودکانه و ساده) اما پسر! تصاویر و تمثیل و تمام این چارچوب Lord Kitchener، و یک تصویر از خدای پان ظاهر می شود از آبی به طور کامل مستقل و خارج از زمینه با داستان، و کلمات که حتی من (یک معلم EFL می توانید درک کنید بدون کمک از یک فرهنگ لغت [قدرتمند، پیچیدگی، رضایت و غیره]) همه این ها بسیار پیچیده هستند به عنوان تصاویر برای یک کودک جوان است. شاید شما به من اسیر و یا بدبخت باشید، اما برای من این داستان خوبی بود که به شدت اعدام شد. داستانهای بهتر برای خواندن وجود دارد. در عین حال، خوانندگان این رشته در این کتاب به بررسی نقد ادبی مارکسیسم یا انتقاد سیاسی بورژوازی ادواردین انگلستان می پردازند. آه به من استراحت بدهد!! خب من از من متنفرم اما من آن را توصیه نمی کنم. من توصیه می کنم A.A. به جای Milnes Winnie-the-Pooh، 18 سال بعد منتشر شد و خیلی بهتر؛ یا Beatrix Potters (داستان های متقارن اما بسیار مناسب تر) داستان خرگوش پیتر و غیره 2،6 ستاره به خاطر صحنه های تمام حیوانات جالب بود.

مشاهده لینک اصلی
من قبل از آن که بخوانم این داستان را خیلی درباره این داستان بدانم، با دیدن سه انطباق از آن در زمان های مختلف در زندگی ام، اما هنوز تا کنون آن را ندیده ام. این کلاسیک است و شایستۀ این وضعیت است. بیش از صد سال پس از انتشار، من فکر می کنم هنوز هم خوب است. حتی اگر در گروه هدف خود به شدت علاقه داشتم، آن را سرگرم می کردم. آن ها شخصیت های فوق العاده ای داشتند، همه آنها با خصوصیات و قوت های مختلف، نقاط قوت و ضعف های آنها. خوب، یکی از آنها می تواند خیلی ناراحت کننده باشد. این یکی است Toad، اما به نوعی او نیز سرگرم کننده است. با تمام رفتارهای خودمحوری، بی پروا، وحشیانه، هنوز نمیتوانستم احساس خوبی داشته باشم. او فقط باید به خوبی رشد کرد. ارزش خواندن و خواندن، به نظر من صادقانه است.

مشاهده لینک اصلی
من می دانم این کتاب های کودکان مورد علاقه بسیاری از مردم است و من واقعا می خواهم آن را دوست دارم اما من فقط نمی دانم. من بسیاری از رمان های کودکان خواندن و برای من دیگران وجود دارد که بهتر هستند. من این داستان را فقط خیلی سریع می بینم. این اتفاق نمی افتد، با داستان های تصادفی به آن افتاده است. یکی از آنهایی که سریع تر به ذهن می رسد داستان درباره فرزند گمشده است. این فقط عجیب و غریب است، هیچ ارتباطی با بقیه کتاب ندارد و واقعا کمی ناراحت کننده است. کاملا شبیه شخصیت های موش صحرایی، مول و بخصوص گورخر است و من دوست دارم تصاویر رودخانه را احساس کنم و واقعا احساس می کنم در محیط قرار دارد اما داستان فقط من هرگز به من نگفته است

مشاهده لینک اصلی
برای زندگی من، من نمی توانم نسخه را در Goodreads بخوانم. اگر شما می توانید خود را در کتابخانه یا کتابفروشی محلی خود پیدا کنید، من یکی از اینگا مور را نشان می دهد. در واقع، این دلیل اصلی من تصمیم گرفتم این کتاب را بخوانم؛ داستانها درست هستند، هرچند تصاویر کاملا زیبا هستند. من در توصیف هنر بزرگ نیستم (چون واقعا نمی دانم کافی در مورد آن)، بنابراین من یک مثال زیر را اضافه کنید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باد در درختان بید


 کتاب هنر خوب زندگی کردن
 کتاب خودت باش دختر
 کتاب واقع نگری
 کتاب بیگانه
 کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد
 کتاب زندان هایی که برای زندگی انتخاب می کنیم