کتاب بخت پریشان

اثر جان گرین از انتشارات هیرمند - مترجم: مریم فرادی-پرفروش ترین رمان های ایران

«کتاب‌هایی که درباره‌ی سرطان نوشته شده‌اند احمقانه‌اند.» نظر هازلِ شانزده ساله چنین است. هازل خودش مبتلا به سرطان است. فصل آخر داستان زندگی او بر پایه‌ی بیماری‌اش نوشته شده است. با این حال، اصلاً دوست ندارد دیگران به او ترحم کنند و از شرکت در جلسات گروه‌های خودیاری بیزار است، تا این که در یکی از همین جلسات با گوسِ باهوش، جذاب و دوست‌داشتنی آشنا می‌شود و بدین ترتیب داستان زندگی او از نو نوشته می‌شود. گوس با بیماری‌اش مقابله و بر آن غلبه کرده است. هازل و گوس درباره‌ی کتاب‌های مختلف با هم بحث می‌کنند، موسیقی گوش می‌دهند، فیلم تماشا می‌کنند و عاشق هم می‌شوند ـ هرچند که جوان و ناپخته‌اند. گوس بزرگترین آرزوی هازل را برآورده می‌کند: این دو با هم به آمستردام سفر می‌کنند تا با پیتر وان هوتن، نویسنده‌ی کتاب مورد علاقه‎‌ی هازل، دیدار کنند، کتابی عمیق، پر از احساس و مملو از افکار نوجوان‌ها درباره‌ی بیماری، عشق و مرگ.


خرید کتاب بخت پریشان
جستجوی کتاب بخت پریشان در گودریدز

معرفی کتاب بخت پریشان از نگاه کاربران
بنابراین، Ive یک راه دیگر برای آزار پسر من را پیدا کرد. من الان او را آزار می دهم: 1. مادر بودنم 2. از سوالاتی که در مورد دختران به آن علاقه مند است، سوال کنید. صحبت کردن با دوستان خود هنگامی که آنها می آیند در عوض، او من را آزار می دهد: 1. به عنوان مثال پسر من، به عبارت دیگر، مرد ME2. در مورد دخترانی که علاقه مند به 3 هستند مخفی نگه داشته می شود. او با داشتن دوستانش در سال 2011، این کتاب را به عنوان یک کریسمس در اواخر سال نو خواند. او اصرار داشت که من از آمازون پیش از سفارش استفاده کنم زیرا او نسخه امضا شده را تضمین می کند. (هوم ... تعجب می کند که او آن را از ...) هنگامی که کتاب وارد شد، او آن را در دو روز خوانده است. یک رکورد برای اوست. اکثر کتاب ها او را ماه به پایان می رسانند، زیرا آنها نمی توانند با تماس های آژیر فیس بوک و XBOX 360 رقابت کنند. او به من گفت که من باید این کتاب را بخوانم. من تا به حال! من آن را در من به خواندن پشته. (خب، یکی از خواندن پشته من.) آنجا آنجا بود. برای یک سال. این پسر آجیل را به من داد. @ آیا این کتاب را خوانده اید؟ @ او می پرسد. Nope! @ پاسخ من بود. خدانگهدار. یا شاید، bwahaha.Besides از لذت بردن از از دست دادن با ذهن پسران، من عجله ندارم به خواندن این کتاب. در حال حاضر دو کتاب جان سبز خوانده شده است. من کاملا مطمئن بودم که این طرح شامل یک دختر جوان باهوش است که یک مرد جوان خجالتی را خدشه دار می کند و زندگی خود را با شیوه های غیر منتظره روبرو می کند. و من اشتباه نکردم یک بار دیگر ما یک جادوگر داریم که یک مرد زیر طلسمش را نگه می دارد، فقط خود او را جذاب می کند و آن را می کشد! فقط این بار، آنها هر دو در حال مرگ (یا زندگی می کنند، اگر شما یک نیم تمام بدن شیشه ای) سرطان. (من نمی توانم به آن کمک کنم. همیشه می گویم مادرم - نیمه ای بین صدای جیر جیر و یک زمزمه.) سعی نکردم، اما هازل را دوست داشتم. من دوست داشتم که او دقیقا چه چیزی را در ذهنش داشت، بدون توجه به عواقب آن. من دوست دارم که او احساس طنز را حفظ کند؛ خیلی مهم است که شما دارید، خوب، می دانید ... چیز. و من دوست داشتم که او رابطه خوبی با پدر و مادرش داشته باشد. در واقع واقعا یک جهان واقعا بی رحمانه و ناعادلانه است، وقتی کسی مانند هیزل یک حکم اعدام دریافت می کند، و بلا از حماسه گرگ و میش زندگی ابدی می شود. یکی از این روزها، من باید به اطرافم گفتم که پسرم می گویم که بالاخره کتابم را می خوانم.

مشاهده لینک اصلی
اسپویلرها دو بار در حال حاضر \"خطا در ستاره های ما\" را خوانده و نظر من درباره کتاب واقعا تغییر نکرده است. من آن را دوست ندارم من از آن متنفر نیستم با این حال، این یک کتاب پر از کنتراست است. هازل هر دو خسته کننده و هیجان انگیز است. برای یک شخصیت اصلی، او دقیقا شلوغ ترین شخص برای پیگیری در اطراف نیست. این درست است - من انتظار ندارم که او باشم. هنگامی که شما تمام وقت در اطراف یک مخزن اکسیژن حمل می کنید، شما حق دارید خسته کننده باشید. من دوست دارم که چگونه او از یک نوجوان غیر فعال منصرف شد تا زمانی که آگوستوس آمد. Sheâ € ™ ثانیه مزاحم (به جز هنگامی که او بر روی تخم مرغ سیب خورده غذا خوردن صبحانه). شایسته است قابل تحمل است. گووس هر دو نجیب زاده و دوش است. آگوستوس از طریق بسیاری از افراد سرطانی بوده است. او به طور مداوم توسط افراد دیگر مبتلا به سرطان احاطه شده است، هرچند همیشه لبخند می زند. او خوشحال و خوشحال است و هر کاری را برای آنهایی که او دوست دارد انجام می دهد، از جمله ترک دادن خواسته خود را به هیزل به آمستردام می دهد تا بتواند نویسنده مورد علاقه اش را ملاقات کند. بدون شک من فکر می کنم که گوس یک پسر خوب بود، اما او نیز یک جنجالی و شگفت انگیز بود. چیزی استعاره؟ دوست داشتنی من می خواستم این سیگارا را از دهانش بخورم. دوست دختر و بهترین دوست خود را دو بار از طریق مراسم خاکسپاری خود زندگی کنید؟ این فقط بی رحمانه است حرکت دیک، گوس دیک حرکت می کند. پورت ون هوتن هر دو ... خوب، در واقع، فقط یک دوش است. من هیچ چیز دیگری در مورد این مرد نمی گویم. کتاب دوش است. هر دو را خوشحال و غمگین می بینم. حتی اگر یک کتاب سرطان که در آن مردم چشم و زندگی خود را از دست بدهند، TFIOS هنوز لحظاتی پر از خنده و لبخند است. گفتگو که یکی از آنهاست - این کتاب، به طور کلی، احساس خوبی از طنز داشت. فقط برای شکستن قلب خود و پانچ شما را در روده چند صفحه بعد. نوشتن هر دو مسخره و شگفت انگیز است. حتی پیتر وان هوتن در حال حرف زدن یا نوشتن، حتی نفهمید که نیمی از واژگان را درک می کنم. من هرگز چند کلمه تصادفی را با هم ندیده ام. در اینجا نیز هیچ سازگاری وجود ندارد. یک لحظه، هیزل و آگوستوس صحبت می کنند مانند فیلسوفان عمیق وجود دارد، با استفاده از چنین کلمات که من اعتقاد دارم که آنها هر دو در دانشگاه فانسی حضور داشتند، و بعد، آنها را به عنوان \"هر آنچه\" و چیزهایی مانند آن . اگر شما قصد دارید شخصیت های اصلی خود را به دوشاخه های متضاد تبدیل کنید، دست کم در مورد آن متداول هستید. با این حال، برخی از نقل قول های شگفت انگیز، مانند: \"چه زمانی شلخته است. او همه را می کشد. »و« همانطور که خواند، در عالم خواب به خواب رفتم: به آرامی، و سپس همه در یک بار. »مطمئن باشید که بسیاری از مردم با من مخالف هستند، اما به نظر من، گسل در ستاره های ما به هیچ وجه کامل نیست. اما باید آن را انجام ندهد. از آنجا که هنوز یک خواندن سریع و لذت بخش است، و یکی که من را لبخند زد.

مشاهده لینک اصلی
بیشتر شبیه به ستاره 2.5 است. این خوب بود، و من hype، اما من با مسائل قطعی با آن. من فکر می کنم ایو این را قبلا گفت، اما من با جان سبز مشکل دارم. من فکر می کنم او یک شخص فوق العاده است؛ من عاشق برادران vlog و nerdfarchia و همه چیزهایی که او می کند برای بالا بردن و تأیید جوانان است. اما احساس می کنم که من شخصیت های مشابه را در هر یک از کتاب های او خواندم. همه آنها یک صدای مشابه دارند: او. دختر، پسر، قلب، سرطان بیمار هستند - آنها همگی سریع صحبت می کنند، استفاده از کلمات بیست دلاری، اگزیستانسیالیسم، کاراکترهای دوست داشتنی استعاره نویسنده. من فندق گریس و آگوووس را دوست داشتم، اما همه ی من می توانستم ببینم جان سبز کشیدن رشته های بالای آنها بود، دست هایش را تکان می داد و موهایش را می گرفت و یک دقیقه به برادرش هانک می گفت. متشکرم فکر می کنم برخی از نوجوانان - قطعا آنهایی که من می خواهم در مورد آنها بخوانند - قادر به گفتگو های متفکرانه هستند، که با کلمات و استعاره SAT پخش می شود؟ کاملا. آیا من فکر می کنم آنها در ملاقات پرسش-معنی-of-my-existence به عنوان اغلب شخصیت های خود صحبت می کنند؟ نه، من نمی فهمم علاوه بر این، من احساس کردم دستگاه رسم ون هوتن عنصری غیرواقعی بود (یکی دیگر از کارت های JG) برای داستان ای که نیازی به آن نبود. گسست در ستاره های ما، بدون سفر به آمستردام معنی دار و تحسین انگیز بود (منظور من واقعا ؟!). من فکر می کنم جان سبز خود را با آن خدشه دار کرد؛ او بیش از این توانست سؤال های مشابهی را مطرح کند و پاسخ ها را به شیوه ای واقع بینانه پاسخ دهد که متناسب با داستان است. خطا در ستاره های ما توانست یک داستان زیبا باشد، اما باید با دست کم خود آگاهانه نوشته شود.

مشاهده لینک اصلی
من سعی کردم مردمی، من واقعا انجام دادم! خطا در ستاره های ما یکی از آن کتاب هایی بود که همه دوست داشتند اما من، BST فیلم بزرگ بود !! من آرزو می کنم می توانم همین را در مورد این کتاب بگویم. آن را BORING بود نمی شد زندگی می کنند تا به تمام اعتیاد به مواد مخدر است که در حال گرفتن .... آن غم و اندوه قلب بود، پایان من را به گریه، اما داستان فقط خسته کننده بود. تنها دلیل اینکه من آن را بخوانم این است که این هدیه ای از خواهر من بود. آن را خوب خوانده باشید اگر شما می توانید گذشته را به عنوان جهنم شروع کند.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب خوب، یک داستان اصلی، اما یک کتاب عالی نیست. من مطمئن نیستم که چطور فیلم می شود. منظورم این نیست که همه این ستاره های جوان به دنبال زخمی شدن بیماری می توانند؟ همه آنها باید به ظاهر زیبا نگاه کنند، اگر کمی نازک باشند. من فکر نمی کنم لرزه ها و زخم ها و واکرها بطور ذاتی پر زرق و برق باشد، اما شاید یک طراح بتواند با ظاهر شگفت انگیز عمل کند و بازیگران را ترک کند تا معنای آن را بیابد. معنی چیست؟ زیادی وجود نداشت. این فقط یک کتاب خوب بود، شخصیتهای کاملا درست نوشته شده بود که شاید دو بعد ابداع نداشته باشد؛ داستان کلی خیلی خوب است، اما این طرح، آه عزیز، جذاب، لرزان، اما واقعا باور نکردنی است. با این حال، من می خواهم به برخی از ستاره های هالیوودی غیرمترقبه فکر کنم که یک قربانی سرطانی فاکس با گونه های تیزهوش است و سیلندر اکسیژن دوقلو خود را بر روی یک هواپیما برای ماجراجویی یک عمر قرار می دهد: ملاقات احمق که کتاب مورد علاقه اش را نوشت (و رفتن به دریافت کنید) من قصد داشتم بگویم که من به نوعی فکر نمی کنم داستان داستان YA کاملا برای من باشد اما واقعا ریاکارانه خواهد بود زیرا معتادان معتاد به کتاب های مربوط به مدل های شگفت انگیز 16 ساله (Spoiler) [و آمریکایی ها - Australias - UKs - Canadas - جهان مدل بعدی بعدی. تورنت ها یک چیز شگفت انگیز هستند. (پنهان کردن اسپویلر)] آنها را در لیست کتابهای من جستجو نکنید، من فقط آنها را در یک نشست در مغازه همراه با یک رتی از طبقه بالا یا نان داغ و پنیر از نانوا کنار درب می خورم. این داستان ها تا زمانی که غذا وجود دارد، گذشته است. در آن زمان بسیار لذت بخش بود، اما چند ساعت بعد و شما به دنبال شام بودید.به طور خلاصه، از فیلم \"گمراهی در ستاره های ما\" بسیار لذت بردم و منتظر فیلم هستم. در واقع شما می دانید من فکر می کنم که می تواند با چند زامبی پرتاب شود. Anorexia، acne and zombies. خوب، به اندازه کافی در حال حاضر 4.5 ستاره که A است، اما هنوز هم می تواند بهتر عمل کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بخت پریشان


 کتاب نبرد من
 کتاب خانه درختی 52 طبقه
 کتاب هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی
 کتاب مردی به نام اوه
 کتاب افراد موفق چگونه پیشرفت می کنند
 کتاب دروغ گویی روی مبل