کتاب بر باد رفته

اثر مارگارت میچل از انتشارات ناهید - مترجم: پرتو اشراق-پرفروش ترین رمان های ایران

رمان با باد رمان نوشته شده توسط مارگارت میچل، که برای اولین بار در سال 1936 منتشر شد. این داستان در کلینتون، جورجیا و آتلانتا در دوران جنگ داخلی و بازسازی آمریکا تنظیم شده است. این نشان می دهد مبارزه جوان Scarlett OHara، دختر فاسد یک صاحب مزرعه خوب، که باید از هر وسیله ای که در اختیار او قرار دارد استفاده کند تا بتواند از فقر خود که پس از Shermans March تا دریای خود پیدا می کند، استفاده کند. یک رمان تاریخی، داستان داستان Bildungsroman و یا آمدن از سن است، با عنوان گرفته شده از یک شعر نوشته شده توسط ارنست Dowson. باد که با خوانندگان آمریکایی از زمان آغاز شده بود و در سال 1937 به عنوان پرفروشترین داستانی آمریکایی شناخته شد و در سال 1937 منتشر شد. از سال 2014، نظرسنجی هریس آن را به عنوان دومین کتاب مورد علاقه خوانندگان آمریکایی، درست در پشت کتاب مقدس بیش از 30 میلیون نسخه در سراسر جهان چاپ شده است.


خرید کتاب بر باد رفته
جستجوی کتاب بر باد رفته در گودریدز

معرفی کتاب بر باد رفته از نگاه کاربران
اوت 2017 بازنویسی که من در تابستان 2012 نوشتم هنوز درست است. 10 ستاره! به یاد داشته باشید که در تابستان سال 1969 مادر و بهترین دوست من به تئاتر قدیمی Orpheum مراجعه کردم تا ببینم «من با باد» در تابستان سال 1969 بودم. اولین فیلم پرطرفدار من خیلی هیجان زده بود . من می توانم پرده های مارون را به نمایش گذاشتن صفحه فیلم به عنوان چراغ های تاریک را ببینید. صدای شنیده نمی شود، اما افتتاحیه موسیقی و تارا وجود دارد! من گرفتار شدم لورا و من از طریق نمایش دوم نشستیم. من خسته شدم، اما زمانی که من به خانه رسیدم، وقتی به من زنگ زد در صفحه ی شام یکنواخت اولین نسخه من از مارگارت میچل را با باد سپری کرد! نیازی به گفتن نیست که من شام خوردم و به اتاقم رفتم و شروع به خواندن کتاب کردم که از آن روز تابستان عاشق شدم. با هر بار خواندن، متوجه شدم چیزی که در جلسات گذشته از دست رفته. من هنوز برده داری را به عنوان بی رحمی می پذیرم همانطور که همیشه بوده است. و باید درباره 75 سال پس از پایان جنگ داخلی در سال 1936، هنگامی که اولین بار با باد منتشر شد، سخت تر شد. جایزه پولیتزر در سال 1937 جای تعجب نیست که این رمان تاریخی حماسی جایزه پولیتزر را به دست آورده است. میچل کاراکترهای بسیاری از شخصیت ها را ایجاد کرده و هر صدای متمایزی را به آنها داده است. خواننده می تواند تفاوت بین خوک، مادری، پریسی و عمو پیتر را بگوید و این اعتبار به میچل است. اما حتی شخصیت های کوچک نیز متفاوتند. تارا، Twelve Oaks و آتلانتا نیز شخصیت های جذاب تبدیل می شوند. همانطور که تارا نشان دهنده توانایی تغییر است به عنوان جنوب جدید افزایش در شکست از سبک زندگی فئودالی قدیم قدیمی که در آن هر مرد، زن و کودک آزاد است زندگی می کنند که آنها می خواهند. Twelve Oaks نشان دهنده جنوب قدیم است که برای همیشه پاره شده است. این Ashley's South است. او در تغییر با آن قرار ندارد. او و ملانی برای یکدیگر مناسب هستند. او او را می فهمد و رویایی که جنوب قدیم بود. رات باتلر متنفر از جنوب غربی است زیرا او را بیرون ریخت و به او برگشت. تلخی او از لذت او لذت می برد، زیرا او می بیند مرگ او به عنوان آتلانتا سوزانده و جیب او پر از طلا است. او شخصیت تبدیل شده ترین در GONE WITH THE WIND است. همانطور که در این خواندن انجام دادم، هیچگاه تحولش را مشاهده نکردم. جای تعجب نیست که 35 ساله برای Scarlett O'Hara، 16 ساله خود سیراب شده است. نه تنها او روحیه دارد، او دارای عزم سرسختانه کسانی است که به نظر می رسد راه خود را بیشتر از زمان. این اسکارلت است که عمه پیتی و ملانی در نبود یک مرد در خانه آتلانتا احساس امنیت می کنند. این اسکارلت است که اطمینان می دهد که بچه ها و زوج هایشان امن، محل نگهداری و تغذیه می شوند. او به ما می گوید که اگر او مجبور به تقلب، سرقت و یا قتل باشد، مجددا گرسنه نخواهد ماند. پس تعجب نکنید که پس از اینکه ازدواج کرد برای ازدواج اشلی با زبان مضطرب و سکوت در Twelve Oaks ازدواج کرد. برای پسرانش متاسفم او واقعا مادر بود، فقط به بانی با ارزش او. و چگونه در زمین می تواند او را مانند یک اشعه ویلز مانند یک مرد متولد شده که او را دوست داشت دوست داشت؟ می خواهم تصور کنم که اسکارلت هارا همیلتون کندی باتلر پس از بازگشت به تارا مرد را پس گرفت. زمین همیشه قدرتش را به دست می دهد و روح او را احیا می کند. اما تعجب می کنم که آیا او خیلی دیر متوجه شد که او را دوست دارد و واقعا با او تعلق دارد؟ خوب پس از همه، فردا یک روز دیگر است.

مشاهده لینک اصلی
خیلی وقت پیش بود که من در کار ماراتن برای شروع یک کتاب غول پیکر بودم و باید آن را قبلا انجام دهم. قلم مارگارت میچل برای من همدردی کمتری داشت؛ زیرا از خون و عرق و اشک های موجود در من خواست، هاهاها. من مجبور بودم تقریبا تمام وقت کمی که داشتم تقدیم کنم ... اما هنوز ارزشش را داشت. به نظر می رسید که من به سیاه چاله افتاده بودم. از شادی وحشت، البته. نمی توانم فرار کنم من نمی خواهم فرار کنم این خیلی خوب بود. نمی دانم چقدر می توانم بگویم که پیش از این گفته نشده است، زیرا این یک داستان بسیار محبوب است و بنابراین همه ما می دانیم که همه چیز در مورد آن چه هست. من من مقاومت کرده بود به آن را بخوانید چون از آن، بنابراین من فقط © اضافه خواهد شد ... 1) کتاب بسیار بهتر از این فیلم، که در حال حاضر بسیار خوب و 2) دلایلی وجود دارد که برای او © STE شهرت بسیار برخوردار است و محبوبیت این است که عالی است. فوق العاده این فوق العاده خوب نوشته شده است، تا آنجا که من خسته کننده و یا در توصیف سخاوتمندانه از جنگ نیست. او باهوش است، دارای یک حس شوخ طبعی و چیزی gracia.Otra من واقعا دوست داشتم این کتاب این است که آن را پر از حس مشترک است ... پر از انتقاد ظریف است، و من فکر می کنم آن شده اند به مراتب جلوتر برای او © کمی . من حتی فکر می کنم که قهرمان داستان به عنوان کسی که بد و علاقه مند است اشتباه گرفته می شود، زیرا زمانی که این نشریه منتشر شد، آماده پذیرفتن شخصیتی با تفاوت های ظریف مانند او نبود. اسکارلت دارای نقایص زیادی، اما همچنین بسیاری از ویژگی های باور نکردنی، و علاوه بر این تقصیر او تقریبا توسط بی فایده احاطه شده است. منظورم این است که اگر او کارها را انجام نداد، چه کسی؟ من متوجه شدم که این تنها صدای زنده ماندن بود ... چنان الهام بخش، تا پر از عملی بودن، چنان بی گناه در روح مبارزه اش بود. اگرچه در پایان بز از کوه فرار می کند. Scarletts جهان در مسیر، آنها می توانند تمدن نگه enteras.Y من هم دوست داشتم، به طور کلی، تمام شخصیت های ... جز این که اشلی pusilánime، با بسیاری از وظایف، چند حقوق و شرم هنوز هم کمتر است. ملاانی در کتاب خیلی بهتر از فیلم سقوط کرد و رت باتلر ... آه. این یک رویا ± است و یا، اگر چه من متاسفم muchÃsimo که اینترنت شده است با تصویب این شایعه که کلارک گیبل TENAA بوی بد دهان به دلیل románticas صحنه در سا ذهن من تحت تاثیر قرار گرفتند، زیرا در آمده شارژ، آن را غیر ممکن است تصور رت به عنوان است شخص دیگری (حداقل برای من) و جرالد OHara ... فقط شایان ستایش. شخصیت ثانوی مورد علاقه من، به طوری پرشور و پر از روحیه. هر ظاهر از شما یک جواهر است. از نظر من به نویسنده که جرأت نوشتن چنین چیزی را در یک دوره مانند آن. این امر بایستی همچنان یک موضوع بسیار ظریف در ایالات متحده، جنگ جدایی ناپذیر، آزادی بردگان آفریقایی-آمریکایی و غیره بوده است. من آن را شگفت زده می کنم که چیزی است که گسل های بسیاری از لحاظ سیاسی درست شده است، هرچند که خلق و خوی آن در طول زمان لیبرال بوده است. حدس می زنم که خوانندگان آن زمان همان کیفیتی را دیدند که امروزه بسیاری از آنها را می بیند. علاوه بر این، هرچند بخش تاریخی جالب است، من معتقدم که این نمایشگر انسانی است که کار را ادامه می دهد و در سایر زمینه ها نیز کار می کند. در نهایت آنچه که او انجام داده است. این جایزه ای است که در لیست اینترنت و در تخیل محبوب دارد. همه چیز آن است که وعده داده می شود، و M S.

مشاهده لینک اصلی
چه اتفاقی می افتد وقتی که یک مرد عصبانی، متکبر، خودخواهانه جنوبی به خود در جنگ داخلی آمریکا متوسل می شود؟ جواب این است که باد احتمالا یکی از طولانی ترین کتاب های من بوده است که همیشه لذت بردن از خواندن و قطعا یکی از خواسته های من بود. حکم بازنویسی ... SCARLETT OHARA زیبا نبود، اما مردان به ندرت متوجه شدند زمانی که توسط جذابیت او گرفتار دوقلوهای Tarleton بودند. هرگز شخصیتی مانند اسکارلت احساسات بیشتری در این خواننده خشم، شادی، تاسف، ناسپاسی باور نکردنی در رفتار، غرور، انزجار و خیلی چیزهای دیگر ایجاد نمی کند. به نظر می رسد در زندگی او و از طریق محاکمات او او خوش شانس بود که برخی از مردم در زندگی خود که همیشه وجود دارد bastsy های خود را، حتی اگر او نمی دید و یا ارزش آنها را به عنوان چنین. Melanie وجود دارد از ابتدا همیشه وفادار بدون توجه به آنچه اسکارلت می کند، اشلی که یک pamby Namby Nit Wit و Rhett دوباره او همیشه وجود دارد از ابتدای داستان او بسیار بزرگ و بیش از حد مرد، SWOON سوسن و متفکر :) پس از آن همیشه تارا وجود دارد، خانه محل قلب او است، جایی که قدرت او از آنجا می آید، جایی که او به عقب می رود، با زمین قرمز و پنبه سبز. بنابراین این کتاب قلب من را قطع کرده است به خصوص در 100 صفحه گذشته Ive گریه و من سزاوار گریه بودم این کتاب یک مورد خاص از مامان های زیبا من بود و برای دختر من فوق العاده برای من خریداری شده، چرا من آن را برای خلقت خیلی طولانی قرار داده ام فقط می دانم ایو از دست رفته درمان نادر است. همه اینها و نه ذکر شده است که نوشتن فوق العاده است، توصیفی از زمین، جنگ، زخمی، تاریخ به تمام سخن گفتن است. آیا این کتاب به سمت پایین است؟ در زمان مدرن ما همیشه دشوار بود که بخشی از زبان مورد استفاده در زمان تعیین شده را بخوانیم و بخوانیم که چگونه بردگان جنوب عمیق با برخی از آنها درمان می شوند، اما این یک داستان در مورد آن نیست از منظر صاحبان نباتات غنی غنی می گوید و به همین ترتیب از آن دیدگاه به آن نگاه کرد. بنابراین برای تجربه من در این کتاب دیدنی و حماسی، من آرزو می کنم که در سال جاری میلادی با 80 سالگرد تولد مبارک امیدوار باشم که می داند من ممکن است دوباره در سال های آینده بازدید @ بعد از همه فردا یک روز دیگر .....

مشاهده لینک اصلی
Tomorrow یک روز دیگر است.مرگ و مالیات و زایمان! هیچ وقت برای هر یک از آنها در دسترس نیست!مادران همه دخترانش بر دخترانشان تأثیری نداشتن بر روی موجودات نابینا دارند. اما او احساس کرد که اگر یک مرد به تدبیر های پیشگامانه زنانه برسد، هرگز نمی تواند به او احترام بگذارد. هر مردی که به اندازه کافی احمق بود برای سحر آمیز، ضعف، و آه، که خیلی شگفت انگیز است! ارزشش را نداشت.... او نمی خواست بچه هایش را در این سرزنش از نفرت و عدم اطمینان، تلخی و خشونت که فقط زیر سطح، فقر و سختی ها و ناامنی را می پوشید بالا برد. او هرگز فرزندانش را نمی دانست که بداند چه چیزی اینگونه بود. او می خواست یک دنیای امن و مرتب که در آن او می توانست به جلو برود و می دانست که آینده ایمن برای آنها پیش می آید، جهان که در آن فرزندان او فقط نرمی و گرمی و لباس های خوب و غذای خوب را می دانند. @ p.641-2 @ من نمی توانم در مورد آن فکر کنم در حال حاضر. اگر انجام دهم، دیوانه می شود من فکر می کنم در مورد آن فردا.شما مانند یک دزد که حداقل گناه متاسف است او را به سرقت برده، اما به شدت متاسفم هس رفتن به زندان. @

مشاهده لینک اصلی
نقد زیر است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بر باد رفته


 کتاب بازی ها
 کتاب انسان خداگونه
 کتاب چهار میثاق
 کتاب اوضاع خیلی خراب است
 کتاب مانیفست یک فمینیست در پانزده پیشنهاد
 کتاب سفر به انتهای شب