کتاب بعد از زلزله

اثر هاروکی موراکامی از انتشارات نگاه - مترجم: بهرنگ رجبی-پرفروش ترین رمان های ایران

پس از زلزله‌ی وحشتناکی که در سال 1995 در شهر کوبه‌ی ژاپن رخ داد، هاروکی موراکامی شش داستان درباره‌ی شش شخصیت مختلف نوشت که هر کدام در نقاط مختلف جهان زندگی می‌کردند و به ظاهر هیچ ارتباطی با شهر کوبه و زلزله‌ای که در این شهر رخ داد، نداشتند. اما زندگی هر یک از آن‌ها تحت تاثیر این زلزله به کلی تغییر می‌کند.

«بهرنگ رجبی» مترجم این اثر می‌گوید: «هرکدام از داستان‌های این مجموعه طی دو سه سال، جداگانه و به زبان انگلیسی در مجلات مختلف منتشر شده‌اند. از آن‌جا که موراکامی مترجم انگلیسی به ژاپنی هم است، ترجمه‌ی انگلیسی داستان‌ها زیر نظر خودش انجام شده. او در طول ترجمه‌ی داستان‌ها، هرکدام را بازنویسی کرده و به متن آن‌ها افزوده است. به همین دلیل نسخه‌ی انگلیسی با نسخه‌ی ژاپنی داستان‌ها کاملا فرق دارد.»

رجبی درباره‌ی ترجمه‌ی این اثر می‌گوید: «ترجمه‌ی انگلیسی این مجموعه داستان در سال 2002 منتشر شد و من ترجمه‌ی فارسی این اثر را در سال 87 انجام دادم که برای چاپ دچار مشکلاتی شد. اما خوشبختانه با تغییرات خیلی جزئی بعد از شش سال قرار است منتشر بشود. البته در طول این چند سال تعدادی از داستان‌های این مجموعه با ترجمه‌های مختلف منتشر شده که اغلب آن‌ها از منابع اینترنتی هستند و متفاوت از نسخه‌ی اصلی اثر. این اولین بار است که هر شش داستان زلزله‌ی کوبه، یک جا و به صورت کامل در ایران منتشر می‌شود.»

وی در ادامه درباره‌ی ویژگی‌های این مجموعه داستان می‌گوید: «یکی از ویژگی‌های اصلی این مجموعه داستان این است که یک سری نکات و رمز، این داستان‌ها را به هم پیوند می‌دهد. در واقع برخی منتقدان آمریکایی براین باورند که "بعد زلزله" مجموعه داستان نیست، بلکه یک رمان است.»


خرید کتاب بعد از زلزله
جستجوی کتاب بعد از زلزله در گودریدز

معرفی کتاب بعد از زلزله از نگاه کاربران
من فقط دو عنوان موراکامی خوانده ام و هنوز در مورد او اطمینان ندارم. روایت او بسیار سبک است و من آن را دوست دارم، اما گاهی اوقات من مزاحم برخی از صحنه های که به نظر می رسد در حال حاضر قلب زیرا من می دانم (و تاکنون با دو کتاب، من نمی دانم که در آن خواهد © پس © ها به عنوان خوانده شده منتقل می شود). به عبارت دیگر، به عنوان کتاب خود را باید همیشه ± کسانی که صحنه های عجیب و غریب و تقریبا پوچ جنس که من به تربیع بسیار خوب و در مورد موضوعات دیگر نیست ... خب، من چه به © بله ©، این فرهنگ به طور کلی باعث می شود من کمی عجیب و غریب است، اما بدون فراتر رفتن از ... © میمون است که اگر چه ادبیات asiática است چیزی که من نیست، موراکامی trae.Ahora، شخصیت های آن است، هر چند کاملا EXCA © ntricos اغلب آنها معمولا عمیق هستند و این انعکاس های وجودی گاهی اوقات به من می آیند، دیگران فقط دوست دارند. به هر حال، راه خود را از گفتن چیزهایی بسیار صاف و آرام است که باعث خواندن و به زودی به پایان رسید obras.Este خود را به خصوص زیادی توسط انواع مختلفی از حالات را دوست داشت و این است که چگونه طرح می کند به خواننده مهم نیست . شخصیت است ظهور، غیر واقعی از تجربیات آنها با وجود عرف عمومی آنها. همه چیز خیلی جذاب است جالب این است که آن را سو (بله، سه @ A @) رایج آنچه، که من نمی توانم توضیح دهد که چرا © تله بنابراین، اگر حتی گاهی اوقات به نظر من clichà © .و من فقط با موسسات تحقیقات پ من ± درهم تکرار آنچه در ابتدا ذکر کردم، هنوز 100 درصد مطمئن نیستم، اما چه؟ من آن را خیلی دوست داشتم هر چه کسی به من کمک کند

مشاهده لینک اصلی
این کتاب - بسیار آسان، خوب به معنای کلمه است. اگرچه همان افسردگی است. بنابراین، ما افسردگی خفیف داریم. تا حدودی مشابه و درست است. اما من آن را دوست داشتم

مشاهده لینک اصلی
وقتی دیروز ulil کردم یک محموله بمب پیچیده به عنوان یک حمل و نقل از کتاب ها، سپس دیروز هم شروع به خواندن در مورد هاروکی موراکامی بسته نرم افزاری کتاب مشخص نیست که چه isinya.judul اولین مجموعه داستان کوتاه در این کتاب است یک بشقاب پرنده در KUSHINO.wong می خواهید برای نوشتن یک داستان در مورد ژاپنی پس از زلزله در کوبه 1995 چرا حتی در مورد کامپیوتر صحبت کنید؟ داستان یک مرد که همسرش پس از زلزله در همسر kobe.si پس از زلزله رها مانند هر روز خودش را از دست داده، کار خود را فقط به تماشای tivi با کوه در می رم کانال با یک نگاه پوچ. حتی اگر زندگی آنها طبیعی است، اما پس از همسر تصمیم به بازگشت به خانه پدر و مادرش، چپ نامه ای به شوهرش که بعد از کار. مبهوت مانده بود @ در شما هیچ چیز @ نیست، او نوشت که حروف شد pendeknya.istri نمی cantik- این بسیار زیبا [کوتاه، بحث کیفیت نیست، و غیره] شوهر را در خانه با بقیه چیزها ترک کرد. تقریبا تمام چیزهای مهم توسط همسر خانه گرفته شده بود. شوهر را ترک در خانه تقریبا € â € œkosongâ هنگامی گرفتن پیشنهادات فرصت را به تعطیلات در منطقه سرد هوکایدو در ماه فوریه توسط رئیس، رئیس شرکت رفت کالاها بسته به در هوکایدو به برادر خود تحویل داده می شود وجود دارد. آن را آورده پرواز به there.Across هوکایدو سرد در ماه فوریه، او یک دوست دختر â € œberaniâ € کسی که با او صرف زمان تعطیلات خود را کردم. از دو نفر از آنها ما رابطه صمیمی [خوانندگان] می توانید mendugai چه نقشی بشقاب پرنده ها در کوبه sini.pasca ویرانگر زلزله در سال 1995، بسیاری از خانواده های ژاپنی همه چیز از دست داد. خانه خود را خالی کنید و قلب خود را خالی کنید. خالی از قلب همسر، که خانه را ترک خانه خود کرد. قلب خالی شوهر که وقت خود را صرف کردن در حالی که حمل پرواز â € œbenda هر € pulaâ، که تا پایان داستان نیز باز که چه در آن بود، ما می توانیم عظمت gempaâ € تصور |! او قلب انسان خالی بنابراین، این یک داستان و یا یک تاریخ تولد و توسعه \"خالی\" در قربانیان زلزله. زلزله نه تنها از بین بردن این اشیاء، اما یک بخش مهم در افراد tiadaâ € شرکت نیز | INI نه داستان از رویدادهای که به صورت شرح اعمال انسان، اما داستان ظهور و توسعه یک ایده، یک مفهوم، â € œnotionâ € در چه @ خالی @ .UFO، اشیاء پرواز روشن آنچه در آن است، به نظر من، باید آن را به عنوان این داستان کوتاه. او برای نشان دادن این خالی از همه \"سرد\" انتخاب شد ... [این فقط اولین داستان کوتاه است! hehe ... برای داستان کوتاه زیرsuperfrog موجب صرفه جویی توکیو @ لطفا کلیک کنید این لینک]

مشاهده لینک اصلی
هاروکی موراکامی، با اقتصاد واژه هایی که تقریبا به یاد همینگ می اندیشد، مجموعهای خوشمزه از 6 داستان است. تنها شکایت احتمالی در مورد این مجموعه - خیلی کوتاه است! من آرزو می کنم که چند داستان از این درخشان داشته باشم. بعد از وقوع زلزله کوبه، داستان ها به طور مستقیم با فاجعه ارتباطی ندارند، اما در پس زمینه آن وجود دارد. و حوادثی که زلزله در حال حرکت است، تأثیرات آهسته اما مطمئن بر روی شخصیت های زندگی دارد. من فکر می کنم داستان مورد علاقه من در مجموعه Honey Pie است. لایه ها و لایه ها در داخل وجود دارد. زلزله ضروری است که گذشته را لرزاند و از همه ی آن تخریب می شود. این نشان می دهد نیاز به بازسازی شخصیت اصلی Junpeis زندگی است. مرد زلزله، یک موجود شیطانی است که می خواهد دقیقا همان چیزی را انجام دهد. سوپرفروم توکیو را نجات می دهد - داستان پیشین، تاثیر زیادی بر من نگذاشت. با این حال، زمانی که بعدا به آن فکر کردم، اثر بسیار قوی تر بود. واقعی است؟ چه چیزی نیست؟ چطوری تخیل ما به دنیای واقعی برسد و چقدر از دنیای واقعی چیزی جز تصورات ما نیست؟ سوال های بزرگ، برخی پاسخ ها، و نوشتن دوست داشتنی در سراسر. من قطعا باید بیشتر از آقای موراکامی بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
اولین کتاب داستانی ما (mas))) اولین موآراکامی من خواندن و خواندن دارم! من عمدا تصمیم گرفتم مجموعه کتاب های داستان های او را بخوانم و نه به خواندن رمانش. خیلی می ترسم شوکه دلیل wqwq.berisi 6 داستان پس زمینه های مختلف از زلزله در کوبه، ژاپن (که در سال را فراموش کرده). داستان خوب است، شخصیت ها به یکدیگر متصل نیستند، اما بسیار جالب هستند. داستان مورد علاقه من در Kushiro، همه بچه های خدایان می توانند رقص و فوق العاده قورباغه Tokyo.pas را بخوانند واقعا واقعا Beneran Yank. به هر دلیلی هر 1 پاراگراف من تائه یا fak یا bangkeee را لعنت خواهم کرد زیرا تحریک شده است. mas morakami این pinter bener word processing.and بله درست است بله، بودن نویسنده نمی تواند دلخواه باشد. من از دانش موسیقی و ورزش شناخته شده توسط ماس موراکامی شگفت زده شدم و او در داستان هایش مینوشت. برخی از آهنگ هایی که در چند داستان کوتاه و دیروز من به دنبال ظاهر شد و ساکت گوش و enak2 banget.yang سوگند در ذهن MAS موراکامی مناسب این وجود دارد cerpen2 چه تو ... ANW است، هنوز هم بیش از حد dini.karya من به عنوان خوانده اخیرا نیز مجموعه cerpennya.tapi ممکن است dong اگر من او را به عنوان یکی از نویسندگان مورد علاقه مرد من (؟) کمبود این کتاب تنها 1، اوضاع کمتر heheheheheheheyou چیزی می دانید؟ او گفت: @ چه؟ من کاملا emptyyeah؟ Yeah.suka!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بعد از زلزله


 کتاب خانه درختی 78 طبقه
 کتاب خلیج نقره ای
 کتاب عشق چیست؟
 کتاب تسلی بخشی های فلسفه
 کتاب آنچه شما می گویید آنچه پزشک می شنود
 کتاب عشق چیست؟