کتاب بوی درخت گویاو

اثر پلینیو مندوزا از انتشارات مرکز - مترجم: لیلی گلستان-پرفروش ترین رمان های ایران

The Fragrance of Guava is a book based on the long conversations between Gabriel García Márquez and his close friend Plinio Apuleyo Mendoza. Published in 1982, the book describes the life of García Márquez, from his early childhood to his encounters with celebrities. In these conversations with a friend and contemporary the Nobel prize-winning Colombian novelist speaks movingly, revealingly and unaffectedly about his family background, his early travels and struggles as a writer, his literary antecedents and his personal artistic concerns. Guided by Mendoza, Marquez reveals - as transfigured in his work by the power of language - the heat and colour of the Spanish Caribbean, the mythological world of its inhabitants, the exotic mentality of its leaders.


خرید کتاب بوی درخت گویاو
جستجوی کتاب بوی درخت گویاو در گودریدز

معرفی کتاب بوی درخت گویاو از نگاه کاربران
بوی گواوا این کتاب مهم است اگر ما قصد داریم به طور کلی نویسنده نویسندهCien Aà ± os de Soledad @ را بدانیم. اگر در مورد نویسنده اورهان پاموک عشق به استانبول مادری خود را تقریبا از کار خود را در مورد گابو @ @ این عشق جدایی ناپذیر جدایی ناپذیر است کارائیب cuál à © L ostentabada دانم کاملا مدیریت به توصیف کنجکاو مردم ما از کارائیب کلمبیا. «کارائیب انسان است. Donde خوردن دو، خوردن سه @، می گویند بیش از وجود دارد \"به\" کوستی ± یا نسلی از اندلس و متکبر Caribs سیاه و سفید، کوستی ± و یا باز کردن، شاد، بی اعتنا به همه درام و هیچ احترام برای سلسله مراتب و پروتکل ها. او رقص را دوست دارد آفریقا، percutantes، ریتم در موسیقی خود، که همیشه alegre. \"Gabito نویسنده ولایتی Caribea ± و یا دنیا آمد و در آراکاتاکا زنده ماندن. یک روستای تا حدی توسط معروف 'متحده میوه Companya \"در طول تب\" bananera \"معروف برای' کشتار bananeras.Â\" یکی بیشتر از قسمت های بی شماری ما از خشونت و قتل عام ساخته شده است. Gabito نیز © N بخشی ازThe نسلی از مردان مطرح شده توسط زنان @ عبارت معروف با اقتباس از شخصیت به \".Además باشگاه Pelea» باشد آشکارا به دلسوز \"SocialistaÂ\" نیز بود به عنوان grán بود ساراماگو در دو «کمونیست Liberala\" هر دو بزرگ شد در فقر، سیاسی مورد انتقاد قرار تا روز امروز، توضیح همدردی خود را به نظر می رسد @ @ بی گناه و بر اساس ایده خود را که بهترین gobiero برای یک کشور که مردم را شاد است pobres.De کار خود را به ما می دهد سرنخ به فکر می کنم که او © آثار L قدردانی بیشتر یک \"FAL ± و یا PatriarcaÂ\" و \"کرونیکل از مرگ anunciadaÂ\" در واقع این آخرین کسی است که قرار دادن بود تعادل را به نفع خود جایزه نوبل Literatura.Finalmente روشن می سازد که شخصیت \"بیشتر sorprendenteÂ\" که conoció در زندگی خود ... مرسدس بنز، همسر او بود.

مشاهده لینک اصلی
اگر این کتاب را نخواندم چون عنوان به طور کامل به پایان نمی مرا متقاعد، با این حال، به عنوان گابریل گارسیا مارکز یکی از فصلهای € œSiempre وجود دارد هم بهتر است به صورت یک libroâ € و می گوید در حال حاضر که من © من به پایان رسید من می دانم که من در ملحق شدن من کامل دوره بوی گیاهان و بتها ا از نزدیک به شما متصل با گابو (بیشتر دوست داشتم که چگونه او نامگذاری شد) از طریق © ها از این مکالمات عمیق با دوست خود Plinio آپولیوس رسید. بدون خطا، هیچ محدودیتی ما را از طریق دست به جهان فوق العاده ای که این نویسنده باور نکردنی از آن بر می آید، می برد. در این کتاب conocà بوی خانه اش در آراکاتاکا، خانواده، شخصی، اجتماعی و توسعه سیاسی که او را به چهره برای همه لاتین emblemática © ریکا لاتین، به این دلیل که باعث می شود ما برای همیشه با ذات خود آغشته و بزرگترین کسی که گابریل گارسا مارکز را فراموش کرد فراموش نکنید.

مشاهده لینک اصلی
این را دوست داشتم من در حال حاضر از کتابشناسی GGM ها تقریبا هستم، بنابراین این مجموعه کوتاه مصاحبه به من ثابت کرد. او مانند یکی از شخصیت هایش سخن می گوید و عطر گواا واقعا به زندگی من برای گفتن داستان به من یادآوری کرد، که حتی داستان غیر واقعی او با واقع گرایی جادویی و عرفان مناطق استوایی پر شده است. بینش های جذاب در سراسر شهرت، سبک نوشتن آن، زنان که خود را پرتاب می کنند و غیره. همچنین داستان های فراموش نشدنی مانند توصیه او به کتاب برای کاسترو، و دوم آن را با صبح روز بعد صبح آن را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
با وجود اینکه من دقیقا یک طرفدار مارکز نیستم، از این کتاب فوق العاده لذت بردم. این بحث ها با یک دوست قدیمی از او، حقایق بسیار جالبی راجع به او، زندگی و خانواده و آثار او، و همچنین دیدگاه های سیاسی اش را نشان داد. این اعتیاد آور است، به شما میگوید، حتی اگر تمام آثار او را بخوانم، اکنون متقاعد شدهام که حداقل دو مورد دیگر را امتحان کنم. در حال حاضر، اگر شما نمی توانید کمتر در مورد نویسنده thsi و یا اگر شما هیچ یک از آثار او را بخوانید، این قطعا ارزش ندارد، اما اگر شما انجام داد (حداقل یک)، آن را به یک شات، آن را واقعا پاداش خوانده :)

مشاهده لینک اصلی
من کاملا از این کتاب لذت بردم من در حالی که در آرژانتین مسافرت می کردم، عطر گواا را برداشتم، از یک کتاب واقعی به زبان انگلیسی خوشحال شدم، بعد از خواندن یک Kindle برای مدتی. من هیچ یک از رمانهای گابریل را مطالعه نکردهام، اما قطعا میخواهم در حال حاضر. نور آن خواندن است، اما واقعا ریشه های خود را و سفر و چشم انداز جذاب است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بوی درخت گویاو


 کتاب روان کاوی از نگاه فروید
 کتاب تام گیتس 3: همه چی محشر است (نسبتا)
 کتاب هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی
 کتاب تام گیتس 5: تام گیتس خیلی فوق العاده است
 کتاب حکومت نظامی (شهر بندان)
 کتاب افراد موفق چگونه پیشرفت می کنند