کتاب تئوری انتخاب

اثر ویلیام گلسر از انتشارات آشیان - مترجم: نورالدین رحمانیان-پرفروش ترین رمان های ایران

ویلیام گلاسر، روانپزشک روانپزشک کالیفرنیا، نویسنده «i واقعیت حاملگی» معتقد است که تقریبا تمام بدبختیهای انسانی توسط افرادی که در تلاش برای کنترل دیگران هستند، ایجاد می شود. در واقع، او می گوید، تنها رفتار ما می توانیم کنترل کنیم؛ خودمان؛ به همین ترتیب، هیچکس نمیتواند کاری را انجام دهد که ما نمیخواهیم. تنها زمانی که ما انرژی خود را صرف تلاش برای مجبور کردن دیگران به انطباق با ایده هایمان می کنیم و یا اینکه آنها را از انجام دادن همین کار به ما برسانیم که ما بتوانیم همانطور که می خواهیم زندگی کنیم. Glasser باعث می شود که این ماده تا حدودی دشوار است که با نمونه ها و مطالعات موردی از عمل خود ساده تر درک شود. به عنوان مثال، او به مردی می گوید که همسرش او را ترک کرده است که تنها انتخاب او تغییر او است که او می خواهد او را انجام دهد یا تغییر شیوه برخورد او با او است. گلاسر می گوید، در حالی که انجام این کارها ضرورتا همسرش را به عقب بر نمی گرداند، مطمئنا او را بهتر خواهد ساخت. Glasser می نویسد: "هنگامی که ما در واقع متوجه شدیم که می توانیم تنها رفتار خود را کنترل کنیم، بلافاصله شروع به تعریف مجدد آزادی شخصی ما می کنیم و در بسیاری از موارد می بینیم که ما آزادی بیشتری نسبت به آنچه ما درک می کنیم، هستیم."


خرید کتاب تئوری انتخاب
جستجوی کتاب تئوری انتخاب در گودریدز

معرفی کتاب تئوری انتخاب از نگاه کاربران
خواندن مورد نیاز برای کلاس مشاوره تحصیلات تکمیلی من. کمک می کند دیدگاه خود را تغییر داده و فرایند تفکر روزانه خود را بهبود بخشد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب فوق العاده است من فقط می تونم خیلی وقت ها بخوانم، بعد باید مدتی گذشت.

مشاهده لینک اصلی
آزادی همه ما یک انتخاب داریم

مشاهده لینک اصلی
باید در مدرسه خواندنی باشد درخشان

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب است که احساسات مخلوطی را ایجاد می کند. با وجود عقل از مشاوره و قدرت تجربه گلاسر در زمینه های مانند آموزش و پرورش، دشوار است به ESCA © نوری مخلوط مقابل تقریبا نگرش mesiánica، که در آن ظاهرا این حقیقت آشکار از تئوری نیست انتخاب شده است تنها امید جهان مدرن و تجارتی، هر پروب جامعه می تواند تبدیل به یک بهشت ​​اگر تنها utópico کتاب گلاسر @ مقایسهa قیمت هزینه و موسسه های آموزشی خود را @ پرداخت تنها هزینه logÃsticos مدرسان @ عمومی .در، شما می توانید چه کتاب مفید (و TE به طور کلی) از نظر روابط انسانی و آموزش و پرورش و اعمال آن را در راه محدود کنار قطعات verging در شبه علم و ترک آن را به مؤمنان واقعی که به آموزه های پیامبر سنت ویلیام گلاسر پیروی می کنند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تئوری انتخاب


 کتاب چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟
 کتاب دژخیم عشق
 کتاب تئوری انتخاب
 کتاب دنیای سوفی
 کتاب هنر خوب زندگی کردن
 کتاب هر دو در نهایت می میرند