کتاب تام گیتس خیلی فوق العاده است

اثر لیز پیشون از انتشارات هوپا - مترجم: بهرنگ رجبی-پرفروش ترین رمان های ایران

Exciting news is afoot at Oakfield School! Mr Fullerman has announced that Class 5F are going on an ‘Activity Break’. With all sorts of chaos on the cards, it should be BIG fun – as long as Tom doesn’t have to dorm with measly Marcus Meldrew! Delia is already threatening to wreck Tom’s room while he’s away and paint it in silly colours. But he’s hoping to return to a nicer surprise – the new pet that Mum and Dad are talking about. Will Tom finally get the pet he’s always longed for?


خرید کتاب تام گیتس خیلی فوق العاده است
جستجوی کتاب تام گیتس خیلی فوق العاده است در گودریدز

معرفی کتاب تام گیتس خیلی فوق العاده است از نگاه کاربران
این کتاب فوق العاده است، آن را در راه است که کودک را درگیر تمام راه را از طریق گذاشته شده است، به عنوان همیشه چیزی است که در آن نگاه کنید. تمام تصاویر به این معنی است که دانش آموز می تواند اطلاعات را پردازش و آنچه که در آن کتاب می گوید، حتی اگر کلمات کاملا درک نکنند زیرا تصاویر به درک متن کمک می کنند. من فکر می کنم این کتاب بهتر است به KS2 به دلیل زبان مورد استفاده و طول کتاب مناسب است. من فکر می کنم این می تواند یک کتاب خواندن مفید راهنمای باشد، اما ممکن است به دلیل کمبود متن بهتر از آن نباشد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب بسیار جالب و هیجان انگیز بود. این شامل بسیاری از وقایع تصادفی و شیوه های جالب نمایش متن داده شده بود. این تصویر زندگی یک کودک را در نوشتن 5 ردیف و نقاشی چیزهایی در دفتر یادداشت خانگی خود نشان می دهد. این شبیه به دفتر خاطرات یک کودک باهوش است، اما با درهم و برهمی تر و نقاشی های دیگر.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از اولین رمان تام گیتس است. این فرمول آشنا را به شیوه ای چندگانه تغییر می دهد که باعث می شود یک طرفدار تام گیتس شگفت انگیز و سرگرم کننده باشد و شخصیت جدیدی را معرفی کند که وعده داده است که کاملا به عنوان سرگرم کننده به عنوان مارکوس باشد. به علاوه موز، عالی هستند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب واقعا خوب است. آن ها به خوبی فکر می کنند. Tom از منتقد سفر به فعالیت مدرسه اش در یک اردوگاه است. خواهرش، دلیا در جایی کار می کند، اما هیچکس نمی داند که کجا است. کتاب را برای یافتن بیشتر! بقیه سری ها

مشاهده لینک اصلی
خیلی خوب

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تام گیتس خیلی فوق العاده است


 کتاب تئوری انتخاب
 کتاب نیروی حال
 کتاب مانیفست یک فمینیست در پانزده پیشنهاد
 کتاب نمی گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد
 کتاب با همه چی
 کتاب جادوی فکر بزرگ