کتاب جنگجوی عشق

اثر گلنن دویل ملتن از انتشارات میلکان - مترجم: سمانه پرهیزکاری-پرفروش ترین رمان های ایران

فقط زمانی که گولنون دایل ملتون احساس می کرد که همه چیز را درک کرده است - سه فرزند شاد، یک همسر زاده و یک کار نوشتن چنان موفقیت آمیز بود که اولین کتابش در بالای فهرست پرفروش ترین نیویورک تایمز قرار گرفت - شوهرش خیانت و او مجبور شد بفهمد که هیچ چیز به نظر نمی رسد. گلنون، یک بازیافت کننده الکلی و بیولوژیک، متوجه شد که پایین سنگ یک مکان آشنا است. در اواسط بحران، او می دانست که در آنچه که او در بهبودی کشف کرد، نگه داشته شود: عمیق ترین درد او همیشه در میان آن دعوت نامه ای برای زندگی غنی تر بود.


خرید کتاب جنگجوی عشق
جستجوی کتاب جنگجوی عشق در گودریدز

معرفی کتاب جنگجوی عشق از نگاه کاربران
3.5 ستاره من انتظار نداشتم این کتاب را به سرعت انجام دهم. من یک فن از خاطرات و یا autobiographies نیست، اما این عالی بود! اگر این کتاب برای باشگاه کتاب من نبود، این کتاب را برداشتم. برای گسترش افق من به باشگاه کتابم مراجعه کنید! من خیلی خوشحالم که این را برای ماه انتخاب می کنند. این کتاب خام، زیبا و قدرتمند بود. این واقعا فوق العاده در بسیاری از زمینه های زندگی است. سعی کنید خودتان معتبر باشید، یاد بگیرید چگونه با یک راه صادقانه برای فرار از سوء مصرف مواد، بدبینی و یا جنبه بی معنی صحبت کنید. برای من این است که به خوبی این کتاب را بخوانم. زمان هایی وجود داشت که من نمی توانستم با برخی از موضوعاتی که نویسنده در این کتاب از جمله Bulimia صحبت می کرد ارتباط برقرار کرده بود، از رابطه جنسی با الکل استفاده نکردم. اما در این کتاب می توانستم بخشی از کتاب را بخوانم که درباره غم و اندوه صحبت کرد و آن را از من گرفت. احساس کردم که او به طور مستقیم به من گفت. در طول دو سال زندگی من، برادر و پدرم هر دو در راه های غم انگیز و ویرانگر مرد. او دقیقا همان چیزی را که در آن زمان در زندگی من گذشت، توصیف کرد. سؤال دیگری که با آن می توانستم ارتباط داشته باشم این بود که من از دین نفرت دارم ولی عاشق معنویت هستم. من می توانم در مسیر پیاده روی کوهستان نزدیک تر به خدا باشم، تماشای امواج از اقیانوس آرام یا شمارش ستاره های تیراندازی در حالی که کمپ در کاشان های شمالی است. من هرگز احساس نمیکنم خداوند وقتی به کلیسا به عنوان یک بچه وارد میشوم. در نتیجه من صادقانه فکر میکنم که هر خواننده وقتی که این کتاب را بخواند متفاوت است. اگر شما با مسائل مربوط به صمیمیت، مسائل زناشویی، شرم و یا ترس از صداقت مبارزه کنید، باید این کتاب را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
بررسی کنید تا بیاید فقط می دانم که این کتاب در زمان مناسب آمده است، به همین دلیل است که من آن را بالا برده ام. دختر ما در حال حاضر در حال مبارزه است و به عنوان یک مادر می خواهم او را دوست داشته باشم و سعی می کنم او را درک کنم اما در عین حال صادقانه آن را بیان می کنم کار سختی است و من بین گناه زندگی میکنم؛ زیرا باید به عنوان یک مادر بهتر کار کنم و نگران نباشم که آیا او خوب است. او 23 هفته دیگر است و هنوز هم با ما زندگی می کند، بنابراین می دانیم او امن است. ما در بعضی از مراحل در حال همکاری با هم هستیم. بنابراین این کتاب در دو سطح کمک کرد که به من کمک کرد کمی در مورد آنچه که دختر ما در حال گذر است را درک کنیم؛ آن نشانه های بیرونی که Glennon از آن گذشت (نشانه گیری و دیگر مسائل) اما بیشتر از تفکر درونی است که من پیدا کردم مفید است و می تواند مربوط به. سطح دیگر طرف روحانی نیست، بلکه این است که این کتاب مذهبی است، اما او در مورد عشق و محبت خداوند صحبت می کند و توسط او پذیرفته شده . من لازم بود که آن را بشنوم، چون من خودم از افسردگی رنج می بردم و همانطور که گفتم، بسیاری از گیلت ها را می بینم. بنابراین من به کلمات تشویق برای خودم نیاز داشتم. این یک بازنگری شخصی است، اما این یک داستان بسیار شخصی است و آن چیزی بود که من نیاز به شنیدن داشتم. داستان Glennons خام و صادق است، اما او از انتهای دیگر بیرون آمده است، به عنوان یک زن رشد کرده است و با صداقتش توانسته است دیگران را تشویق کند و امیدوارتر به مانند کسانی که در وسط طوفان هستند، به آنها احترام بگذارند.

مشاهده لینک اصلی
من انتظار نداشتم این کتاب را در 6 ساعت به پایان برسانم. من انتظار نداشتم که از طریق آن گریه کنم پس از شنیدن نویسنده در شیکاگو صحبت می کنم، من انتظار ندارم خودم را در این کتاب ببینم. من تمام این چیزها را انجام دادم این کتاب صادقانه و واقعی است زیرا می توانید برای آن امیدوار باشید. من آرزو می کنم این کتاب در حال حاضر بود تا من بتوانم نسخه هایی را برای هر دو دخترم، خواهرم و تمام خواهرزاده هایم خریداری کنم. هر کسی که به خوبی می داند می تواند با بخش هایی از سفر Glennons شناسایی کند. شرح او از فضل از نظر ازدواج او آشکار است، و هر فردی که با جوانان، مرد و زن ارتباط برقرار می کند، نیاز به خواندن و درک و انتشار تعابیر خود را از سکسی و زیبا و زیبایی دارد. من این نسخه را به دخترم می فرستم و سپس از او می خواهم که آن را به خواهرش منتقل کند. با تشکر از شما برای نوشتن این، گلنون.

مشاهده لینک اصلی
من حتی نمی دانم چگونه در مورد این کتاب احساس کنم. من هیچ چیز درباره نویسنده ای که در حال رفتن بود را نمی دانستم و نیمه اول کتاب را بسیار قانع کننده و آماتور یافتم. من با بسیاری از احساسات نویسندگان شناسایی شده ام، حتی اگر شخصا بیشتر آسیب های او را تجربه کرده ام. نیمه دوم کتاب به طور غیر منتظره تبدیل به چیزی شد که به عنوان یک الگوی تبلیغاتی برای خدا شناخته شده است، که خوب است، و من خوشحالم که اگر این چیزی است که در نهایت منجر به بهبود سازنده، آن را فقط در آنچه که من انتظار نیست. من به خاطر معنویت او مجرم نیستم و به ویژه از این که او به یک دیدگاه مدرن و همه جانبه (مسیحیت) درباره مسیحیت تقدیم می کند، فقط از من محافظت می کند. من فکر کردم که ارجاعات مذهبی به آغاز کتاب فقط در حال گذر است. به محض این که کتاب را به پایان رساندم، به ویکیپدیا رفتم تا بیشتر درباره نویسنده بنویسم و ​​پایان دادن به کتاب اکنون به نظر می رسد فوق العاده عجیب و غریب از آنچه که منتشر شد و برخی از مقالات به عنوان یک وبلاگ نویس مادری @ مسیحی اشاره کرده اند. او خدایی است، زیرا اگر فردی او را پیش از خواندن کتاب توضیح دهد، قطعا آن را نخوانده ام، اما من خوشحالم که آن را خوانده ام؟ من حتی نمی دانم، امیدوارم از این بررسی فوق العاده با کیفیت لذت ببرید! /طعنه

مشاهده لینک اصلی
فقط، نه من تلاش می کنم برای پیدا کردن چیزی که من در مورد این کتاب دوست داشتم اما نمی توانم بکنم. من خودم را از طریق آن مجبور کردم فکر کنم که در نهایت بهتر خواهد شد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جنگجوی عشق


 کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون
 کتاب کیمیاگر
 کتاب بیشعوری 1
 کتاب هر روز یک قدم نزدیک تر
 کتاب حضور
 کتاب دختر تحصیلکرده