کتاب جهانی نو

اثر اکهارت تله از انتشارات کلک آزادگان - مترجم: هنگامه آذرمی-پرفروش ترین رمان های ایران

این کتاب از سیاره‌ای سخن می‌گوید که جایگاه راستین انسان است؛ جهانی نو که بر همین زمین کهن شکل می‌گیرد و در آن انسان تراز نوین از دورن یکایک ما سر برمی‌آورد. آنجا که آدمی با هر آفریده‌ای به یگانگی می‌رسد و از تاریخ سراپا درد و رنج خودساخته رهایی می‌یابد. در هر سطر این کتاب، راه‌های رهیدن از درد، فراتر رفتن از تنگنای زمان و مکان و پل زدن از منیت‌ها به آگاهی ناب نشان داده شده تا درک کنیم که رستگاری و رهایی، هم‌اینک ممکن است.


خرید کتاب جهانی نو
جستجوی کتاب جهانی نو در گودریدز

معرفی کتاب جهانی نو از نگاه کاربران
من در مورد این کتاب غرق می شوم قطعه قطعه ای ضد فکری آن، Ive تا کنون خوانده ام. من معمولا برای نوع جدیدی از عجیب و غریب وارد نمی شوم، و من مطمئن نیستم چرا من در لیست خواندن من داشتم یا آن را به من توصیه کرد، اما بعد از گوش دادن به نیمی از کتاب که نمی توانم ادامه دهم . به نظر می رسد مشکلی با احساسات (به جز احساسات اولیه)، فکر، خود (بددی بزرگ در این کتاب) و دیگر چیزها وجود دارد. و این طور است: یک کلمه کلی برای همه احساسات منفی وجود دارد: ناخودآگاه. سریع! کسی به OED تماس می دهد - ما باید فرهنگ لغت را اصلاح کنیم! یا اینکه در مورد این گوهر: فکر نمی کنید فکر کنید چیزی است که به شما می رسد. (همچنین شما هضم نمیکنید یا نفس کشیدن و غیره - به نظر میرسد اگر شما به طور آگاهانه نباید این فعالیتها را هدایت کنید، پس @ شما @ آنها را انجام نمیدهید، آنها فقط اتفاق میافتند.) سپس چیزی به نام هوش جهانی وجود دارد. خنده دار، من نمی توانم به یاد داشته باشید هر ارزیابی از اطلاعات جهانی ما. و من نمی خواهم به بحث در مورد هوش و یا عدم آن از نویسنده. هز به اندازه کافی هوشمندانه برای ایجاد میلیون ها نفر از این پری است. من یک کتاب کمک به خودم درست مثل هر کس دیگری دوست دارم، اما این یکی نیست @ کمک @. من مطمئن هستم که E. Tolle روز خوبی داشته با من !! لعنت!

مشاهده لینک اصلی
می توانم بگویم بیدارم! این دومین خواندن را برای مفاهیم به دست آورد و سپس آن را در یک نور کاملا جدید خواند ... حالت بیدار بودن موجود. اگرچه من درک موجودات را درک می کنم و اغلب روزهای وجدانم را می بینم، خود و یافتن فضای فراتر از خود همیشه در آن نیست. اما من به آن نگاه می کنم، من 34 سال از خودم و درد بدن داشته ام و عادت دشواری برای شکستن است. این کتاب در واقع زندگی من را تغییر داده است. استرس گذشته، حال، و آینده عملا از بین رفته است اگر من هستم من مردم را به روش کاملا جدیدی می بینم و بدن را در همه جا می بینم و به نظر می رسد همه چیز در اطراف ما به آن اضافه شده است. من حقیقتا این حادثه را بررسی می کنم که حوادث زندگی بزرگ اتفاق می افتد اما من می دانم که زمانی که سگ من جیک درگذشت، تنها چند روز بود که من بدن درد داشتم - احتمالا خیلی طول نخواهد کشید اگر من قبل از گذراندن آن . من فکر می کنم کمی از مرگ برادر من، جیمز، اما ANE هر افکار منفی از آن زمان در زندگی من است - اگر نفس درد را باز گرداند، من از نحوه انتشار آن آگاهی دارم. در کل، کتاب و زندگی عالی تغییر دادن من قصد ندارم این یکی را در قفسه قرار دهم اما از آن یاد بگیرم تا بتوانمI am @ باشم.

مشاهده لینک اصلی
Hmmm ... این واقعیت که نویسنده نام بزرگتر از عنوان کتاب است به من نشان می دهد که او یک ego.I واقعا واقعا این کتاب را دوست ندارد، زیرا من فکر می کنم نویسنده می کند بسیاری از قضاوت در مورد چگونه مردم باید زندگی می کنند کمی آرمانی هستند. همچنین ایده هایش به نظر نمیرسد. خوب، مشکلات ما در زمین بواسطه ی ego، ego bad اتفاق می افتد. تنها لحظه ای که در حال حاضر وجود دارد، ما باید در آن حضور داشته باشیم و برنامه ای نداشته باشیم. من فکر نمی کنم او 309 صفحه به آن نیاز داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
بخشی از پروژه دوستیابی کتاب در جولای 2013، من این کتاب را برداشت کرده بودم زیرا واقعا از قدرت The Now از قدرتمندی برخوردار بودم: راهنمای روشنگری روحانی. من می گویم اگر شما فقط بخواهید یک کتاب را توسط اکهارت Tolle بخوانید، Id خواندن قدرت از حال حاضر به جای این. او بسیاری از ایده های مشابه در این یکی را بازنویسی می کند - اهمیت جداسازی بدن شما از بدن، افزایش آگاهی و حضور شما (همواره سرمایه گذاری)، و همچنین راهنمایی های والدین و راهنمایی های حرفه ای را ارائه می دهد. خوب از نوع کل ایده ساختن یک زمین جدید در حال گذراندن بیشتر ذکر شده است و واقعا ما نمی توانیم آن را در فلسفه خود انجام دهیم، زیرا این امر می تواند Ego باشد. یکی از روش های Tolles که من از آن مطمئن هستم استفاده او از ادیان جهانی برای اثبات است نقاط او من بیشتر آشنا با نقل قول کتاب مقدس او اعمال می شود، و اغلب فکر می کند که او آنها را عجیب و غریب و یا حداقل متفاوت از نحوه آنها به طور معمول تدریس می شود. احساسات زیادی وجود دارد که همه این افراد اشتباه می کنند اما من حقیقت را می دانم و X. من فکر می کنم که ایده هایش به تنهایی به خودشان ثابت می شود و به نوعی آنها را با نقل قول های غیر متنی ثابت می کند که آنها را بیشتر مشکوک می کند. این را به من برمی گردانم چیزی اشتباه است. من فکر می کنم برخی از ایده هایش مهم هستند. من فکر می کنم که ما باید با آنچه که ما انجام می دهیم یا چیزها تعریف نمی کنیم و پذیرش رویدادها و افراد برای چگونگی و چه چیزی آنها هستیم، زیرا این کار شما را به جای بهتر منتقل می کند. من نیاز به یاد برخی از آنها با توجه به سال من بود. ایوان همچنین به نوعی تمرین هذیانی فکر کرده است و این کتاب نیاز به آگاهی (سرمایه A) را تضمین کرده است. آگاهی بدن نه تنها شما را در لحظه فعلی به شما متصل می کند، بلکه یک ورودی از زندان است که نفس است. One برای من و یک مشکل: @ هر زمان از دست دادن غم انگیز رخ می دهد، شما یا مقاومت در برابر و یا شما عملکرد. برخی افراد تلخ یا عمیقا مضطرب می شوند؛ دیگران محبت آمیز، عاقل و دوست داشتنی می شوند. اعطای به معنی پذیرش درونی آنچه است. شما به زندگیتان باز می گردید @ من احساس می کنم که نقل قول هایی که من انتخاب می کنم بیشتر در مورد من در مورد کتاب، بیش از حد در مورد کتاب نشان می دهد، اما شما خوش آمدید در داخل من می بینید: @ هنگامی که شما اجازه اعتقاد بر این است که شما باید یا باید بدانید که شما چه اتفاقی برای سردرگمی می افتد؟ ناگهان آن رفته است. هنگامی که شما به طور کامل قبول می کنید که شما نمی دانید، شما در واقع به حالت صلح و وضوح وارد شده اید که نزدیک تر به آن چیزی است که شما واقعا از آن چه فکر می کنید می تواند باشد. تعریف خود را از طریق فکر محدود کردن خود را دارد. @

مشاهده لینک اصلی
این یک جشن باور نکردنی هدایت برای هر کسی که علاقه مند به داشتن یک دیدگاه با کیفیت بالا از زندگی بود. خود، خود، حضور، ذهن یا فضا چیست؟ چگونه می توانیم برای فرزندانمان حضور یابیم؟ چطور باید یک شغل خوب برای خود انتخاب کنیم؟ چگونه می توانیم به تحقق هدف داخلی ما (که بیدار می شود) و خواسته های زندگی در اقتصاد را به ارمغان بیاورد؟ چگونه باید صبح بیدار شویم؟ اکهارت Tolle پاسخ به سوالات من هرگز تصور نمی Id دریافت پاسخ معتبر است. برای من مهمترین چیز این است که ایده @ تبدیل شدن به هر چیزی در زندگی شخصی ما یک ایده است، فانتزی از خود. بنابراین ایده دستیابی به موفقیت یا عظمت است. هدف زندگی دو بعد دارد: هدف درونی و هدف بیرونی. هدف درونی مهم ترین است، که بیدار شدن است، که با تحقق حضور وجود دارد. هدف بیرونی جنبه ی رفتن به جهان و انجام کارهایی است که در کنار آن حضور بیداری قرار دارند. عنوان کتاب به وضعیت به شدت بهبود یافته زمین و ساکنان آن است که مردم بیشتری شروع به تحقق بخشیدن به حضور در زندگی خود می کنند. در زندگی بدون یوحنا و در ارتباط با سکون جهانگی که زبان خداست، ما متوقف خواهیم شد که گونه های ناخودآگاه و خطرناک دیوانه ای داشته باشند. ما خود را با ذهن و اندیشه های موفقیت، اعتبار، ثروت مالی و غیره شناسایی می کنیم. ما کودکان خود را با عنصر اساسی (حضور واقعی) شروع خواهیم کرد. آنها باید از لحاظ روحانی تغذیه شوند. ما به یکدیگر کمک می کنیم، بیشتر ارتباط برقرار می کنیم، سیاره را شفا می دهیم و عصر جدیدی از فراوانی به بار می آوریم. با این وجود، این اهداف در کتاب زیاد توضیح داده نشده است. نان و کره ای از این تعالیم مجموعه ای از نمونه های روز به روز از چگونگی انحراف ذهن ما در هر جنبه ای از زندگی است و ما می توانیم در حال حاضر برای تبدیل شدن به آن حاضر شویم. در این کتاب بسیار معقول و بسیار متنوع است. من یک صفحه پر از آنها نوشتم و آن را روی یخچال قرار دادم. شما خواندن این کتاب پشیمان نیستید. هدف اصلی این کتاب، افزودن اطلاعات یا باورهای جدید به ذهن شما نیست یا سعی کنید همه چیز را متقاعد کنید، اما تغییری در آگاهی ایجاد کنید؛ این به معنای بیدار شدن است. به این معنا، این کتاب «علاقه» نیست. جالب است بدان معنی است که می توانید فاصله خود را حفظ کنید، در ذهنتان با ایده ها و مفاهیم بازی کنید، موافق یا مخالف باشید. این کتاب در مورد شماست این وضعیت آگاهی شما را تغییر خواهد داد یا بی معنی خواهد بود. @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جهانی نو


 کتاب قورباغه را بخور!
 کتاب نیروی حال
 کتاب خاورمیانه
 کتاب شفای زندگی
 کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون
 کتاب کالیگولا