کتاب جهان در 2050

اثر لارنس اسمیت از انتشارات مهرویستا - مترجم: ناصر زرین پنجه-پرفروش ترین رمان های ایران

The worlds population is exploding, wild species are vanishing, our environment is degrading, and the costs of resources from oil to water are going nowhere but up. So what kind of world are we leaving for our children and grandchildren? Geoscientist and Guggenheim fellow Laurence Smith draws on the latest global modeling research to construct a sweeping thought experiment on what our world will be like in 2050. The World in 2050 combines the lessons of geography and history with state-of-the-art model projections and analytical data-everything from climate dynamics and resource stocks to age distributions and economic growth projections. But Smith offers more than a compendium of statistics and studies- he spent fifteen months traveling the Arctic Rim, collecting stories and insights that resonate throughout the book.


خرید کتاب جهان در 2050
جستجوی کتاب جهان در 2050 در گودریدز

معرفی کتاب جهان در 2050 از نگاه کاربران
در تمام صداقت، این کتاب تقریبا باعث شد من بیشتر از هر چیز ترسم. من آن را کتاب بدی نمی گویم چون کاملا از آن لذت بردم. برخی از نکات که او انجام داد و برخی از مواردی که در طول رمان برجسته شده بود کاملا شگفت انگیز بود. لورنس اسمیت صحیح در 100٪ از این رمان است و او آن را آسان راه؛ با حقایق کل کتاب نقطه جهان را تأیید می کند که ما برای بچه ها و نوه هایمان پشت سر می گذاریم که بصری خنثی است. روشی که او رنگ یک تصویر ذهنی در سر خود را از آنچه جهان ما خواهد شد مثل زمانی که آب $ 5.00 یک بطری است و گاز خواهد بود بسیار نادر هستند، itll هزینه چند صد دلار فقط برای پر کردن مخزن خود را تا یک بار. آن نوع از اندیشه ها و اظهارات که من را در همه چیز مورد توجه قرار داده است به سادگی به این دلیل که تمام واقعیت آن است و افراد زیادی با آن مواجه نخواهند شد. اسمیت رو تنها به ارائه اطلاعات واقعی، او اشاره سناریوهای احتمالی آینده در مقیاس جهانی که بسیار غم انگیز روده در نظر بگیرند. به عنوان مثال او در عمق در تغییرات آب و هوا و چگونه آن را به جای زودی اتفاق می افتد می رود و اثرات آن را جاری شدن سیل انبوه، جادوها خشک به بسیاری از کشورها در نزدیکی خط استوا با 8 ملل جامد است که می شود با ثبات شود. وقتی که من بخشی از صفحات را بخوانم، مجبور شدم متوقف کنم و چند دقیقه فکر کنم. فکر دقیق من این بود 196 (دادن یا گرفتن) کشورها بر روی این سیاره ما در زندگی می کنندthere و شما به من بگویید که در طول زندگی من من یک کاهش قریب به اتفاق را مشاهده کنید و با 8 پایدار، کشورهای عملکرد باقی مانده است؟ @ که به من یکی از احمقانهترین دعوت به عمل در کل زندگی من بود. حرکت کتاب من آن را دوست داشتم

مشاهده لینک اصلی
شگفت انگیز تحریک نه به عنوان تحلیل و نه به عنوان شرح. بحث بسیار ساده و بی نظیر نیست. بخش اول، یک مروری خوب درباره روند تغییرات آب و هوایی است اما مشارکت کمی در منطقه قطب شمال دارد. یک کتاب خوب در مورد قطب شمال معاصر بسیار باهوش است که بتواند پیدا کند.

مشاهده لینک اصلی
من مجبور شدم کتاب های زیادی بخوانم تا بتوانم جلوی نمایشنامه سیاسی امروز را بگیرم، تلاش می کنم نگاهی به آنچه فردا نگاه می کنم ببینم. هرکدام از این روزها باید افراطی باشند تا صدای خود را شنیده باشند. بنابراین راه های هوایی با Fox و MSNBC مسدود شده اند و همه چیز بازاریابی و فروش است، نه ماده. مانند یک اکوسیستم تحت استرس، خار بیشتر، گرده و دیگر محیط های زیست محیطی از هر گونه داده های مبتنی بر این ژانر وجود دارد. به این ترتیب، این کتاب یک استثنا است. نه تنها آنها سهام را در زمین می گذارند و به آن اجازه می دهند که با آنها لگد زده شود، این کار را با تنظیم بسیاری از واقعیت ها همراه با عادی در تحقیقات میدانی انجام می دهند. در نتیجه نویسنده با 4 نیرو که در 40 سال آینده چیزها را شکل می دهد، می آید. مهمتر از همه، او قبل از درام می بیند و به خوبی می پرسد - چطور می توانیم با چیزها روبرو شویم و با برخی امکانات بسیار قابل قبول روبرو شویم. علاوه بر این او بیش از حد از Kool-Aid خود نوشیدنی نیست و بسیار واضح است در مورد فرضهایی که در حال ساخت است و این واقعیت است که شما نمیتوانید بدانید که چه چیزی را نمیدانید. پس از گذراندن بیش از دوازده کتاب در این موضوع، هر کدام از آنها احتمالا توسط بالغین به عنوان تنها فرزندان مطرح شد، اطمینان داشت که انحصار بر حقیقت دارند و به همین ترتیب بسیار باریک و معمولا همه ما تا سال آینده به تی تی حمله می میرند، لذت بردن از یک عادت و پایه برای یک بار . این گفت که این تصویر شفاف نیست - اما همه آن را می دانند. با این حال، این کار را قبل از درام می بیند و قسمت هایی از این که ما در این ظلم قرار گرفتیم، انسان ها را تطبیق می دهیم تا انتظار آخرین لحظه را برای تغییرات واقعی و تنها زمانی که مجبور به انجام آن هستند، بمانیم.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب بد نیست اما کتابی است که به طور کامل در یک گوش و از دیگری می رود. من به سختی از آن چیزی را حفظ کردم - و من آن را حدود 20 دقیقه پیش به پایان رساندم. من حدس می زنم که می توانم کتاب را در داخل پوشش دوباره بخوانم تا خاطرات خود را در مورد نکات اصلی آن تازه کنم - اما اگر من باید این کار را انجام دهم، به جای آن به خودم می گویم. آه خوب، نمی توان همه برنده شد. چرا دو ستاره به جای آن، اگر من از آن کمی کم کنم؟ واقعا این کتاب هرگز به من نگفته بود. هر جمله و پاراگراف معنی داشت. شاید این فقط من هستم

مشاهده لینک اصلی
جهان در سال 2050 چگونه خواهد بود؟ در اینجا هیچ علمی تخیلی وجود ندارد. این یک کتاب از پیش بینی های جامد از رشته های بزرگ جهانی است که توسط یک دانشمند نوشته شده است. نویسنده لورنس اسمیت در یک آزمایش فکر می کند: در سال 2050 جهان چه خواهد بود؟ او 4 فرضیه را مطرح می کند که پیش بینی های او احتمالی است. 1) No Bullets - No radical game technology change (ex fusion). 2) بدون جنگ جهانی دوم. 3) Genies پنهان - هیچ احتمال کم، رویدادهای با تأثیر زیاد (به عنوان مثال اثرات بزرگ شهاب سنگ). 4) مدل ها به اندازه کافی خوب هستند - ظرفیت مدل سازی رایانه فعلی کافی است تا بتواند طرح های خوبی را ارائه کند. به عبارت دیگر، پیش بینی از جایی که در حال حاضر هستیم، با ابزارهایی که در حال حاضر هستیم، در 40 سال آینده با هیچ مشکلی جدی مواجه نیستیم. با مقررات تعیین شده، لورنس اسمیت چهار نیروی بزرگ جهانی را، که مسلما بزرگترین و قویترین نیروها است، نتیجه گیری منطقی در تاریخ هدف سال 2050. او: 1) جمعیت شناسی - نرخ تولد، درآمد، قومیت، مهاجرت، و غیره 2) تقاضای منابع - تقاضای منابع طبیعی، خدمات و ستون ژن سیاره. 3) جهانی سازی - همبستگی جهان. 4) تغییرات آب و هوایی.این نتایج را به این نتیجه می رسانند که آزمایش آزمایش را انجام می دهد؟ به طور عمده، ما باید برای تغییر جهانی به شمال، مخصوصا هشت کشور NORC (کشورهای حاشیه شمالی) آماده شویم. آنها قصد دارند قدرت اقتصادی قدرتمند و مگنتهای مهاجرت را به دست بگیرند. گرمایش جهانی، در حالی که تخریب و تخریب محیط زیست، گنجینه ای از گاز، نفت، آب و دیگر منابع طبیعی که قبلا غیرقابل دسترس در شمال یخ زده است، غنی سازی ساکنان و جذب تازه واردان را آزاد می کند. این همچنین خطوط حمل و نقل جدیدی را در قطب شمال که دسترسی و توسعه اقتصادی در شمال را در بر می گیرد، باز می کند. زمان خرید زمین در شمال موازی 45. اگر جمعیت انسانی و مسیرهای رفاه اقتصادی ادامه یابد، آماده شدن برای تبدیل شدن به نفتblue @ به عنوان تقاضا بیش از عرضه است. از زمان ناپدید شدن دایناسورها 65 میلیون سال پیش، برای حیات وحش از بزرگترین میزان انقراض رنج می برند. برای جوامع مجبور به انتخاب منابع انرژی کثیف برای حفظ تقاضای انرژی. من در نتیجه گیری های خود یک فرضیه جالب توجه را یافتم. آیا ممکن است هر یک از 4 نیروی جهانی بزرگ، بین سال های 2050 تا پایان عمر خود را متوقف کند و پیش بینی های خود را تغییر دهد؟ پاسخ او این بود که تنها یک جهانی شدن میتواند اقتصاد جهان را از جهانی شدن تا منطقهبندی تغییر دهد. شاید به عنوان نتیجه حمایت جهانی؟ شاید به عنوان یک نتیجه از کمبود انرژی در آینده برای حمل و نقل؟ شاید کمبود انرژی حتی می تواند باعث عقب ماندگی شهرنشینی شود چرا که کشاورزی به شدت کار می کند، بازگشت به تولید داخلی یا سقوط گردشگری در خارج از کشور؟ جهانی شدن ممکن است کارت وحشی باشد که معادلات را تغییر می دهد. در خلاصه: یک کتاب جالب از پیش بینی های جامد در جهان، فرزندان و نوه های شما احتمالا ساکن خواهند شد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جهان در 2050


 کتاب جاودانگی
 کتاب راهنمای تفکر نقادانه
 کتاب مرگ غم انگیز پسر صدفی
 کتاب داستان های خوب برای دختران بلند پرواز
 کتاب ژاکت آبی
 کتاب حکایت دولت و فرزانگی