کتاب حکایت دولت و فرزانگی

اثر مارک فیشر از انتشارات قطره - مترجم: گیتی خوشدل-پرفروش ترین رمان های ایران

‫اين کتاب کوچک، داستانی قوی و بکر، داستانی که يکی از سودمندترين حقايق را آشکار می‌کند، بر ما عرضه می‌کند. شايد داستان، ظريف‌ترين صورت برای بيان اين حقايق باشد. زيرا در سادگي کودکانه‌ی داستان، می‌توانيم با سادگی کودکانه‌ی ذهن نيمه‌هشيارمان، به‌‏طور مستقيم رابطه برقرار کنيم، و در زندگي‌مان دگرگونی‌های مثبت فراوان و عظيم بيافرينيم.


خرید کتاب حکایت دولت و فرزانگی
جستجوی کتاب حکایت دولت و فرزانگی در گودریدز

معرفی کتاب حکایت دولت و فرزانگی از نگاه کاربران
مشاوره کاملا واضح به عنوان یک کتاب کمک های خود بهbelieve در خودتان @ و بیشتر به عنوان @ خود را از راه خود @ را بیشتر بخوانید. احساس می کنم عنوان گمراه کننده است و واقعا هیچ توصیه یا استراتژی کسب و کار واقعی ارائه نمی دهد. هیچ بینش برای کار در شرکت آمریکایی. من واقعا این 2 1/2 ستاره را می دهم، اما ما نمی توانیم نیمی از اقدامات را در این سایت انجام دهیم.

مشاهده لینک اصلی
من قبلا یک بازبینی بد را نوشته بودم چون خسته بودم کتاب های @ Secret @. من تا به حال به این نکته توجه نکردم که چقدر این نوشته شده است. من آن را کمی دردناک برای خواندن پیدا کردم. این بین وسوسه کردن شما برای باز کردن ذهن شما برای تبدیل شدن به یک میلیونر و فقط تلاش برای صرفه جویی 10k دیگر در سال است. این بیشتر در مورد تغییر شیوه ای است که شما و خودتان را می بینید.

مشاهده لینک اصلی
کمی از یک غلط املایی از آنجایی که این روند واقعا @ 6 سال یا بیشتر است، هر کدام که بیشتر امکان پذیر است @. یک داستان کوتاه در مورد تغییر ذهنیت خود را به یکی از توانمندسازی و امکان. این یک بار کمی با چاشنی مربی خردمند است که توصیه های رایگان را فقط با الزاماتی که @ شما آن را به دیگران که به آن نیاز دارند @ ارسال کنید. هنوز خواندن ارزشمند است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب اساسا یک کتاب راهنمای آسان برای خواندن در تبدیل شدن به یک میلیونر فوری در یک داستان خیالی بود که من را از ابتدا تا انتها قلاب کرده بود. استدلال صدا در یک حالت سرگرم کننده و بی نظیر توضیح داده شده است. من آن را دوست داشتم همانطور که کتاب کوچک است، من بسیاری از بخش هایی را که قصد خواندن و دوباره خواندن آن را دارند دوباره برگردانده ام.

مشاهده لینک اصلی
وای! این اولین چیزی بود که من گفتم وقتی خواندن این جواهری را تمام کردم. یک کتاب زیبا با یک پیام فوق العاده و فراموش نشدنی، میلیونر فوری، یک کتاب است که همه مردم باید آن را بخوانند و جهان شاید مردم شادتر داشته باشند و در نتیجه ما در جای بهتر زندگی خواهیم کرد. من عاشقم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب حکایت دولت و فرزانگی


 کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی
 کتاب مزایای منزوی بودن
 کتاب اعترافات
 کتاب جعبه مقوایی
 کتاب بیشعوری 3
 کتاب دنیای معرکه تام گیتس