کتاب خانه درختی 13 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-پرفروش ترین رمان های ایران

‫تری و اندی برای ما از خانه درختی سیزده‌طبقه‌شان می‌گویند. توی هر طبقه کلی خبر و ماجراست. حوضچه‌ی کوسه‌های آدم‌خوار، آزمایشگاه مخفی زیرزمینی، رصدخانه و منجنیق غول‌پیکر، مسیر گنده‌ی بولینگ، استخری که می‌شود داخلش را دید و کلی چیزهای باحال دیگر.
‫طبق معمول مهلت تحویل کتاب اندی و تری سر آمده و آقای غول‌دماغ سرشان داد و بی‌داد راه می‌اندازد که فقط تا ساعت پنج بعد‌از‌ظهرِ فردا فرصت دارند که کتاب را تحویل دهند. اندی به هول‌و‌ ولا می‌افتد که زودتر کتاب را بنویسند. اما تری مدام بازیگوشی می‌کند و به جای این که فکر کتاب باشد، دنبال چیزهای مسخره‌ی دیگری است که حرص اندی را در می‌آورد: سفارش میمون دریایی، رنگ‌کردن گربه‌ی جیل و تبدیل آن به قناری، ساخت موز غول‌پیکر و حتی خوش‌و‌‌بش و عشق‌و‌عاشقی با یک پری دریایی خوشگل که سر از وان حمام درآورده تا بالاخره این که سر‌و‌کله‌ی سوپر انگشت پیدا می‌شود. سوپر انگشت چاره‌ی همه‌ی مشکلاتی است که انگشت‌لازمند! …
‫داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند و راحت و دلنشین. یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. ماجراجویی‌های خنده‌دار و شخصیت‌های بی‌نظیر این داستان هر چه بیش‌تر آن را به اثری بی‌همتا تبدیل کرده‌اند.


خرید کتاب خانه درختی 13 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 13 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 13 طبقه از نگاه کاربران
این کتاب بچه ها باعث شد که من با صدای بلند خندیدم و از ایده خانه ی چند لایه ای لذت بردم. نقاشی های دقیق و داستان احمقانه است (به طرز شگفت انگیزی). موضوع اصلی من با این کتاب این است که هر دو شخصیت پسر هستند. چرا پسران همه ی سرگرم کننده ها را می پذیرند و در عمل شرکت می کنند، همان نقش های جنسیتی قدیمی را اجرا می کنند؟ شاید پسر و دختر به عنوان شخصیت اصلی برای من و نیز بسیاری از خوانندگان زن جوان جالب بود.

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم بچه ها کتاب خود را برای طرح های نوآورانه و انحرافات احمقانه دوست دارند، اما زمان زیادی برای شناسایی این طرح داشتم. هر فصل مانند یک قسمت Seinfeld بود و همه آنها متصل شده بودند، اما خیلی انسجام نداشتند.

مشاهده لینک اصلی
من این را انتخاب کردم زیرا من از تمام نامزدهای بلومدم 2016 خوشم آمد. جالب بود، فوق العاده فوق العاده و سرگرم کننده برای خوانندگان بی خوابی، اما غیر قابل اعتماد بودن خط داستان برای من سخت بود در زمان قدردانی.

مشاهده لینک اصلی
همراه با بزرگترین پسر 9 ساله او برای سومین بار بود، اما دو نفر اول من اینجا و آنجا بود که برخی از متن ها پرش کرد ... داستان باهوش و تعداد زیادی نقاشی، اما او اشکال خواندن را دریافت کرد ، بنابراین توصیه می شود!

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب فصل سرگرم کننده که مناسب کودکان است که دوست ندارند بخوانند. داستان عجیب و غریب از اندی و تری حرکت داستان را همراه با تصاویر پر جنب و جوش. همه می توانم بگویم این است که اگر من یک خواننده جوان بودم، دوست دارم زندگی دنیا در خانه ی 13 طبقه را داشته باشم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 13 طبقه


 کتاب بازآفرینی
 کتاب از دولت عشق
 کتاب دنیای سوفی
 کتاب بعد از زلزله
 کتاب نوشتن خلاق
 کتاب اعترافات