کتاب خانه درختی 39 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-پرفروش ترین رمان های ایران

‫اندی و تری خانه‌درختی بیست‌و‌شش‌طبقه‌ی باحالشان را سی‌و‌نه طبقه کرده‌اند. یک ترامپولین بدون تور محافظ اضافه کرده‌اند، آبشار شکلاتی، آتشفشان فعال بدون گدازه برای برشته‌کردن مارشمالوهای خوشمزه‌شان، باغ‌‌وحش بچه‌دایناسورها، موزه‌ی اگه جرأت داری باور نکن، فیلی بوکسور به نام آقای خرطومکس و کلی چیزهای باحال دیگر. ‫اما مهم‌ترینشان طبقه‌ای فوقِ سری است که تری هنوز ساختش را تمام نکرده … آقای غول‌دماغ طبق معمول تماس می‌گیرد و با توپ‌و‌تشر مهلت تحویل کتاب را تا عصر فردا اعلام می‌کند. حالا وقت آن است که تری پرده از اختراع مخفیانه‌ای که کرده، بردارد: …
‫داستانی سرشار از شوخی همراه با طنزی خوشایند و راحت و دلنشین. یک داستان بلند تصویری که همراه شدن تصاویر با آن لطفش را بیش‌تر می‌کند. ماجراجویی‌های خنده‌دار و شخصیت‌های بی‌نظیر این داستان هر چه بیش‌تر آن را به اثری بی‌همتا تبدیل کرده‌اند.
رده سنی: ۱۰ سال به بالا


خرید کتاب خانه درختی 39 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 39 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 39 طبقه از نگاه کاربران
این قسمت کمتر از دو قسمت دیگر پیدا کردم. دو فرزند من همه قسمت ها را به همان اندازه سرگرم کننده می یابند، بنابراین برای گروه هدف، کتاب ها قطعا موفق خواهند بود!

مشاهده لینک اصلی
این بهترین کتاب در این سری تا کنون با سطح دیوانه اره برقی و یک تانک کوسه غول پیکر است. من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از سرگرم کننده در خانه درخت بخوانم!

مشاهده لینک اصلی
اندی و تری 13 طبقه دیگر را به خانه درختان در حال حاضر فوق العاده اضافه کرده اند. خوانندگان می توانند بارهای غیرقابل پیش بینی و سرگرم کننده پر از ماجراهای انتظار و کف 39th آیا ناامید می شود انتظار می رود. هنگامی که تری نشان می دهد احتمالا بهترین اختراع در تاریخ جهان، اندی البته کاملا به آنچه که آن را است. تری جواب می دهد: «یک بار بر روی یک ماشین زمان، البته.» ماشین قادر به نوشتن یک کتاب کامل است، و هیچ کمکی به اندی و تری ندارد. این دکمه ها و دکمه ها برای هر دستگاه طرح، ژنراتور شخصیت و عامل ساز که می توانید آن را در نظر بگیرید، و بچه ها تصمیم می گیرند که آن را حتی بیشتر از کریسمس داغ نوآورانه. خوب، چیزها به طور کامل به برنامه ریزی نمی رسند زمانی که دستگاه تصمیم می گیرد یک کتاب بهتر از اندی و تری بنویسد و آنها را از خانه درخت خود بسیار جدا کند. هرگز نترسید، کمک در دست است. پسران از پروفسور Stupido، بهترین نابینای جهان، که برای صرفه جویی در روز می آیند، به عضویت می روند. اگر او بتواند بر اساس یک ماشین زمان، «همه چیز را به همان شیوه ای که هست، باز گرداند. بجز اینکه او همه چیزهایی را که بچه ها دارند عزیزان را نادیده می گیرند و یا برای بقاء نژاد بشری مفید هستند. آنها در مورد آنها عقل خود را حفظ می کنند و می توانند از استاد بی نظیر مزاحم و با استفاده از اسپوکلر قابل اعتماد خود استفاده کنند. یک اختراع که پروفسور چیزی نمی دانست و یا او آن را اختراع کرده بود. پسرها در نهایت غلبه می کنند و خوشبختانه، بیشتر زمین ها و سرگرم کننده پر از ماجراهای خواهد بود. این یک چهره گام به گام از یک کتاب است که قطعا بچه ها را سرگرم با تصاویر سرگرم کننده است. این خواندن نسبتا آسان است، که من اعتقاد دارم بزرگ خواهد بود برای به دست آوردن توجه خوانندگان تمایلی و یا هر کسی که دوست دارد یک ماجراجویی دیوانه. با شخصیت های خنده دار و به عنوان نویسنده خود اعتراف، هیچ اخلاقی هیچ بسته بندی شده است. من به ویژه دوست داشتم که نقاط نقاشی به عنوان بخشی از چگونگی ساخت یک کتاب معرفی شده بودند و همه آنها به عنوان داستان گسترش یافته بود. من فکر می کنم معلمان و کتابداران به ویژه از این کتاب لذت می برند، زیرا بچه ها نمونه ای سرگرم کننده از چگونگی ترکیب یک کتاب می دهد. من منتظر قسط بعدی هستم و توصیه می کنم آن را برای سنین 7 تا 10 سال انجام دهید. جولی گراسو.

مشاهده لینک اصلی
سرگرم کننده @ قبل از رختخواب @ خواندن با دو بچه من. گاهی اوقات هنگام خواندن آن گریه می کرد و غرق می شد، اما وقتی صفحات را عوض کردم و شروع به خواندن کردم، آنها را به هم نزدیک کردند و برای هر جلسه خواندن فقط یک فصل دیگر را امتحان کردم. ما شروع کردیم و متوقف شدیم، و گاهی اوقات زندگی به راه می رسید، اما ما همیشه با هم به زمان خواندنمان برگشتیم. چیزی نیست که رضایت بیشتری از به اشتراک گذاشتن عشق برای کلمه نوشته شده داشته باشد ... و همچنین چندین عجیب و غریب! به کتاب بعدی در سری! با تشکر از شما اندی و تری برای ایجاد یک دنیای خارق العاده که ما را سرگرم می کند و ما را با هم می خوانیم!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب خوب بود، اما در مورد آن، دو پسر به نام اندی و دیگر Terry هستند و آنها بهترین دوستان هستند و در این درخت بزرگ بزرگ با هم زندگی می کنند! به هر حال، آنها کتاب را در سراسر کتاب می نویسند و تری این روز را اختراع می کند زیرا او از نوشتن تمام کتاب ها خسته شده است، بنابراین او این را تحسین برانگیز می کند، اما همه چیز ناگهانی در روز اتفاق می افتد. این کتاب برای افرادی است که داستان خنده دار و داستان تخیلی را دوست دارند!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 39 طبقه


 کتاب تام گیتس 5: تام گیتس خیلی فوق العاده است
 کتاب فکرهای نبوغ آمیز (بیشترشان)
 کتاب شفای زندگی
 کتاب هنر همچون درمان
 کتاب خیابان یک طرفه
 کتاب استپ