کتاب خانه درختی 52 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-پرفروش ترین رمان های ایران

‫اندی و تری سیزده طبقه‌ی دیگر به خانه درختی سی‌و‌نه طبقه‌شان اضافه کرده‌اند. حالا یک خانه‌درختی پنجاه‌و‌دو طبقه دارند. طبقه‌ی اره‌برقی‌دار، اتاق له کردن هندوانه، اتاق پیتزای خودت را بپز، هویج پرت‌کن موشکی، مسیر مسابقه با اسب‌های چوبی، خانه ی اشباح و کلی چیزهای تازه به خانه‌شان اضافه کرده‌اند.. کتابی که سفارش گرفته‌اند هنوز تمام نشده. تری و اندی منتظرند که آقای غول‌دماغ تماس بگیرد و مهلت تحویل کتاب را یادآوری کند، اما این بار بر خلاف همیشه خبری از آقای غول دماغ نیست. بچه ها یک آژانس پیشرفته‌ی کارآگاهی تأسیس می‌کنند تا آقای غول‌دماغ را پیدا کنند. همه‌چیز مشکوک است. جیل هم به خواب عمیقی فرو رفته …
‫داستانی سرشار از نوآوری و خلاقیت. نکته‌ی قابل توجه این کتاب تشویق کودک به خوردن سبزیجات است، بدون این که خبری از مستقیم‌گویی یا نصیحت که بچه‌ها از آن بیزارند، در داستان باشد. تصاویر هم لطف داستان را بیش‌تر می‌کنند.


خرید کتاب خانه درختی 52 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 52 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 52 طبقه از نگاه کاربران
این یک کتاب جالب و جالب بود که از اسرار آمیز ها پر شده بود. این مناسب برای کودکان 7 ساله و بالاتر است و یک کتاب خوب برای والدین است تا فرزندان جوانتر بخوانند. من شرط می بندم که واقعا از آن لذت می برند.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** این کتاب خنده دار و سرگرم کننده بود و فقط در سراسر هیستریک است.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب عالی دیگر از اندی گریفث.

مشاهده لینک اصلی
کالیب هاسکه (6 ساله): وقتی اولین بار این کتاب را خواندم، واقعا به آن نگفتم. اما بعد، بعدا دوباره خواندم. وقتی آن را خواندید، یک کتاب بسیار خوب بود. شاید دلیلش این بود که قبلا آن را ندیده بودم چون واقعا برای این نوع کتابها آماده نبودم. اندی و تری (که شما ممکن است از دو بررسی گذشته من به یاد داشته باشید) ماجراجویی دیگری دارند! ماجراجویی آنها شامل یک هویج و برخی از حلزون های نینجا و برخی از زمان توقف است. @

مشاهده لینک اصلی
با تشکر از شما برای ARC از کتاب خود نوه من نمی تونم صبر کنید تا آن را از من دریافت کنید! چه چیز سرگرم کننده ای را بخوانید، با همه این که پیچیدگی و چرخش با نقاشی ها و نوشتن شرح تصاویر، باعث می شود که یک داستان جالب تر باشد. این بچه ها بیشتر عجیب و غریب است که به راحتی با تعداد زیادی از تصاویر گرافیکی صحبت می کند و باعث می شود کتابی کاملا سرگرم کننده برای بچه ها باشد!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 52 طبقه


 کتاب فکرهای نبوغ آمیز (بیشترشان)
 کتاب راهنمای دوست داشتنی بودن به روش آدری هپبورن
 کتاب حکومت نظامی (شهر بندان)
 کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
 کتاب بازآفرینی
 کتاب جستارهایی در باب عشق