کتاب خانه درختی 65 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-پرفروش ترین رمان های ایران

اندي گريفيتس و دوستش تري توي يك خانه‌درختي 65 طبقه زندگي مي‌كنند و با هم كتاب‌هاي بامزه مي‌نويسند، مثل همين كه الان توي دست شماست. اندي قصه‌ها را مي‌نويسد و تري نقاشي‌شان را مي‌كشد. اگر دوست داريد از كار اين دو بيشتر سر دربياوريد، اين كتاب را بخوانيد.


خرید کتاب خانه درختی 65 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 65 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 65 طبقه از نگاه کاربران
کالب هاسکه (6 ساله): این داستان داستان بسیار خوبی بود و من دلایل بسیار خوبی برای آن دارم. من تمام کتاب های قبل از این را مطالعه کرده ام، به جز The Thirteen Story Treehouse. بنابراین حالا ممکن است اندی و تری را به یاد آورید. در حال حاضر theyre داشتن زمان سفر ماجراجویی اما آن را کمی گذشت البته. آنها در طول زمان پرواز کردند - به معنای واقعی کلمه. آنها در 650 میلیون بمب افکن، 65 میلیون بمب افغانی، 65 هزار بمب افکن، 650 بمب افغانی، 65 بمب افغانی، 65000 د.د.آر. و 650 میلیون د.آ.د.د در ایستادند. جزئیات بیشتر را در کتاب پیدا کنید. @

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** من نمی دانم کجا این کویوت های دیوانه ایده های خود را، اما هر صفحه خنده است. اتاق Unbirthing، Bow و Arrow سطح، پرنده بی وقفه مجبور به استفاده از نردبان (بیش از یک کوه کوچک از تمام کتابهای Griffiths و Dentonsâ € ™)، یک نوار خبرخوان برای Tree-NN NEWS در هر صفحه، Daring Dog Poo پنهان کردن - و این فقط 40 صفحه اول بود! Antics های شگفت انگیز در Treehouse و فراتر از آن (اشاره: سفر عظیم سفر هشدار چرخ دیفرانسیل)!

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب فوق العاده برای بچه ها است که واقعا از خواندن لذت نمی برند. برای خواندن و تماشای آنها نباید طول بکشد. تصاویر زیبا هستند و توجهشان را به خود جلب می کنند. دختر من آن را دوست داشت، او آن را در عرض یک یا دو ساعت خواند. تصاویر توجه خود را حفظ خواهند کرد و ممکن است فقط یک یا دو چیز را یاد بگیرند.

مشاهده لینک اصلی
به سرعت، همچنین به عنوان راهنمای. 9 سالم را دوست دارد، من فکر می کنم کتابی در این سری بود (حداقل شش کتاب، همانطور که می دانم). ترامایزر از این، ممکن است با چاشنی شرم آور نباشد، به این معنی که شما می توانید کمی از سه، چهار صفحه گسترده، چند ثانیه به عنوان ممکن است بخوانید. هیچکدام برای بزرگسالان.

مشاهده لینک اصلی
Melanie شروع به از دست دادن علاقه به این نسخه و او به نظر نمی رسد از آن لذت ببرید تا آنجا که کتاب های قبلی. او به آن پاسخ داد مانند گوش دادن به آن خنده دار بود. من واقعا از منابع تاریخی لذت بردم .... اما هنوز باقی مانده بود احمقانه و زنجیری (تا آنجا که برای من آن را دوست دارم). این باعث می شود که من احساس کنم که افسر نظامی به مینی پایتون پرواز سیرک می گوید که نباید خیلی احمقانه باشد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 65 طبقه


 کتاب افراد موفق چگونه رهبری می کنند؟
 کتاب و هر روز صبح راه خانه دورتر و دورتر می شود
 کتاب داستان های خوب برای دختران بلند پرواز
 کتاب چهار میثاق
 کتاب دادگسترها
 کتاب باشگاه استقامت