کتاب خانه درختی 91 طبقه

اثر اندی گریفیتس از انتشارات هوپا - مترجم: آنیتا یارمحمدی-پرفروش ترین رمان های ایران

Andy and Terry live in a 91-story treehouse. (It used to be a 78-story treehouse, but they keep getting ideas for new stories!) It has a submarine sandwich shop that serves sandwiches the size of actual submarines, an air-traffic control tower, a human pinball machine, a spin-and-win prize wheel, a giant spider web—with a giant spider!— and a big red button, which they’re not sure whether to push or not because they can’t remember what it does. Good thing there’s so many fun things to do in the treehouse, because Andy and Terry get stuck babysitting Mr. Big Nose’s three grandchildren for the day. After all, how much trouble could they possibly get into in just one day?


خرید کتاب خانه درختی 91 طبقه
جستجوی کتاب خانه درختی 91 طبقه در گودریدز

معرفی کتاب خانه درختی 91 طبقه از نگاه کاربران
این اولین کتاب Treehouse بود که من به یکی از فرزندانم خوانده بودم. این تمرین در پوچ بودن بود، اما ملانی از آن لذت برد. این با برخی توصیه های مادام العمر به کودکان جدی شد، \"دانستن قدرت\" است \"، و پس از آن برای انجام همان عذرخواهی کرد. این مواد مخدر ورودی است، طراحی شده تا کودکان را در خواندن قرار دهد. من الان می دانم که برخی از چیزهایی که پسران من می گویند می آید. براو به نویسندگان برای این. من امیدوارم که کار می کند. خواندن یکی از بهترین راهها برای از بین بردن نیروهایی است که ممکن است در غیر این صورت شما را سرکوب کنند. من با Mel کار می کنم تا او را با کتابهای Treehouse دیگر هماهنگ کنم.

مشاهده لینک اصلی
من کوتاه بودم که این یک کتاب بسیار خوب بود و این کتابی است که طول می کشد تا بخواند. من این کتاب را جالب می دانم زیرا این کتاب در مورد نویسنده و تصویرگر این کتاب را بنویسد و مجموعه ای کامل از آن است. این کتاب، کتاب هفتم سری سری های درختی است که با خانه 13 طبقه درخت زندگی می کند و هر کتابی که 13 تن دیگر را به خانه درخت اضافه می کند. این خوب بود که بدبخت بود. این قاتل ثروت یک قاتل ثروتمند است. این کتاب برای کسی که برای خواندن گسترده اش خواندن دارد، مفید است.

مشاهده لینک اصلی
تاریخ عضویت اندی و تری را در مسخره درخت چمن 91 طبقه خود ببینید! برای چرخش در گرداب قدرتمند ترین در جهان، سوار شدن در یک ساندویچ زیردریایی، در جزیره بیابانی بیرون بریزید، در یک وب عنکبوت غول پیکر آویزان شوید، از چادر غواصان بازدید کنید تا ثروت خود را توسط مادام دانته همه و تصمیم می گیرید که آیا دکمه ی مرموز بزرگ قرمز را فشار دهید یا خیر. خب، منتظر چه هستی؟ بیا بالا! این سری فقط بزرگتر و بهتر می شود، من باید یکی از سری های مورد علاقه من از دوران کودکی خود را بگویم.

مشاهده لینک اصلی
خوب، در واقع این برای صوفی است. اما قدرت محتوا بسیار خنده دار است. اندی گریفیت و تری دنتون همکاری می کنند تا داستان را پر از تصاویر نماید. داستان دو نفر از آنها که در یک خانه درختی با 91 سطح احساس می کنند. به عنوان مثال: یک جزیره دور افتاده وجود دارد، یک مغازه ساندویچ زیردریایی (زیردریایی ساندویچ segede) وجود دارد، گرداب استخر استخر، DLL وجود دارد. â € œYou می توانید از داستان و همچنین غیر داستانی یاد بگیرند. â € œImagination نیرویی است که می تواند قدرت را در داخل باز کند و ما را به آنچه دانش cannot.â €

مشاهده لینک اصلی
خیلی خنده دار بود و به خوبی نوشته شده بود من همچنین تصاویر را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه درختی 91 طبقه


 کتاب فرمین موش کتاب خوان
 کتاب روزی که زندگی کردن را آموختم
 کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد
 کتاب گهواره گربه
 کتاب ریگ روان
 کتاب حماسه گیلگمش