کتاب خلیج نقره ای

اثر جوجو مویز از انتشارات میلکان - مترجم: یاسمن فروغی فر-پرفروش ترین رمان های ایران

کتاب «خلیج نقره‌ای» اثر نویسنده انگلیسی، جوجو موی است
که با عنوان انگلیسی Silver Bayدر سال 2007 میلادی به چاپ رسیده است.
این نویسنده موفق جوایز ادبی زیادی را کسب کرده و کتاب‌هایش به زبان‌های مختلفی در دنیا ترجمه شده است.

این نویسنده موفق جوایز ادبی زیادی را کسب کرده و کتاب‌هایش به زبان‌های مختلفی در دنیا ترجمه شده است.
در این کتاب داستان مردی به نام مایک درامر روایت می‌شود کخ برای راه ‌انداختن تجارتی پرسود قصد دارد از بندری در لندن به سمت استرالیا حرکت کند. اما این تصمیم، حوادثی را سر راه وی قرار می‌دهد که به شدت زندگی وی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در این رمان نویسنده سعی کرده است داستان را از زاویه دیده اکثر شخصیت‌های داستان روایت کند و این عامل سبب شده است که مخاطب داستان نه تنها با این شخصیت‌ها در طول داستان آشنا شود و علایق و زندگی آن‌ها را درک کند بلکه تصویری کلی از حوادث رمان نیز به دست می‌دهد.


خرید کتاب خلیج نقره ای
جستجوی کتاب خلیج نقره ای در گودریدز

معرفی کتاب خلیج نقره ای از نگاه کاربران
من فقط 27٪ از این کار کردم و مجبور شدم متوقف بشم ایو سه کتاب دیگر توسط Jojo Moyes خواند و آنها را دوست داشت. این یکی، با این حال، عالی نبود. اول از همه، به یک ویرایشگر نیاز دارد. داستان ناهموار بود، ناسازگاری وجود داشت و فقط سردرد بود. من می خواستم آن را پایان دهم ... من در داستان علاقه مند بودم: در یک روستای کوچک ماهیگیری در استرالیا، که من جالب توجه بودم، در آن قرار گرفتم. اما خیلی هم خسته کننده بودم. من نمیتوانم خودم را 73٪ دیگر بخوانم. بنابراین حالا من به یک کتاب دیگر در استرالیا راه می دهم: نور میان اقیانوس ها. با عرض پوزش، Jojo - من واقعا سعی کردم!

مشاهده لینک اصلی
داستان الهام بخش عشق، در برابر برخی از تلاش های مردم محلی برای حفظ وحدت صلح در خیره نقر خیزشی خیره کننده. یک داستان عاشقانه در برنامه دوم، زمانی که سرنوشت یک جامعه در بازی است، و زن شما را دوست دارد از گذشته تهدید می شود. یک کتاب که حتی بدترین چیز را برای بازبینی سود خود در برابر پیش بینی سود می کند. بررسی کامل من اینجا است http: //www.cititornecunoscut.ro/2018 / ...

مشاهده لینک اصلی
این عقب نشینی بسیار عجیب و غریب است که شروع کند اما در پایان نفس من است. من نیاز به دیدن نهنگ در استرالیا! :-)

مشاهده لینک اصلی
این یکی از داستان هایی است که من بیشتر درباره یوجی دوست داشتم. می نویسد خیلی خوب و وجود دارد بدون شک اما این داستان است که بیش از من رسیده، آن را احساس و شخصیت های با بار بزرگ شخصی است، اما شاید از بسیاری از صداهای روایت گفت، من می توانم در همه با هر همدردی .

مشاهده لینک اصلی
من این را همانطور که من قبل از تو دوست داشتم دوست داشتم بسیاری از پیچ و تاب ها وجود داشت و من نمی توانستم آن را ببینم و این داستان من را چندین بار پاره کرد. مایک به استرالیا می رود و در حال ساخت یک هتل بزرگ 5 ستاره است که بر ورزش های آب مانند اسکی روی آب و اسکی جت در خلیج او در مازندران، کتلین ویتیر گینس 76 ساله، خواهرش، لیزا، و دختر 11 ساله لیزا، هانا، باقی می ماند. لیزا مالک یک قایق است و مسافران را برای دیدن دلفین ها و نهنگ ها می برد. مایک برای لیزا و هانا نیز سقوط می کند و او بعضی از شهر بزرگش را در لندن می گذارد که زمان بیشتری را صرف آن می کند، اما خیلی زیاد در حال حرکت است. کارکنان شگفت انگیز شغل های شگفت انگیز را توصیف می کنند که چه چیزی در واقع همکاری با آنها است دلفین ها و مهاجران نهنگ توصیف های خود را از زندگی حیوانات دریا قابل توجه است. به شدت توصیه می شود. برای بیشتر از بررسی های من، لطفا http://theresaalan.net/blog را ببینید

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خلیج نقره ای


 کتاب قدم زدن روی ماه با اینشتین
 کتاب دختر تحصیلکرده
 کتاب جزء از کل
 کتاب زندگی خود را طراحی کنید
 کتاب سه شنبه ها با موری
 کتاب تاریخچه زمان از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها