کتاب خوشبختی در پیش رو

اثر فردریک لونوار از انتشارات پیام امروز - مترجم: هوشمند دهقان-پرفروش ترین رمان های ایران

Frederic Lenoir's Happiness یک پرفروش بزرگ در اروپا، شادی Frederic Lenoir یک سفر هیجان انگیز است که بررسی می کند که چگونه بزرگترین فلاسفه تاریخ و شخصیت های مذهبی به سوال اساسی زندگی پاسخ داد: شادی و چگونگی دستیابی به آن؟ از یونانیان باستان از ارسطو، افلاطون و چوانگ تسو به بودا، عیسی و محمد؛ از ولتر، اسپینوزا و شوپنهاور به کانت، فروید و حتی مدرنترین دانشمندان علوم اعصاب - لنور، این ایده را که شادی واقعی و پایدار در واقع ممکن است، در نظر می گیرد. به زبان روشن، لنوور به طور خلاصه به بررسی آنچه بزرگترین متفکران تمام وقت در این موضوع گفته اند، و با نثر جذابی، سوالات تحریک آمیز را مطرح می کند: آیا ما وظیفه داریم که خوشحال باشیم؟ آیا ارتباط بین شادی فردی و جمعی وجود دارد؟ شادی مسری است؟ همچنین راه را برای ما فراهم می کند تا ما را ببیند که چگونه شادی، که بی تفاوتی از احساسات، در زندگی ما قابل دستیابی است.


خرید کتاب خوشبختی در پیش رو
جستجوی کتاب خوشبختی در پیش رو در گودریدز

معرفی کتاب خوشبختی در پیش رو از نگاه کاربران
مختصر اما گران قیمت (18، ¬)؛ خوب و بد این است که چگونه او به طور خلاصه موضوعات زیادی را در نظر می گیرد. مقدمه خوبی برای فیلسوفان هپایی، اما گاهی اوقات سطحی است

مشاهده لینک اصلی
ورزش روح خود را برای افزایش سطح خود از شادی رسانه ای: این ضربه محکم و ناگهانی کتاب است. دانستن خودتان، تجزیه و تحلیل - بدون درهم ریختن - انگیزه های خود، با دقت ارزیابی خواسته های خود را برای به دست آوردن کنترل بیشتر از خود و دوباره درک لذت زندگی عمیق. شادی درونی است که تنها به صورت منزوی بر روی بیرون بستگی دارد، اما حتی می تواند در موقعیت های تند و تیز قرار بگیرد. نه یک استئوآرایی یکپارچگی، بلکه یک کار روزانه برای فتح کردن خود و ردیفهای پی در پی از لذت لذت و، چرا نه، از کلم. فلفلی با اعلام معمول نوع دوستانه و eticheggianti، درس از این کتاب هر چند تصفیه شده و ظریف است، و به ما می دهد نمونه واقعی از تمرینات روانی برای رسیدن به این هدف. من سعی خواهم کرد یک نمونه مصنوعی از این پیشنهادات را ارائه دهم: - بعضی از روش های مدیتیشن را به تدریج به دست آورد تا توانایی زندگی در حال حاضر را داشته باشید و تنها با خودتان زندگی کنید. در این تمرین، هر چند، بهتر است برای جلوگیری از افراط که که این ما را به دست کم گرفتن نقش بازتاب در گذشته و dellimmaginazione.- با عمل امتحان آگاهی رواقی انجام یک ارزیابی روزانه از این که آیا در خط. برای انجام lideale saerebbe برداشت فقط یک قلم و یک نوت بوک، به نظر من، بلکه باز کردن صادقانه به عواطف عزیزترین می تواند یک راه خوب برای ایجاد چنین esercizio.- تغییر اندازه عوارض جانبی بالقوه از طریق انعکاس بر روی آنها. - از خود بپرسید که اغلب در عمق پرسش در مورد خود و انتخاب خود را، به درک اگر در مسیر انتخاب شده از زندگی است و یا در خط نیست با بودن ما piùà profondo.- به احساسات باز باشد و به درک ridirezionarle مطابق با طبیعت ظریف تر ما . سعی کنید آنها را درک کنید، آنها باید آنها را یادداشت کنید و سعی کنید علل بسیاری را در عمق ثبت کنید. - بیشتر در معرض تماس سالم با طبیعت باشید. - بیشتر در معرض تماس سالم با بدن خود باشید.

مشاهده لینک اصلی
شادی چیست؟ هیچ پاسخی برای این مشکل وجود ندارد. هر جواب دارای سهم عدالت است. فردریک لنوور مفهوم شادی را بر اساس تقریب چند فیلسوف در نظر می گیرد. این یک حفره بدون درز است. حتی این کتاب برای موضوعی که من فکر می کنم کافی نیست. حداقل آن را نگه می دارد شما به آن نگاه از چند پنجره. نویسنده هزار صفحه کتاب را خوانده است. Epicures، Aritoteles، Schopenhauer، Kant، Sokrater، Voltaire، Buda، Epistotes، Spinoza، Montaigne همه در کتاب هستند. اگر میخواهید تفاوتهایی را تجربه کنید که به عنوان کسی که خوشحال خواهد شد تا زمانی که شما (Lenny: P)، نگاه کنید به مقالات. این کتاب شما است.

مشاهده لینک اصلی
مانند هر بار با Frà © dà © ric Lenoir، مجموعه ای از مروارید حکمت، ردیابی زمینه گسترده ای از فلسفه های غربی و شرقی در طول تاریخ و دیدگاه های خود را در مورد طبیعت و مسیر شادی. انتقاد خوبی از جامعه فعلی ما در فراخوانی برای پیدا کردن ارزش خاص و همچنین توافق با آنmoi داخلی @ و ماهیت عمیق آن است. این کتاب چشم های خود را به بسیاری از چیزها باز می کند و بسیاری از تلاش های بی فایده را که ما سعی می کنیم در برابر مخالفت با آن روبرو شویم را در چشم انداز قرار می دهیم.

مشاهده لینک اصلی
این یک دیدگاه عالی از بسیاری از اندیشه های شادی و نحوه دستیابی به آن است. من این را به هر کسی که از فلسفه برخوردار است و از شادی، زندگی دوست داشتنی، برخورد با نزاع / ناخودآگاه یا حتی آنهایی که مایل به روشن شدن او هستم یا فرزندان خود را با تفکر گردآوری شده در مورد شادی و شادمانی، توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خوشبختی در پیش رو


 کتاب صید ماهی بزرگ
 کتاب گهواره گربه
 کتاب ۴۸ قانون قدرت
 کتاب مسئله اسپینوزا
 کتاب رهبری
 کتاب خلیج نقره ای