کتاب خیانت

اثر هارولد پینتر از انتشارات نیلا - مترجم: شعله آذر-پرفروش ترین رمان های ایران

خیانت آخرین بازی کامل Pinters از زمان موفقیت عظیمی از No Mans Land است. این بازی در سال 1977 آغاز می شود، دو سال پس از پایان دادن به مسائل مربوط به عاشقان دروغین، اما و جری. در طول نه صحنه بازی، ما با گذشت زمان از طریق امور مربوط به امور خود، با بازی پایان دادن به خانه خانم اما و رابرت، همسرش، بهترین دوست جریست، دوباره حرکت می کنیم.

سناریوی دراماتیک کلاسیک مثلث عشق در میانجیگری در مورد خیانتهای زناشویی، دوگانگی و خودکفایی ظاهر می شود. پینتر جهان را می نویسد که به طور همزمان عاشق و عاشقانه می شود.


خرید کتاب خیانت
جستجوی کتاب خیانت در گودریدز

معرفی کتاب خیانت از نگاه کاربران
این یکی یکی از بازی های مورد علاقه من بود، اگر نه بازی مورد علاقه من # 1. Ive آن را چندین بار خواندن و دیدم میدان در برادوی با ژولیت Binoche، Liev Schreiber، و جان Slattery در سال 2000. مشاهده دوباره این بار، بازی به نظر می رسد به مراتب غم انگیز و خالی است، که من در بخش زیادی به دلیل من وضعیت فعلی به عنوان در یک رابطه واقعا دوست داشتنی و سالم است. من هنوز هم این بازی را تحسین می کنم و به خصوص با استفاده از پینترز از زیر متن و شکل های معکوس آن را قدردانی می کنم ... اما این بار در اطراف من هیچ احساس همدلی برای هیچ یک از شخصیت ها احساس نکردم. خراب شدن قطار این است که شخصا در این خیانت به عنوان راهی برای سرگرم کردن خستگی یا تنهایی خود، به عنوان آنچه که من به عنوان دنبالش اشتیاق و عشق آن را دوست داشتم، مخالفم.

مشاهده لینک اصلی
یک بازی جالب و اولین تجربه من با پینتر. به نظر نمیرسد (که نوعی از آنچه من انتظار داشتم) به نظر میرسد تا طبیعتگرایان. پس از خواندن یک سخنرانی پینتر او اشاره می کند که او ندیده سعی کنید به شخصیت او باشد علامت برای هر چیزی اما قرار می دهد و نه، او آنها را به یک وضعیت و فقط گوش به آنچه که آنها می گویند. من همینطور که خیانت میکنم احساس میکنم. یک نگاه بسیار جالب آن در طرز فکر از افرادی که در گیر شدن در یک رابطه، و مبارزات افزود که اتفاق می افتد زمانی همه طرف های درگیر هستند friends.What خوب من لذت می برد در مورد بازی جدول زمانی معکوس است، با شروع در پایان امور و کار به سوی شروع آن. این باعث می شود مخاطبان می خواهند آنها را متوقف کنند، زیرا ما آسیب هایی را که ایجاد می کند مشاهده می کنیم. در مجموع یک قطعه عالی است.

مشاهده لینک اصلی
به عنوان یک بازیگر و تئاتر، من به شدت فاقد دانش پینتر است - این اولین و تنها نمایشنامه هایش است که من خواندن، و Ive تنها دیده ام @ Old Times @ در صحنه. پس از هر دو تجربی، می خواهم بیشتر یاد بگیرم (و ببینم). بعضی از نمایشنامه های مبتنی بر گفتار به خوبی در صفحه کار نمی کنند، مخصوصا اگر گفتگو قطع و چسبانده شده است همانطور که در اینجا است. اما @ Betrayal @ به خوبی در صفحه جریان دارد و آسان است که صداهای شخصیت ها را در سر خود بشنوید، همانطور که ادامه می دهید. این جملات مکالمه بیش از حد به خوبی کار می کند. خود داستان کاملا غیر قابل تشخیص است. هوش عاطفی @ Betrayal @ این است که پینتر داستان داستان این داستان را به عقب می گوید، بنابراین در نهایت ما در حال گفتگو با دوستان و آشنایان است که ما می توانیم به عنوان بینندگان و خوانندگان به صمیمیت نزدیک شویم. در چه نقطه ای یک شوخی یا یک نگاه بین دوستان فقط تا به حال تبدیل به چیزی دیگری؟

مشاهده لینک اصلی
داستان سه گانه در مورد سه نفر که خیلی از یکدیگر اهمیتی نمی دهند. همه آنها تقلب در یک طرف یا دیگر بدون اغراق بسیار. چیز جالبی است که داستان به عقب گفته شده است. آن را با جدایی قریب الوقوع یک زن آغاز می کند و با شروع یک رابطه به پایان می رسد. خلق و خوی داستان بسیار افسرده و یکنواخت خاکستری است. احساسات من به طور کامل از دست رفته است. این قطعه به راحتی و بسیار سریع خواند. فقط دنباله ای از صحنه ها می تواند سردرگمی موقت ایجاد کند. برای من روشن نیست که چرا این قطعه مهمترین کار هارولد پینتر (برنده جایزه نوبل برای کار زندگی اش در سال 2005) است.

مشاهده لینک اصلی
من می توانم به راحتی آن را 2 ستاره، اما من اجازه می دهد برای این امکان که آن را بهتر به عنوان یک عملکرد زندگی می کنند. پینتر می توانست این بازی را به نام «چه چیز» نامید، چرا که چند بار شخصیت هایش از این سوال پرسیدند. آنها به صورت کاملا متراکم یا بعضی از ADD های جدی رنج می برند. او احتمالا سعی کرد چیزی را با این نوع گفت و گو بگوید، اما برای علاقه من خیلی ضعیف بود. این فقط آزار دهنده بود. من از بی تفاوتی ظاهری ام و رابرت به ازدواج خودم زدم. تقلب و نداشتن مراقبت در صورتی که شخص دیگری تقلب کند، منجر به ورشکستگی اخلاقی و بی کفایتی می شود. اگرچه شاید تفاسیر خودم بیشتر از چیزی بود که پینتر سعی داشت ارتباط برقرار کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خیانت


 کتاب مردی به نام اوه
 کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
 کتاب پس از تو
 کتاب پلیس را خبر می کنم
 کتاب دروغ گویی روی مبل
 کتاب هنر شفاف اندیشیدن