کتاب خیره به خورشید نگریستن

اثر اروین دی. یالوم از انتشارات قطره - مترجم: اورانوس قطبی نژاد آسمانی-پرفروش ترین رمان های ایران

Written in Irv Yaloms inimitable story-telling style, Staring at the Sun is a profoundly encouraging approach to the universal issue of mortality. In this magisterial opus, capping a lifetime of work and personal experience, Dr. Yalom helps us recognize that the fear of death is at the heart of much of our anxiety. Such recognition is often catalyzed by an awakening experience--a dream, or loss (the death of a loved one, divorce, loss of a job or home), illness, trauma, or aging. Once we confront our own mortality, Dr. Yalom writes, we are inspired to rearrange our priorities, communicate more deeply with those we love, appreciate more keenly the beauty of life, and increase our willingness to take the risks necessary for personal fulfillment.


خرید کتاب خیره به خورشید نگریستن
جستجوی کتاب خیره به خورشید نگریستن در گودریدز

معرفی کتاب خیره به خورشید نگریستن از نگاه کاربران
من کاملا دوست دارم جولیان بارنز نوشتن. او راه را با کلمات و همچنین داستان ها دارد. ژان، شخصیت اصلی، شخصیت دوست داشتنی است. این کتاب در مورد زندگی او و در بخش آخر نیز درباره زندگی پسرانش است. این کتابی است که مطرح می شود و به سوالاتی درباره زندگی و مرگ، درباره بشریت و نحوه زندگی ما می پردازد. این کتاب برای اولین بار در سال 1986 منتشر شد، اما داستان تا سال 2020 به پایان می رسد. بارنز تصویری از آینده ای را که دور نیست، نقاشی کرد. من خیلی خوشحالم که هنوز بسیاری از کتابهای جولیان بارنز برای من خواندن وجود دارد. تا کنون من در کتاب های او نا امید نشده ام. این یکی: ستاره در خورشید، بسیار توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
Id مانند فکر کردن Id به اندازه کافی شجاع به عنوان یک زن است، اما به نوعی من شک دارم. باقی مانده است که دیده می شود که چگونه با مواد خسته کننده مرگ مواجه می شوند اما من عجله به نشستن این آزمون است. به طرز شگفت انگیزی تحریک، به طرز شگفت انگیزی نوشته شده (مثل همیشه) و با پیشگویی جذاب از دنیای ما از گوگل، ویکی پدیا و سیری - تخیل، پاتو و صداقت مضر. من همه چیز را می خوانم جولیان بارنز نوشته است زیرا عدم انجام چنین کاری غیر قابل تحمل خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
جولیان بارنز، شخصیت میانسالانش در سالهای اخیر خود را به عنوان یک رویداد محوری در زندگی اش معنی می کند. بارنز در مورد یک شخصیت سالخورده که یک بار قبل در \"ستاره در خورشید\"، یکی از آثار قبلیش در سال 1985 نوشته شده بود، به دنبال یک زندگی بود و تفاوت میان دو کتاب آموزنده است. هر دوی آنها بزرگ و جاه طلب هستند. در حالی که احساس پایان، ماهیت تاریخ را بررسی می کند، Staring in the Sun سعی می کند بگوید که آیا شما می توانید یک زندگی خوب از یک زندگی بد، یک زندگی گمشده داشته باشید. @ Jean Sargent زندگی هیجان انگیزی نداشت. قبل از جنگ جهانی دوم، او به یک ازدواج دوست داشتنی رفته بود. این فقط چشم انداز تولد پسرانش بود که شوهرش را ترک کرد و در اطراف کارهای کم درآمد و آپارتمان ها اجاره کرد. با نگاهی به زندگی طولانی خود از نقطه نظر در سال 2020، او بازتاب در عمو لسلی، او که در طول جنگ به امریکا رفته بود، و تامی Prosser، تست خلبان طوفان، که زمانی که بطری خود را از دست داده بود، بازتاب می کرد. پسر او، گرگوری، که بحران وجودی او باعث می شود که ماژول حقیقت کامپیوترهای عمومی را بازجویی کند چرا او از مرگ می ترسد. و جین سفر می کند، به چین می رود کسی که می پرسد چطور می تواند جاد را به خوبی از بدی بگوید و گفته شود که شما به آن نگاه می کنید و با نگاه کردن به شما می توانید ویژگی های آن را بیابید. @ دو مشکل عمده با این کتاب وجود دارد. اولا این است که بیش از حد تعیین شده است، کمی بیش از حد نوشتن. استعاره های معروف با یک تکه تکه تکه می شوند. به عنوان یک کودک، ژان می بیند چاپ از یک سمبل با عنوان که @ سموم بیش از حد شدید زندگی، @ و این عبارت به ژان بازگشت به تمام مقاصد عمده زندگی است. به طور مشابه هواپیما - عمو لسلی او را در هواپیما برای درمان سرفه کیهان خود را؛ تامی پروسر کتاب را با پرواز به خورشید عنوان می کند. گرگوری مدل هواپیمایی را می کند که نمیتواند پرواز کند. دوم، مشکل تن در بخش نهایی کتاب است. پس از دو قسمت عمدتا واقع گرایانه که ژان را در جوان و جوان به عنوان مادر دنبال می کنند، ما به طور ناگهانی به سال 2020 می رویم. رایانه های عمومی به عنوان نمونه خوب است که چرا نویسندگان همیشه باید در هنگام نوشتن درباره آینده مراقب باشند، چرا که بارنز، به عنوان یک وسیله نقلیه برای جمع آوری دانش بشری به عنوان اینترنت. بازجویی های Gregorys از GPC برای برش و تمرکز جالب فکری ایجاد می کند، اما با بقیه کتاب، از لحاظ ظاهری نیست. در نهایت، همانطور که گرگوری و مادرش در یک هواپیما قرار می گیرند و تمام استعاره ها گرد هم می آیند، احساس می کنید به نظر می رسد که یک اره منبت کاری فکری به خصوص پیچیده و نه کار ادبیات به پایان برسد. این شرم آور است، همانطور که کتاب به زیبایی نوشته شده است، همانطور که همیشه در مورد جولیان بارنز و واقعا تحسین برانگیز است. با این حال، هنگامی که در مقایسه با احساس یک پایان می توانید ببینید که چگونه بالن بارنز با مسائل به همان اندازه مهم است با بسیار بیشتر ظرافت و در عین حال مستقیم است. دریافت شده از وبلاگ من http://roderick-random.blogspot.com/2 .. .

مشاهده لینک اصلی
2.5 starsEither من به اندازه کافی به اندازه کافی برای این کتاب و یا آن را نه به عنوان خوب به عنوان امیدوار بود. یا هر دو. خوب: 1. من جین را دوست دارم Shes کنجکاو اما ساده و بی تکلف و هیچ کس به او هر چیزی در مورد هر چیزی بگویید. جای تعجب نیست که او موافق است که او واقعا باید احمق باشد، اما واقعا چیزی شبیه است. 2. شخصیت های دیگر به طور متناقض توسعه یافته است، اما از طریق ژان و با تعاملات آنها با ژان فیلتر شده اند، جالب هستند، مخصوصا تامی پروسر، عمو لسلی و راشل. 3. بسیاری از نویسندگان که از زبان و جولیان بارنز استفاده می کنند - هرگز بیش از حد سبک، همیشه خواننده دوستانه، اما نه dumbed پایین، با مقدار زیادی از جملات واقعا دوست داشتنی است که شما را فورا فکر می کنم، وای، به همین دلیل است من خواندن ... بد؟ فقط خوب؟ 1. درباره نیمه راه کتاب، جینز پسر گرگوری شخصیت POV می شود. چرا؟ فکر کردم این داستان جینز بود؟ آخرین سه بخش در آینده (در زمان نوشتن، حدود 35-40 سال، اما در حال حاضر تنها 5 سال یا بیشتر). خطر نوشتن در مورد آینده این است که شما آن را به طور غلط اشتباه؛ یا بدتر، نزدیک می شود، اما کوتاه می شود و نتیجه فقط احمقانه و گنگ است که در آن باید تحریک آمیز بود. این دومین چیزی است که در اینجا اتفاق می افتد. بارنز نمیتواند شکل اینترنت، گوگل، ویکیپدیا و تغییرات اجتماعی و فرهنگی را پیش بینی کند، بنابراین تقصیر او این نیست که آن را به عنوان احمقانه و کوتاه، اما آن را به نظر می رسد. در مقیاس بسیار کوچکتر، او قطعا نمی توان پیش بینی کرد که برج چینی نکنینگ بازسازی خواهد شد. 3. آخرین بخش به طور ناگهانی در مورد مرگ و خدا است. بقیه کتاب درباره مرگ و خدا بود و من آن را کاملا از دست دادم؟ من دو بخش اول را تفکر کردم، نمی دانم این کتاب چیست، پس ناگهان تم ها وجود دارد، و من نمی توانم چگونگی ارتباط آنها با بقیه کتاب را توضیح دهم. و یا به ژان، به عنوان آنها عمدتا از طریق گرگوری فیلتر، و این است که قرار نیست به داستان زندگی جین است؟

مشاهده لینک اصلی
من طرح اولیه این رمان را جالب میدانم، اما شیوهای که نویسنده تصمیم گرفت آن را توسعه دهد، به نظر من ضعیف و سازماندهی نشده بود. من به دنبال زیباییThe sense of end @، به امید پیدا کردن همان چگالی محتوا را بخوانم، اما انتظارات من به شدت ناامید شد. صفحات اصلی و جالب تر مربوط به داستان قهرمان، ژان، که در حال حاضر تقریبا یک قرن، قسمت های قابل توجهی از زندگی خود را می کشد تلاش برای پیدا کردن پاسخ به سوالاتی که او را از دوران کودکی دور کرده است. سوالات انحصاری - در مورد شجاعت و ترس، ازدواج و رابطه جنسی، در زیبایی در طبیعت و در کار انسان - با طنز ظریف و تنها ناپذیر ظاهر فرموله شده است؛ سوالات که پاسخ های مناسب اگر نه که به معجزه ی زندگی نیست، که شما می توانید تحسین به عنوان خورشید شما را تحسین از طریق انگشتان دست در مقابل occhi.Peccato سرپناه برگزار هر چند که بخش دوم از کتاب دیدگاه روایت از Jean به حرکت می کند پسر گرگوری، باز کردن یک راه اشتباه، پیش بینی شده در آینده خیالی بعید است، با تاب تخفیف دهنده متفکر در مورد خدا و انتحاری که از موضوع اصلی منحرف کردن اذهان و کم و یا هیچ ربطی به بالا داشته باشد. در نتیجه: دادرسی Barnes به جای @ acerba @ (یا به طور کامل موفق).

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خیره به خورشید نگریستن


 کتاب پیش نویس های زندگی در تحلیل رفتار متقابل
 کتاب هدف
 کتاب بعد از زلزله
 کتاب تختخوابت را مرتب کن
 کتاب مامان و معنی زندگی
 کتاب جاودانگی