معرفی کتاب دادگسترها

اثر آلبر کامو از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: پرویز شهدی-پرفروش ترین رمان های ایران

آلبوم کامو، بازیگرانی است که در سال 1949 نوشته شده و در زمینه انقلاب روسیه در سال 1905 قرار دارد. در زمانی که مشکلات سیاسی در اروپا بوجود آمد و جنگ جهانی دوم هنوز در خاطرات همه جا حضور داشت، کامو این مفهوم را بررسی می کند تعامل و تعامل آن با اخلاق و ارزش ها. هر شخصیت سطح متفاوتی از تعهد به علت را به وجود می آورد: بعضی ها از حسادت و انتقام رانده می شوند، اما همه خود را بی ادعا می گویند که استفاده از خشونت برای دستیابی به یک روابط بهتر با روسیه.


خرید کتاب دادگسترها
جستجوی کتاب دادگسترها در گودریدز

معرفی کتاب دادگسترها از نگاه کاربران
یکی از بهترییییین نمایشنامه هایی بود که تا حالا تو زندگیم خوندم. بعضی قسمت هاش رو دیالوگ ها رو چندین و چند بار میخوندم.. عالی بود..

مشاهده لینک اصلی
کامو در این کتاب به بهترین شکل رابطه عمیق انقلاب و استبداد را نشان داده است. آن زمان که در دادگاهی با حضور انقلابیون حکم اعدامی صادر می شود و کسی برای انجام ترور انتخاب می شود ، نوعی استبداد پایه ریزی می شود که اتفاقا با دلایل انقلابی و عدالتخواهی نیز توجیه می شود و در آخر آزادی و عدالت را می بلعد. به نظرم کامو بسیار سنجیده قربانی شدن همه چیز را در یک انقلاب به رشته تحریر درآورده و خواننده را با چالش های اساسی روبرو می کند.

انقلاب ، عدالتخواهی ، ترور ، عشق و نفرت وسوال اساسی از ما در این کارزار کجا و چه می کنیم؟


مشاهده لینک اصلی
انقلاب Lamourla Poesiela

مشاهده لینک اصلی
در رأی شما می توانید به روانشناسی بسیاری از شخصیت ها تقسیم کنید. این به شما اجازه می دهد تا بین دیدگاه هر شخصیت متمایز شوید. بنابراین گفت و گو میان افراد در این فرایند کاملا موفق هستند. LA ± ±.

مشاهده لینک اصلی
من باید این زندگی را ببینم

مشاهده لینک اصلی
ایوان کالیایف و متن تئاتر که به شیوه ای ساخته شده بود تا ترور بعدی جاده ها را به واقعیت تبدیل کند. شما خیلی سریع هستید که حتی به یک انسان تبدیل می شوید.

مشاهده لینک اصلی
3.5

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب دادگسترها


#ادبیات اقتباسی - #ادبیات فرانسه - #جایزه نوبل ادبیات - #ادبیات داستانی - #ادبیات مدرن - #دهه 1940 میلادی - #نمایشنامه فلسفی - #پرفروش ترین کتاب ها -
#انتشارات مجید (به سخن) - #آلبر کامو - #پرویز شهدی
کتاب های مرتبط با - کتاب دادگسترها


 کتاب فکرهای نبوغ آمیز (بیشترشان)
 کتاب کشتن مرغ مینا
 کتاب سفر به انتهای شب سلین
 کتاب خویشاوندی با خورشید و باران
 کتاب حکایت دولت و فرزانگی
 کتاب انسان خردمند