معرفی کتاب دادگسترها

اثر آلبر کامو از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: پرویز شهدی-پرفروش ترین رمان های ایران

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ دوشنبه 15 آبان 1396
The Just Assassins by Albert Camus is a play written in 1949 and set in the context of the Russian revolution of 1905. At a time when political troubles were brewing in Europe and World War II was still very present in everyone’s memories, Camus examines the notion of engagement and its interaction with ethics and values. Each character exudes a varying level of commitment to the cause: some are driven by envy and revenge, yet all express their unwavering devotion the use of violence to achieve a more just Russia.


خرید کتاب دادگسترها
جستجوی کتاب دادگسترها در گودریدز

معرفی کتاب دادگسترها از نگاه کاربران
یکی از بهترییییین نمایشنامه هایی بود که تا حالا تو زندگیم خوندم. بعضی قسمت هاش رو دیالوگ ها رو چندین و چند بار میخوندم.. عالی بود..

مشاهده لینک اصلی
کامو در این کتاب به بهترین شکل رابطه عمیق انقلاب و استبداد را نشان داده است. آن زمان که در دادگاهی با حضور انقلابیون حکم اعدامی صادر می شود و کسی برای انجام ترور انتخاب می شود ، نوعی استبداد پایه ریزی می شود که اتفاقا با دلایل انقلابی و عدالتخواهی نیز توجیه می شود و در آخر آزادی و عدالت را می بلعد. به نظرم کامو بسیار سنجیده قربانی شدن همه چیز را در یک انقلاب به رشته تحریر درآورده و خواننده را با چالش های اساسی روبرو می کند.

انقلاب ، عدالتخواهی ، ترور ، عشق و نفرت وسوال اساسی از ما در این کارزار کجا و چه می کنیم؟


مشاهده لینک اصلی
انقلاب Lamourla Poesiela

مشاهده لینک اصلی
در رأی شما می توانید به روانشناسی بسیاری از شخصیت ها تقسیم کنید. این به شما اجازه می دهد تا بین دیدگاه هر شخصیت متمایز شوید. بنابراین گفت و گو میان افراد در این فرایند کاملا موفق هستند. LA ± ±.

مشاهده لینک اصلی
من باید این زندگی را ببینم

مشاهده لینک اصلی
ایوان کالیایف و متن تئاتر که به شیوه ای ساخته شده بود تا ترور بعدی جاده ها را به واقعیت تبدیل کند. شما خیلی سریع هستید که حتی به یک انسان تبدیل می شوید.

مشاهده لینک اصلی
3.5

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب دادگسترها


#ادبیات اقتباسی - #ادبیات فرانسه - #جایزه نوبل ادبیات - #ادبیات داستانی - #ادبیات مدرن - #دهه 1940 میلادی - #جدید ترین کتاب ها - #نمایشنامه فلسفی - #پرفروش ترین کتاب ها -
#انتشارات مجید (به سخن) - #آلبر کامو - #پرویز شهدی
کتاب های مرتبط با - کتاب دادگسترها


 کتاب گزارش یک مرگ
 کتاب بیگانه
 کتاب مزایای منزوی بودن
 کتاب حکومت نظامی (شهر بندان)
 کتاب جنگجوی عشق
 کتاب صد سال تنهایی