کتاب داستان های خوب برای دختران بلند پرواز

اثر فرانچسکا کاوالو از انتشارات فرهنگ نشر نو - مترجم: آرزو گودرزی-پرفروش ترین رمان های ایران

داستان‌های خوب برای دختران بلندپرواز، با ارائۀ تعریف تازه‌ای از قصه و افسانه و بازگویی داستان‌هایی از زنان قهرمان ــ از الیزابت اول تا سرینا ویلیامز ــ به دختران قوت قلب می‌بخشد.
کتابی که باید در کنار بستر هر دختر و زنی که می‌شناسید باشد. - جری اِستنگال، مجله فوربس
داستان‌های این کتاب از شاهزاده‌خانم‌ها زنانی می‌سازد که دنیا را تغییر می‌دهند. - تایلر پیتمن، سایت «هافینگتون پست»

کتابی که آرزو می‌کنید ای کاش با خواندن آن بزرگ شده بودید. - هریت هال، مجله استایلیست


خرید کتاب داستان های خوب برای دختران بلند پرواز
جستجوی کتاب داستان های خوب برای دختران بلند پرواز در گودریدز

معرفی کتاب داستان های خوب برای دختران بلند پرواز از نگاه کاربران
پنج ستاره prescindere.Perchà © که در آن Michela Murgia له، پرمدعا و مغرور، من خرید. سپس (به خصوص اگر، همانطور که در این مورد، من در حال حاضر مایل به خواندن بود)، در واقعیت عینی، شاید نه می شود پنج ستاره، و در پایان خواندن spiegherò حتی motivi.à تنها در درک و احترام به تنوع بین زن و مرد است که شاید شما قادر به گرفتن alluguaglianza است genere.Ed چرا، به نظر من، این کتاب را حس می کند می شود: چرا © به دختران تجدید نظر (اما آن را مانع هیچ کس به آن خواندن به کودکان) به او در مورد زندگی فوق العاده ای از زنان که جرأت به دنبال رویاهای خود بگویید: در هر سن و سال، در هر کشور و در هر زمینه و هرگز توجه داشته باشید من می توانم انجام arrendersi.Se (همین دلیل است که من می گفت که ستاره های واقعی پنج نیست، اما چهار) است به داستان خیلی sugarcoated: هیچ © نه مرگ خشونت به عنوان در واقع برخی از آنها وجود دارد، و نه © باریک (در صورت کاهش نمی موفقیت)، و نه © سوء استفاده است که توسط نتایج ottenuti.Ecco لغو نمی شود، به عنوان ما به دختران (و کودکان صحبت) فکر می کنم آن است به رمزی واقعیت با lomissione از حقایق است که بخشی از داستان از زنان درصد گفت درست نیست: مادران و پدران این نیاز بیش از حد، به حقایق قابل فهم به تنهایی موفق به decifrare.Per بقیه پیدا کنم که اختلاف نظر است که همراه با انتشار این کتاب تصاویر بی فایده و pretestuose.Bellissime شده است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب را بخوانید و از آن لذت ببرید. دختر 6 ساله من تمام داستان ها را شنیده و می خواهد هر شب آنها را دوباره و دوباره خواند. چند کتاب وجود دارد که می تواند به ترکیبی دست یابد: بین المللی، غیر داستانی، مدل های مثبت و جذاب. امیدوارم نویسندگان یک جلد دوم ایجاد کرده و یک نسخه Audible.com ایجاد کنند تا ما بتوانیم در ماشین آن را گوش کنیم.

مشاهده لینک اصلی
4.5 :) من آن را دوست داشتم، هر یک از داستان ها و تصاویر ... صحبت نمی کنند! آنها مقرون به صرفه هستند. کتابی که باید روی قفسه های هر زن قرار بگیرد تا ما بدانیم که چگونه قدرتمند هستیم و هر مردی به طوری که متوجه می شود که ما توانایی آن را داریم. :)

مشاهده لینک اصلی
این کتاب را دوست دارم - برای دخترم آن را بخرید و اگرچه او هنوز خیلی جوان است، من فقط عاشق این ایده برای خواندن داستان زنان بزرگ به جای داستان شاهزاده خانم هستم. من اشتباه نکردم من یک پستاندار برای افسانه ها هستم اما می خواهم او را از ابتدا تشویق کنم تا ایمان به خودم داشته باشم که او می تواند هرچه که بخواهد باشد: D

مشاهده لینک اصلی
نهایی: کتاب 3.50Este من پیدا کردم آن خوب است، نه فراتر از آن، من فکر می کنم ما قصد بسیار خوب است اما بهترین اجرای، و من مشتاقانه منتظر خواندن بسیاری ازCuentos شب بخیر برای نیا ± سیستم عامل شورشیان @ SI این است که آنها آن را در برخی موارد انجام می دهند، دومین دختران آماده هستند، من منتظر فرزندان هستم تا ببینند که چگونه اعدام آنها به نظر می رسد. بهترین بخش کتاب، تصاویری است که همراه با یک عبارت معروف از نویسنده مسئول، تقریبا همه فوق العاده هستند و آنها حتی وزن بیشتری نسبت به روایت کوتاه ارائه شده به ما بدترین autoras.Lo کتاب برخی از داستان ها، اگر داستان سرایی خوب است، اما رویکرد اتخاذ برخی داستان آنها را ترک وحشتناک، در برخی موارد سوراخ کردن را به مسائل که مربوط به چه چیزی باعث شورشیان و قدرتمند این زنان بزرگ، و چند نفر دیگر را تحمل نمی کند متوجه نیست چرا که آنها به @ @ بزرگ بودند و چون آنها نیست، بلکه به دلیل داستان آشکار چه چیزی نمی تواند بی ربط باشد برخی از داستان آنها را به خوبی اجرا که شما گه، دیگر خیلی بد شما همیشه شما باید یک عدالت به داستان از این mujeres.Pero خوب شامل هستند، من فکر می کنم کودک ± عنوان باید آنها را بسیار دوست دارم، بنابراین من قرار 4 ستاره و نه 3 که به نظر من شایسته است، خواهر من دوست دارد، اگر چه برخی از داستان ها به نظر احمقانه است، بنابراین او می گوید XD.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب داستان های خوب برای دختران بلند پرواز


 کتاب جین ایر
 کتاب واقعیت پنهان
 کتاب صبح جادویی
 کتاب صدای افتادن اشیا
 کتاب عشق سالهای وبا
 کتاب کار عمیق