کتاب دنیای معرکه تام گیتس

اثر لیز پیشون از انتشارات هوپا - مترجم: بهرنگ رجبی-پرفروش ترین رمان های ایران

Meet Tom Gates. When his teachers don’t have their beady eyes on him, he likes to draw pictures and write about stuff, like last summer’s worst camping vacation ever (five merits!), or how much he hates sitting next to nosy Marcus Meldrew, the most annoying boy at school. All Tom really wants is to score tickets to see the best band ever, Dude3, when they come to town, and to impress Amy Porter, who is very nice and smart (but is currently ignoring him). Tom’s teachers think he is easily distracted and “lacks focus,” but that’s a bit harsh — can he help it if his grumpy big sister, Delia, made him late for school (again), or that last night’s homework had to be sacrificed to stave off a vicious dog attack?


خرید کتاب دنیای معرکه تام گیتس
جستجوی کتاب دنیای معرکه تام گیتس در گودریدز

معرفی کتاب دنیای معرکه تام گیتس از نگاه کاربران
........ â € |â € |â € |â € |â € |â € | ... â € |â € | ....... من این کار را نکردم کتاب در همه. یکی از خواهر و برادر جوان من به من این کتاب را به خواندن و پسر من ناامید شد. در اینجا (بسیاری از) دلایل چرا شما قطعا این کتاب را بخوانید: 1. واقعا طرح وجود ندارد. به طور معمول با کتاب، آنها یک طرح، یک داستان، یک هدف، چیز خاصی دارند. این کتاب تمام موارد فوق را نداشت. من شروع به جدی شدن درباره ادبیات کودکان می کنم. تقریبا تمام شخصیت ها، اعتیاد به خودکشی هستند که از هر کسی در زندگی شان ناراضی هستند. این شخصیت ها 10 ساله هستند! آنها نباید الهام بخش باشند، زیرا این امر می تواند منجر به خشونت خانگی شود و مدت زیادی در زندان باشد. بحث در مورد مدل های مثبت نقش 3. شخصیت ها اساسا در هیچ ابعادی، شکل یا شکل هیچ پیشرفتی ندارند. من فکر می کنم خلاص شدن از این کتاب در یک فروشگاه اپ، چون برادر کوچکتر من از این کتاب متنفر است.

مشاهده لینک اصلی
تام گیتس پسر معمولی است که به مدرسه معمولی می رود. او یک خانواده عادی و دوستان دارد. با این حال، به نوعی، او هنوز ماجراهای خود را دارد. با خواندن این کتاب، او را با ماجراهای خود به اشتراک بگذارید. من 3/5 ستاره این کتاب را رتبه بندی کرده ام، زیرا با کلمات و تصاویر هر دو خنده دار و درخشان است اما فاقد طرح جذب توجه است. من این کتاب را برای هر کس که بخواهد از کتابهای جدی بخواهد، توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب واقعا خوب برای خواندن است اگر شما نمی دانید چه چیزی را بخوانید این است که در مورد یک پسر به نام توم که یک خواهر خشن خواه دل چند چیز که او دوست دارد وفل و کوکی ها است و او نیز دوست دارد در کلاس درس بخواند و زمانی که معلم به دنبال آن نیست. بهترین دوست او درک است و دشمن وی مارکوس است.

مشاهده لینک اصلی
اعتراف نمیکنم این انتظارات واقعا بالا را نداشتم - من فکر نمیکردم بد باشد، من فکر نمیکنم این چیزی است که Id را دوست دارم به عنوان یک بالغ. من می توانم بفهمم چرا بچه ها آن را دوست دارند، اما من نمی فهمم اگر من بخواهم بقیه کتابهای تام گیتس را بخوانم. بررسی کامل در مورد theteacherslibrary.org

مشاهده لینک اصلی
شما باید تمام سری را بخوانید. آنها خیلی خنده دار بودند

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دنیای معرکه تام گیتس


 کتاب موش ها و آدم ها
 کتاب احیا
 کتاب در باب حکمت زندگی
 کتاب حرمسرای قذافی
 کتاب یک ماجرای خیلی خیلی خیلی سیاه
 کتاب زندگی 3.0