کتاب راهنمای دوست داشتنی بودن به روش آدری هپبورن

اثر ملیسا هلسترن از انتشارات میلکان - مترجم: یاسمن رضایی-پرفروش ترین رمان های ایران

A charming guide to finding elegance in every aspect of life, featuring rarely seen photographs and revelations about the actress who perfected gracious living.

Propelled by popular titles such as Swell: A Girls Guide to the Good Life and Three Black Skirts: All You Need to Survive, the decorum category touts plenty of trendy advice. But no one has demonstrated the power of poise as memorably as Audrey Hepburn, whose enchanting essence on and off the screen has easily withstood the test of time.

Inspired by a beloved icon who balanced sensibility and sex appeal, celebrity and humanitarian efforts with evident ease, How to Be Lovely examines the art of being a woman. More philosophy than biography, Hepburn fans will uncover the deeply thinking, deeply feeling woman who found success on the silver screen, in her own home and in the world at large. Through Hepburns own words from interviews, what her friends said and behind-the-scenes stories, readers will develop a new outlook on their own careers, love lives, families, wardrobes, finances, health concerns, friendships, and the world at large.

Published to coincide with Audrey Hepburns would be 75th birthday, How to Be Lovely features an elegant design worthy of the books namesake. For the millions who continue to delight in Breakfast at Tiffanys, Roman Holiday, and the woman behind them all, this is the guide to living genuinely with glamour and grace.
خرید کتاب راهنمای دوست داشتنی بودن به روش آدری هپبورن
جستجوی کتاب راهنمای دوست داشتنی بودن به روش آدری هپبورن در گودریدز

معرفی کتاب راهنمای دوست داشتنی بودن به روش آدری هپبورن از نگاه کاربران
زنان معتقدند آدری: ظاهر، شکل و احساس سبک او. اما بسیاری از مردم نمی دانند که زیر زرق و برق کسی است که بسیار شبیه ماست. آدری، با این حال، خود را درونگرایی و ناامنی می پیماید و آن را به عنوان یک بازیگر معرفی می کند. نویسنده Melissa Hellstern بهترین توصیه های Audreys، تصاویر خود را بسته و نقل قول ها را به یک کتاب می دهد که می تواند در یک نشست خوانده شود - شاید بارها و بارها.

مشاهده لینک اصلی
چه زن زیبا و الهام بخش. â ™ ¡

مشاهده لینک اصلی
@هیچ چیز غیر ممکن نیست؛ کلمه خودم می گوید من ممکن است! @\nمن ادری هپبورن را دوست دارم او بود، است، و همیشه بهترین بازیگر تاریخ سینما خواهد بود. نه فقط به خاطر اینکه او در اجرای بازی عالی بود؛ او همچنین نمونه ای از آنچه که به معنای انسان است؛ چگونگی رفتار انسان واقعی. تعداد زیادی از افراد مشهور وجود دارد که دارای این شخصیت منحصر به فرد هستند و این چیزی است که آنها را در طول تاریخ خاص و جاودانگی می کند. افرادی مانند آدری، کارل ساگان یا وایگو مورتنسن هستند. عنوان کتاب ممکن است باعث سوء تفاهم شود. این یک کتاب روانشناختی خسته کننده نیست این کتاب یک بیوگرافی در مورد دوست آدری هپبورن و پر از نقل قول های فوق العاده Audreys است که من در مورد برخی از آنها قبل از خواندن. و همچنین شامل برخی از تصاویر بسیار خوبی از او است. باید برای هر طرفداران ادری هپبورن بخواند.

مشاهده لینک اصلی
هدیه ای از دختر من، این یک کتاب قطعه از جمله نقل قول های آدری است که توسط عکس ها تنظیم شده است. واقعا یک زندگینامه نیست، بلکه این ممکن است کمی کتاب عقلانی درباره نحوه زندگی با مهربانی در نظر گرفته شود. برای من، تماشای فیلم های قدیمی که در نقش هپبورن - Katharine یا Audrey نقش داشتند - یک یادگیری در مورد یادگیری زندگی یک زندگی واقعی بود. آنها به اندازه شخصیت متفاوت بودند، اما هر دو تاثیری بر من به عنوان یک دختر جوان سالم داشتند. آدری هپبورن در دوران ایده ای آرام که هنوز آرام بود، زندگی خود را بی سر و صدا، ایجاد زیبایی، مراقبت از شوهر و دو پسر، خانه اش، باغ خود و کودکان فقیر در سراسر جهان به عنوان سفیر برای یونیسف. نقل قول: @ چه می خواهم بمیرم و بدبختانه نگاه کنم - دیدن فقط چیزهای بد، فرصت های از دست رفته یا چیزی که می توانست داشته باشند.چیز بسیار جالب در مورد درد و رنج است. در ابتدا دشمن، چیزی است که شما نمیخواهید با آن مواجه یا فکر کنید یا با آن مقابله کنید. با این حال، با گذشت زمان تقریبا یک دوست تبدیل می شود.جهان همیشه سمبلیک بوده است و من فکر می کنم در قلب رمانتیک هستم. من برای چیزهای بهتر امیدوارم و از خدا می خواهم که جهان نیز پر از افرادی است که می خواهند واقعی و مهربان باشند. @

مشاهده لینک اصلی
آدری به ما آموخت که داشتن یک زن به همان اندازه ساده است که می دانیم چه کسی هستی و چه کسی نیستید. این یک کتاب شگفت آور کوتاه با تصاویر و نقل قول از آن که واقعا یکی از زنان قابل توجه ترین زمان ما بود. چشم انداز او در زندگی، آرزوی موفقیت است. از طریق تجربیات خود در WW2، او در سن جوانی برای قدردانی از زندگی و برای روزی که خدا به او داده است تشکر می کند. وقتی که در آن زمان خواسته می شود، می گوید: \"این باعث شد که من برای همه ی چیزهایی که پس از آن به دست می آید، پایدار باشم و بسیار سپاسگزارم.\" من احساس می کردم که غذای، آزادی، سلامتی و خانواده - برای زندگی انسانی @ احترام زیادی قائل هستم. زنده بودن هدیه و مسئولیتی است که انجام دهد و مهربان باشد. به کسانی که به آن نیاز دارند و برای همه کارهایی که انجام می دهید، مسئول باشید. دست های خود را برای کمک به دیگران، دهان خود را به سخنان مهربان و تشویق، و دستاوردهای خود را به شما برای به اشتراک گذاشتن با کسانی که کمتر خوش شانس. او زن بسیار افسانه ای بود که می توانست بگوید. بسیار توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب راهنمای دوست داشتنی بودن به روش آدری هپبورن


 کتاب دختری در قطار
 کتاب دختر تحصیلکرده
 کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد
 کتاب واقع نگری
 کتاب جزء از کل
 کتاب هنر خوب زندگی کردن