کتاب رهبران آخر غذا می خورند

اثر سایمون سینک از انتشارات آریانا قلم - مترجم: الهام نورانی پور-پرفروش ترین رمان های ایران

سیمون سینک در کار خود با سازمان های سراسر جهان متوجه شد که برخی از تیم ها به گونه ای عمیق به یکدیگر اعتماد دارند که به معنای واقعی کلمه زندگی خود را در خط یکدیگر قرار می دهند. تیم های دیگر، صرف نظر از اینکه چه انگیزه ها ارائه می شوند، به انزجار، تکه تکه شدن و شکست خورده اند. چرا؟ این پاسخ در طی گفتگو با سپاه پاسداران دریایی روشن شد. او گفت که افسران غذا می خورند. سینک تماشا می کند، به طوری که دریانوردان دریایی بیشترین زمان غذا خوردن را در حالی که ارشد ترین دریانوردان در پشت خط خود جای خود را گرفتند. آنچه که نمادین در سالن چو است، در میدان جنگ کشنده است: رهبران بزرگ فداکاری راحت خود را - حتی بقای خود - برای به نفع کسانی که در مراقبت از خود قربانی می کنند.


خرید کتاب رهبران آخر غذا می خورند
جستجوی کتاب رهبران آخر غذا می خورند در گودریدز

معرفی کتاب رهبران آخر غذا می خورند از نگاه کاربران
رهبران آخر غذا را می توان به سادگی تفسیر کرد، به عنوان نیاز دیگران در مقابل به جای نیاز خود شما. این یک سن قدیمی است اما مردم واقعا این را درک نمی کنند و آن را چگونه بر مردم اطراف شما تاثیر می گذارد. چیز دیگری که او توضیح داده است این است که مردم رهبران را دنبال می کنند که نه تنها دیگران را الهام بخش می کنند، بلکه به آنها دلایل شایسته ای برای پیروی از آنها می دهند. او نمونه های بسیاری و داستان هایی را نشان می دهد که نشان می دهد و توضیح می دهد که چگونه توانایی دادن به دیگران و اجازه دادن به آنها برای کمک به شما باعث می شود که شما یک رهبر برتر باشید. همچنین موضوع مشکل نسل فعلی، اهداف کوتاه مدت، تفکر و چگونگی مغز برای پذیرش این نوع تفکر آموزش دیده است. این باعث شده من متوجه باشم چرا توییتر / FB مشهور است. بالاخره پاسخی که دریافت می کنید یا مانند آن مانند اعتیاد به مواد مخدر است. من هرگز به توییتر یا دوست نداشتم معتاد شده ام. شاید این نوع شخص من است. اما برای افرادی که لطفا تغییر کنند لطفا این کتاب را بخوانید و اگر آن را به شما الهام بخشید، لطفا تغییرات در جهان را انجام دهید و هر کس را به یک دنیای بهتر هدایت کنید.

مشاهده لینک اصلی
رهبران آخرین غذا - توسط سیمون سینک، یک کتاب خوب است. در این کتاب، نویسنده به خوبی توضیح می دهد که چگونه رهبر باید باشد و چگونه یک رهبر نباید باشد. رهبران یکی از میان ما هستند که کیفیت و مهارت های عالی بین افراد را دارند. رهبر کسی است که باید الهام بخش، انگیزه و پیروانش را برای رسیدن به هدف خود هدایت کند. رهبران کسی است که از پیروانش محافظت می کند و مسئولیت همه پیروان خود را بر عهده می گیرد. رهبران کسانی هستند که اول برای تیم خود مراقبت می کنند. چند نقل قول که من در این کتاب می خواهم عبارتند از @ Performance می تواند بالا و پایین بیافت، اما قدرت فرهنگ یکی است که ما واقعا می توانیم آن را رله کنیم. مدیریت خوب برای حمایت از هر سازمان کافی نیست، رهبری واقعی واقعا مورد نیاز است. سیمون سینک همچنین بیان می کند که وقتی افراد در سازمان احساس امنیت بیشتری می کنند، تعداد زیادی از آنها به دست می آید و به نوبه خود نشان دهنده رشد سازمان ها است. متشکرم.

مشاهده لینک اصلی
بنابراین نه چندان خوب به عنوان شروع با چرا و دلیل انتخاب این کتاب شروع شد چرا که بسیار چشمگیر بود که من توصیه این کتاب به دیگران است. درباره این کتاب، بسیار جالب توجه است. دایره ای از مفهوم ایمنی و همدلی که هر کس نیاز دارد تا بتواند سازمان را به یک سرمایه گذاری موفق تر تبدیل کند. نمونه هایی از جانی براوو، چند مفاهیم دیگر رهبری نظامی، سیب، جف سینگال واقعا خوب بودند. این مثال های بیشتری مورد نیاز است. زمان زیادی را صرف توضیح در مورد 4 مواد شیمیایی مورد نیاز در مغز ما - مواد شیمیایی شاد است. EDOS دوست داشتن گوش دادن به آن و دانستن این مواد شیمیایی به خوبی به ما کمک خواهد کرد تا رهبر بهتر شود. در مورد فراخوان زیادی مطالعه کرده ام و امیدوارم همه شرکت ها از مفهوم شما پیروی کنند. به طور کلی یک بار به عنوان خوانده شده :-)

مشاهده لینک اصلی
مثل بسیاری از افراد، من شروع به خواندن دوست داشتم و واقعا پیش بینی این کتاب بود. وایس، چه خبره. افکار سایمونز در سراسر مکان بود. آن را از قدرت قوی شروع کرد، نمونه های خوبی از خوب و آمپر؛ رهبران بد، چگونه رهبران می توانند وفاداری شرکت را تحت تاثیر قرار دهند. سپس قسمت هایی از کتاب بود که من آن را دوست داشتم @ چه او صحبت می کند و چه با رهبری چه می کند؟ @ Hed در نهایت به نقطه ای رسید، اما او بیشتر از آنچه که دوست داشتم رسید. 84٪ در کتاب متوقف شد من به پایان رسید، اما چند فصل گذشته من گوش به werent امیدوار بود، و من نمی دیدم که چگونه او می خواهد آن را ذخیره کنید. ناامید شده است، نه بهترین کتاب رهبری توسط کشش طولانی.

مشاهده لینک اصلی
من عاشق خواندن کتاب رفتارهای کنونی ما را با خودمان از دوران باستان با استفاده از علم تکامل ارتباط می دهیم. این کتاب به من کمک زیادی برای درک نیازهای رهبری 21st Centurys با استفاده از مراجع برجسته به تکامل می دهد که باعث می شود من همدلی را در حرفه حرفه ای خودم ایجاد کنم. نه تنها تکامل بلکه استفاده از نقل قول ها از آناتومی انسان و هورمون ها باعث می شود تمام اطلاعات قابل اعتماد باشد. من الهام بخش زیادی دارم و خوشحالم که این کتاب را بخوانم!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رهبران آخر غذا می خورند


 کتاب 1000 نماد
 کتاب 1000 نماد
 کتاب وداع با اسلحه
 کتاب من پیش از تو
 کتاب انسان و سمبول هایش
 کتاب باشگاه پنج صبحی ها