کتاب روان کاوی از نگاه فروید

اثر زیگموند فروید از انتشارات سرایش - مترجم: مهدی افشار-پرفروش ترین رمان های ایران

کتاب حاضر متضمن پنج سخنرانی است و فروید ضمن این پنج نشست با مردمی که حرفه‌شان پزشکی نیست، موضوعات پیچیده روان‌شناسانه را به شیوه‌یی روشن و شفاف و قابل فهم عموم بیان داشته‌است. با این اندیشه که انسان‌ها نگاهی داشته‌باشند خردورزانه‌تر به رفتارهایشان.


خرید کتاب روان کاوی از نگاه فروید
جستجوی کتاب روان کاوی از نگاه فروید در گودریدز

معرفی کتاب روان کاوی از نگاه فروید از نگاه کاربران
مادربزرگ

مشاهده لینک اصلی
فروید قطعا یک نویسنده جذاب بود، زیرا او تا به امروز قادر است بسیاری از تحسین کنندگان را متقاعد کند. اگرچه او از این واقعیت آگاه بود که ایده های او با مخالفت مواجه خواهد شد، من فکر نمی کنم او کاملا صمیمانه از اعتبار خود اطمینان داشته باشد (او نگران ساختن نام خودش بود). در کلاس های ما، ما به اشتراک گذاشتن ایده ها در مورد triumvirs بزرگ از نظریه های روان شناختی، که فروید خود را آغازگر بود، و در پایان سنتز ما، من به مربی ما گفت، من فکر می کنم آن را به معنای زیادی برای فروید اگر در طول زمان او، او اثر نوروترانسمیترهای مغز و هورمون (به خصوص تستوسترون) را مطالعه کرد، از آنجایی که نظریه او در اطراف آنها بود. چرا جای زیست شناسی را به جای تئوری سازی گمانه زنی نمی بینیم؟ روانکاو قطعا در اکثر موارد مشغول به کار است، اما من فقط می توانم آن را در درک علل اضطراب و نه بیشتر مفید بدانم. این به شدت ذهنی، پدرسالارانه، بدبینانه به نظر طبیعت انسانی، بی اعتمادی، مخاطره آمیز، توانایی ارائه اطلاعات نادرست به بیماران و بسیاری از منتقدان غیر علمی است.

مشاهده لینک اصلی
مجهز کنفرانس © افسرده کوچک © انتگرال واقعا بسیار ressante که در آن S. فروید باعث می شود ما یک رویکرد روانکاوی، که هر دو هدف جزییات © از گزینه های نظم و انضباط خود را نتایج: از شماره © riences.Le همه چیز به خوبی توضیح داده شده است ©، نمونه کمک به درک و به اندازه کافی روشن است، حتی اگر آن متولد شد © نیست در هر زمان تنها در lire.Jai چای یافت © © فرزندان شامل: فروید بسیار ressante © انتگرال، و من خودم پیدا شده است © الکترونیکی با دیدن همه موارد او در بسیاری از مسائل، از جمله تاثیر کوچک هواکش ها، © در رفتار ما و مکانیسم کارشناسی ارشد © نتیجه © مقاومت و تخلیه. Javoue مشکل با پیچیده dOeudipe و بخش در مورد روابط جنسی © نوزاد، حتی اگر من کاملا با رویکرد اولیه آن به توافق برسند، برخی از نتایج آن کوه متقاعد نشده بود.

مشاهده لینک اصلی
برای دیدن یک هزینه به عنوان این می تواند کمی شک و تردید. چگونه می توان اصول یک نظریه مانند روانکاوی را در یک کتاب و فقط پنج کنفرانس در نظر گرفت؟ اما از آنجا که فروید سخن گفته است، همه چیز ممکن است. متن پنج سخنرانی که فروید در بوستون برگزار می کند، در واقع یک جواهر توانایی و سنتز گفتاری است. آنها کاملا قادر به کشف خطوط گسترده روانکاوی و مهم ترین موضوعات آن هستند (روانپزشکی روزانه، رویاها، جنسیت دوران کودکی). برای کسانی که محتوا هستند، ممکن است جامع باشد در غیر این صورت، همانطور که در مورد من است، نقطه شروع خوبی است.

مشاهده لینک اصلی
فروید بار دیگر ثابت می کند که نه تنها پدر روانکاوی، بلکه یک معلم بزرگ است، آسان درک و کاملا جذاب است. باید برای افرادی که از روان انسان مجذوب شده اند، حتی اگر در روانشناسی بزرگ نباشند، خوانده شود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب روان کاوی از نگاه فروید


 کتاب بریت ماری اینجا بود
 کتاب ازدواج بدون شکست
 کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد
 کتاب دنیای سوفی
 کتاب داستان های خوب برای دختران بلند پرواز
 کتاب مردی به نام اوه