معرفی کتاب روان کاوی برای همه

اثر زیگموند فروید از انتشارات سرایش - مترجم: مهدی افشار-پرفروش ترین رمان های ایران

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ دوشنبه 15 آبان 1396
Günlük hayatta yaşadığımız basit isim unutma, kelimeleri karıştırma, dil sürçmesi, okuma yazma hataları gibi davranışları ve rastlantıya inanma, anılar, batıl inançlar gibi konuların psikopatolojik incelenmesini barındıran kitap, Sigmund Freudun kişisel gözlem, deney ve örnekleri ile çok basit olduğunu düşündüğümüz bu olayların ardında yatan psikolojik durumları etkileyici biçimde okura sunuyor.


خرید کتاب روان کاوی برای همه
جستجوی کتاب روان کاوی برای همه در گودریدز

معرفی کتاب روان کاوی برای همه از نگاه کاربران
من متوجه شدم چرا چترهای بسیاری در زندگی ام از دست داده ام. چرا من سعی می کنم درب دفترم را با کلید خانه ام باز کنم حالا، چرا کلاه و کلاه من نیمه عمر کمتر از یک سال دارد؟ کجاست که کلاهبردار انجمن کنترل پشه من از سازمان پیشرو در جهان دستگیر شده است؟ فروید تقریبا به من اطمینان داد که مادربزرگم به من گفت - @ اشیاء باقیماندن به ماه @ - درست نیست. شاید ونوس

مشاهده لینک اصلی
همه ما هر روز توضیحات زیادی در مورد معنی دوره های زبان ما روشن می کنیم و ذهن ما به طور مستقیم در زبان منعکس می شود. ±. کتاب یک کتاب و یک کتاب طولانی است. این یک کتاب لذت بخش است که از فروید خوانده ام و مفید است و زیاد به آن نرسیده ام. در جایی که من می توانم بگویم خوب بود که بسیاری از مردم خواندن و رفتار با رفتار با چنین رفتارهایی را داشته باشم وقتی که من در رابطه تجاری با افرادی بودم که نمی توانستم بر روی سایت شغل پیدا کنم.

مشاهده لینک اصلی
فوق العاده خوب است اکنون که ما در یک جهان پس از فروید زندگی می کنیم - بسیار جالب است که به عقب برگردیم و ببینید که چگونه همه چیز به وجود آمد - این کتاب بسیار قابل خواندن بود، داستان هایی که او می گوید، به خوبی می گوید. این چیزی نیست که همیشه در دسترس است - اما به طور کلی یک پایان بسیار خوب است. من با ایده هایش تمام راه را نداشتم، و او pedandtic بود، کمی پیکر ویکتوریا، اما همه چیز سرگرم کننده برای خواندن.

مشاهده لینک اصلی
چگونه افراد واقعا خود آگاه می شوند زمانی که آنها قطره، لغزش، دست زدن به طلسم، فراموش کردن، دیر شده، و یا دست انداز به چیزی.

مشاهده لینک اصلی
آره، آره آره، Frued بیش از نیم قرن مطالعه فیزیولوژیکی نادیده گرفته شده است، و نظریه های او با حفره ها و تناقض ها پر شده است، حتی زمانی که به اصطلاح خود را گرفته اند، اما می آیند ... این چیزها سرگرم کننده است. روانپزشکی زندگی روزمره یک کتاب جالب و قابل دسترس است که نشان می دهد وجود روح در عرف ترین شرایط، مانند زمانی که مکالمه یا تلاش برای فراخوانی یک نام است. هر فصل با تظاهرات مختلف روان در طول مجموعه ای از مطالعات موردی کوتاه، با یک بحث در مورد آنچه که هر نمونه می تواند در مورد کارهای درونی ذهن تدریس کند، مورد بررسی قرار می گیرد. زیبایی این کتاب خاص این است که این یکی از حداقل تکنیک چهار اثر اصلی خود را در مورد روانکاوی. این متن نه تنها قابل دسترسی است، بلکه رایج و ساده بودن مطالعات موردی برای همین نوع خواندن در کتابی از الیور ساچز پیدا می کند: داستان های جالب و جذابی که خوانندگان نمی توانند به آن کمک کنند، بلکه سعی می کنند پازل را بفهمند خودشان. ممکن است این نوع تحقیق دقیق نیست که امروزه زمینه را مشخص کند، بلکه یک روش جذاب برای فکر کردن در مورد فرد است که اطلاعات زیادی را درباره آنچه ما هست و چگونگی خودمان را می بیند، فراهم می کند. به همین دلیل مردم باید فیدل را بخوانند. او ما را تشویق می کند تا در قالب تفکر تحلیلی شرکت داشته باشد که تنها می تواند عقل را تیز کند.

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب روان کاوی برای همه


#ادبیات اروپا - #دهه 1900 میلادی - #جشنواره نوروزی (15درصد تخفیف) - #روانشناسی - #پرفروش ترین کتاب ها -
#انتشارات سرایش - #زیگموند فروید - #مهدی افشار
کتاب های مرتبط با - کتاب روان کاوی برای همه


 کتاب ناتور دشت
 کتاب آخرین نامه معشوق
 کتاب دختری در قطار
 کتاب وقتی یتیم بودیم
 کتاب دادگسترها
 کتاب بخت پریشان