کتاب رویای جورج ار

اثر اورسلا کی.لوگوین از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: حسام جنانی-پرفروش ترین رمان های ایران

جورج می‌دانست هر زمان که کسی هست را انکار می‌کرد، نیستی، اجبار، خیال‌پردازی و وحشت‌هایی که گرد می‌آمدند تا خلا را پر کنند، او را به تسخیر خودشان در‌می‌آوردند. اما خلا آن‌جا بود. زندگی او فاقد واقعیت بود. توخالی بود. رویا چیزی را خلق می‌کرد که نیازی به بودنش نبود، سست، فرسوده و هرزه شده بود. اگر هستی این بود، شاید همان خلا بهتر می‌بود.


خرید کتاب رویای جورج ار
جستجوی کتاب رویای جورج ار در گودریدز

معرفی کتاب رویای جورج ار از نگاه کاربران
من این کتاب را به پایان رسانده بودم و در همان شب رویاهایش را ادامه دادم؛ چطوری نه واقعا در مورد خود کتاب، بلکه عناصر قرض گرفتن از آن را ندارند. و شاید حتی آن چیزی که من در مورد آن رویای نداشتم، اما آن را با اعتماد به نفس بیدار شدم که باید از لایه @ روی پیاز @ لایه برداری کرده و با رفتن @ عمیقتر @؛ سپس من به خواب می روم. این در مورد هر 10 دقیقه یا بیشتر برای سه ساعت اول که در رختخواب بود، اتفاق می افتاد (هر بار که بیدار شدم، ساعت را نگاه کردم). در میان لحظات خستگی ناپذیری که در ذهن من وجود دارد، خواب زیادی نیست. بنابراین، واقعا، من در حال حاضر نیست / اگر من خواب بود، فقط به عنوان چگونه احساس می کنم هر بار که بیدار شدم. حداقل من واقعیت را به هیچ وجه تغییر نمی کند. خدا را شکر! (Haha) من هرگز کتابی نداشته ام که به طور واضح به خواب من بروم.

مشاهده لینک اصلی
کاملا منحصر به فرد و متن کامل تائوست است. صفحه بعد از صفحه برجسته شد، بنابراین من حدس می زنم که من آن را زیاد نمی خوانم، اما این یک رمان بسیار عجیب و غریب است. فراموش نشدنی و زیبا. هرج و مرج و فاجعه بار است. من می توانم بفهمم که چرا شهرت رایج است، اما من فکر می کنم یکی از رمان های مورد علاقه ی لو گین است. شاید در اینجا وجود دارد با کلمه برای جهان جنگل و Dispossessed.Well ارزش زمان خود را.

مشاهده لینک اصلی
من فقط این کتاب را 2-3 سال قبل خواندم و باید بگویم این فریبنده بود. من آن را کلاسی از SF می دانم. این بسیار جذاب بود، به طور کامل ایستادن آزمون زمان به عنوان مخالف با دیگر SF قدیمی است که ممکن است الهام بخش دیگر دیگر SF خوب اما اما به عنوان تا حدودی منسوخ شده در سبک زبان و یا توسعه طرح است. من همیشه این کتاب را که من می تواند به عنوان آن باز می شود جنبه های جالب فلسفی، اما هنوز به عنوان یک عمل سریع سریع SF می خواند.

مشاهده لینک اصلی
من آن را خیلی دوست ندارم چون باشگاه ها پس از جمعیت و زمینه ها متفاوت بودند. در بعضی از نقاط من از پاراگراف های طولانی حذف شدم و به عمق احساسات رفتم ...

مشاهده لینک اصلی
@ ادموند برک گفت: تنها چیزی که لازم است برای پیروزی از شر، برای مردان خوب است که هیچ کاری انجام ندهند. و با این حال، زمانی که مردان، حتی مردان خوب، سعی می کنند که جامعه را برای بشریت ترتیب دهند، بد است که خیلی زیاد است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رویای جورج ار


 کتاب هنر شفاف اندیشیدن
 کتاب ازدواج بدون شکست
 کتاب جزء از کل
 کتاب روان درمانی اگزیستانسیال
 کتاب خلق شدگان یک روز
 کتاب پلیس را خبر می کنم