کتاب زندگی خود را طراحی کنید

اثر دیوید ایوانس از انتشارات البرز فرادانش - مترجم: رضا جمشیدی صفا-پرفروش ترین رمان های ایران

این که آیا ما 20، 40، 60 ساله یا بیشتر هستیم، بسیاری از ما هنوز به دنبال پاسخی به این سوال چند ساله هستیم: «وقتی میخواهی رشد کنی چه میخواهی؟» در طراحی زندگی شما، بیل بورکت نوآوران سیلیکون ولی و دیو ایوانز از تخصص خود برای کمک به کار کردن آنچه شما می خواهید استفاده کنید - و نحوه دریافت آن. دوره حیاتی طراحی پدیدارشناختانه آنها هزاران نفر از دانش آموزان تا کارفرمایان نیمه حرفه ای تا بازنشستگان در نظر گرفته شده است که آینده ای کاملا جدید دارند. در حال حاضر در قالب کتاب برای اولین بار، روش ساده آنها به شما می آموزد که چگونه از ابزارهای طراحی اولیه برای ایجاد یک زندگی که برای شما کار خواهد کرد.


خرید کتاب زندگی خود را طراحی کنید
جستجوی کتاب زندگی خود را طراحی کنید در گودریدز

معرفی کتاب زندگی خود را طراحی کنید از نگاه کاربران
من کتاب را مفید و ارزشمند خواندم. بسیاری از نقاطی که انجام دادند، چیزهایی بودند که قبلا در نظر گرفته شده بودند، اما آنها بسیاری از آنها را تعریف کرده یا اصلاح کرده اند و به ویژه برای من مهم است، شما را تشویق نمی کند تا روی چیزها متمرکز نشوید. برای من، آن را کمک کرد توجه خود را توجه متفاوت - امیدوارم امیدوارم من می توانم آن را نگه دارید! من این کتاب را از کتابخانه چک کرده ام و آن را به عنوان یک کتاب کار به پایان رسانده ام، که فقط زمانی بود که کتاب را برای دو هفته نگهداری کردم. به عنوان مثال، یک تمرین به شما می گوید که چیزی را برای سه هفته دنبال کنید. فقط با یک کتابخانه جدید امکان پذیر نیست.

مشاهده لینک اصلی
D \"Ð¾Ñ D» D ° уÑÐ »Ð¾Ñ، D» ‡ DN ную книгу طراحی زندگی خود را. вÑ، Ð¾Ñ Ð Ñ € \u003cÐ¿Ñ € ÐμпоÐ'Ð درجه سانتی ÑŽÑ، оÐ'ноимÑ'Ð½Ð½Ñ \u003cй ÐºÑƒÑ Ñ € в СÑ، N Ð½Ñ \"Ð¾Ñ € Ð'Ðμ D Ð¿Ñ € имÐμÐ½Ñ ÑŽÑ، нРدرجه سانتی Ð²Ñ \u003cки Ð'иР· D ° йн-Ð¼Ñ \u003cدوم »ÐμниÑ، N ‡ N، оР± N \u003cÐ¿Ð¾Ð¼Ð¾Ñ Ñ ‡ NOE N، уÐ'ÐμнÑ، Рм кРدرجه D »Ñ м иÐμнÑ، D ° оР· N Ð'Ð ° N، نو вою، B нÐμ درجه سانتی нРدرجه سانتی Ð²Ñ D · D ° нную оР± ‰ Ñ ÐμÑ N، вом жиР· нь. £ D D ° ÐºÑ € Ð'у нÐμÑ ÐºÐ¾Ð »ÑŒÐºÐ¾ инÑ، ÐμÑ € ÐμÑ Ð½Ñ \u003c... N € D ° ÑƒÐ¿Ñ Ð¶Ð½Ðμний Ð'л N N € D ° Ð ± оÑ، N \u003c ÐºÐ¾ÑƒÑ Ñ ‡ кРинг »Ð¸ÐμнÑ، D ° ми D Ð'л N N € ÐºÑƒÑ DZN D ° оР· нРدرجه سانتی Ð½Ð½Ð¾Ñ N، نو. DZN Ð½Ð¾Ð²Ð½Ñ \u003cÐμ Ð¼Ñ \u003cN D »D: - иÐ'ÐμÐ درجه D» Ñ € ьной D ° Ð ± оÑ، N \u003cнÐμÑ ،،، покРدرجه سانتی Ð²Ñ \u003cÐμÑ، нÐμ оР· N Ð'Ð Ð'иÑ، Ðμ ° N D ° ми؛ - нÐμ оÐ'иÑ، Ðμ N ... нРدرجه سانتی оР± Ñ ÐμÑ ÐμÐ'овРدرجه سانتی ниÑ، N ... нРدرجه سانتی оÐ'иÑ، Ðμ Ð ± ÐμÑ ÐμÐ'Ñ \u003cN D »ÑŽÐ'ьми، коÑ، Ð¾Ñ € N \u003cÐμ D · D ° нимРدرجه سانتی ÑŽÑ، N N، Ðμм N، N ‡ N، о вРدرجه سانتی м инÑ، ÐμÑ € ÐμÑ Ð½Ð¾؛ - N، N N N € € ойÑ، Ðμ D ° D · Ð½Ñ \u003cÐμ Ñ N N † ÐμнР° N € DD воÐμй жиР· ни (D ° вÑ، Ð¾Ñ € N \u003cнРدرجه D · N \u003cвРюÑ، N، N N @ о ОÐ'Ð¸Ñ ÐμÐμй @) - Ð¿Ñ € оÑ، оÑ، Ð¸Ð¿Ð¸Ñ € уйÑ، Ðμ: п Ñ ​​€ оР± Ñ € уйÑ، Ðμ ÐμÐ درجه D »DD · овР° N، نو мÐμÑ ‡ Ð N، у в ¼Ð درجه D »N ° ом мРNN، D ° Ð ± Ðμ- вÐμÐ'иÑ، Ðμ Ð¶ÑƒÑ € нРدرجه D» Ñ € D ° Ð'Ð¾Ñ N، Ðμй D оÑиР± ок، B ، ÐμÐ »D ° йÑ، Ðμ Ð²Ñ \u003cвоÐ'Ñ \u003c

مشاهده لینک اصلی
YAS من آن را انجام دادم. مدت زیادی طول کشید تا این کتاب را به اتمام برسانم زیرا Id در تلاش برای تکمیل تمام کارنامه ها و \u0026 amp؛ تمرینات (به روز رسانی: من انجام نشد، اما مطمئن شدم که کمی بخوانم و یا در مورد هر بخش از تمرین فصل را بازتاب کنم). همچنین شما تنها می توانید یک کتاب خود کمک / زندگی بهبود هضم در یک زمان. هرگز، یک کتاب توصیه شده با آرامش، تشویق و متفکر تن در مورد زندگی بهترین زندگی خود را. من به ویژه از همه نمونه های زندگی واقعی که آنها داده ام را دوست داشتم. همچنین آخرین طراحی کتاب (آبی روشن آن) از فونت به عناوین به نمودارها تا پوشش فقط بسیار چشمگیر است لذت بخش است. همانطور که من آن را از کتابخانه گرفتم اما Id می خواهم آن را بخرم زیرا آن را خوب می دانم. دو چاه خوب: ادامه راه خود را به جلو راه اندازی کنید، و همچنین با مادر خود تماس بگیرید، زیرا ممکن است در صورتی که شما خرج می شود، هیجان زده باشید.

مشاهده لینک اصلی
من آخرین 2017 خود را در این ماه منتشر می کنم بدون بررسی، به طوری که آنها به چالش خواندن Goodreads به این سال توجه داشته باشند. بررسی کامل در اواخر سال 2018.

مشاهده لینک اصلی
آیا می خواهید یکی از محبوب ترین دوره های دانشگاه استنفورد را بخرید؟ خوب، تقریبا می توانید. \"طراحی زندگی شما\" بر مبنای دوره ای است که توسط دیو ایوانز و بیل برنت در استنفورد طی 10 سال گذشته انجام شده است. روش آنها ریشه در تفکر طراحی، یک فرایند محور انسان برای حل مشکلات است. تفکر طراحی اولویت همدلی را برای کاربر و همچنین تعصب به سمت عمل در تولید ایده ها و ارائه نمونه اولیه از این ایده ها، طراحی راه خود را به جلو. چه اگر شما اصول طراحی برای کمک به پیدا کردن یک کار و یا، بهتر است، کشف آنچه شما می خواهید با زندگی خود کار کن چند نفر از شما چطور هستند؟ کتاب بر چارچوب دیالکتیکی باورهای ناکارآمد (پیش فرض های دروغین که بسیاری از ما به آنها آموخته شده است) و رفرنس ها (روش های مختلف نگاه کردن به همان اعتقادات دروغین) بستگی دارد. یک مثال، اعتقاد ناکارآمدی است: «من باید بهترین زندگی ممکن را بفهمم، یک طرح را بسازم، و سپس آن را اجرا کنم، در حالی که رفرنس را برجسته می کنم، زندگی من چندان عالی است (و برنامه ها) در داخل من، و من می روم انتخاب کنید کدام یک برای ساختن راه من به سوی آینده است. برای من این کتاب یک پیروزی بزرگ است. از این کتاب من الهام بخش بودم که فلسفه کارم را بنویسم. من اصول را به زندگی خودم اعمال کرده ام و تمریناتی مانند برنامه ریزی ادیسه را در آموزش خودم از دانشجویانmaysbusiness اختصاص داده ام. برای مثال، استراتژی برنامه ریزی گزینه های مختلف زندگی، توسط دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه استنفورد مورد تایید قرار گرفت و نتیجه گیری کرد که \"اگر ذهن شما با موازات چند ایده شروع به کار کند، پیش از موعد به یک مسیر متعهد نیست و بیشتر باز و قادر است برای دریافت و درک نوآوری های جدیدتر. \"مبارک خواندن!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی خود را طراحی کنید


 کتاب نامه به کودکی که هرگز زاده نشد
 کتاب دختر تحصیلکرده
 کتاب باشگاه مشت زنی فمینیستی
 کتاب شفای کوانتومی
 کتاب آبروی از دست رفته کاترینا بلوم
 کتاب بارتیمیوس کتاب اول