کتاب سرپناه بارانی

اثر جوجو مویز از انتشارات میلکان - مترجم: طناز باقری-پرفروش ترین رمان های ایران

سابين متحير بود، اما اولين بارش نبود كه می‌پرسيد چرا نتوانسته مثل پدربزرگ و مادربزرگش يك رابطه‌ی عاشقانه داشته باشد. با حسرت فكر كرد كه يك عشق واقعی، عشقی كه در سختي‌های تقدير زنده بماند و مثل رومئو و ژوليت‌های دهه‌ی ۱۹۵۰ از روی چيزهای بی‌اهميت و دنيوی اوج بگيرد؛ آن عشقی كه در كتاب‌ها می‌خوانيم، عشقی كه در ترانه‌ها دميده می‌شود و مثل پرنده‌ای تو را بلند می‌كند و تو هنوز محكم بمانی، مثل يك تكه سنگ.


خرید کتاب سرپناه بارانی
جستجوی کتاب سرپناه بارانی در گودریدز

معرفی کتاب سرپناه بارانی از نگاه کاربران
4.5 ستاره آیا می بینم که نوعی از کتاب است که در نهایت ما را با حس نوستالژی روبرو می کند؟ برای ما می دانیم که داستان پایان یافته است؟ برای ما می دانیم که ما نمی توانیم به خواندن ادامه دهیم؟ چرا نمی توانیم داستان این سه زن را بیشتر دنبال کنیم؟ پرتره خانواده دقیقا این نوع کتاب است. à ‰ یک کتاب که در آن من فقط می تواند یک صفت برای توصیف آن می encantador.Retrato از فامیلیا به تصویر می کشد که داستان یک Famalia ناکارآمد، تحت تاثیر اسرار و احساسات سرکوب شده همراه آن است، برای این، داستان سه زن به خوبی مشخص استفاده و بسیار جالب است، هر کدام به شیوه خود: لذت، کیت و سابین (مادربزرگ، مادر و نوه به ترتیب). در اینجا ما به جهان خود را پرتاب، دستیابی به احساس هر بو، هر تماس، هر £ GRA گرد و غبار، هر احساس سرکوب، هر ترس، هر esperança، هر لرز به جهان به خوبی توسط Jojo مویس ایجاد شده است. پرتره فامیلیا در مورد questÃμes که گاهی اوقات حل نشده هستند سخن می گوید و چگونه آنها می تواند تا پایان آسیب رساندن به relaçÃμes Famalia اما به طور عمده از شانس دوم صحبت می کند و در واقع غالبا à © باید غرور خود را فرو برد و دادن فرصت à بازدید کنندگان دیگر برای توضیح، حتی اگر آنها به ما صدمه دیده اند، آنها می گویند چه فکر می کنند به عنوان همیشه نمی دانند زمینه رنج decisÃμes خاص و حتی اگر این decisÃμes اغلب اشتباه و بدون £ justificaçà هستند، ما همه انسان و ما همه برای آنچه اشتباه می کنیم، همیشه ارزش گوش دادن به نسخه دیگری از داستان است. پرتره Famlia اولین کتابی بود که از نویسنده خواند و اعتراف کردم که من آن را دوست داشتم. بدون شک کارهای این نویسنده را از این به بعد ادامه خواهم داد.

مشاهده لینک اصلی
بعضی از رمان ها جادو، جسور و واضح است. شخصیت ها به خط مقدم می آیند، طرح به سرعت در حال افشا شدن است، داستان را به گونه ای تنظیم می کند که خواننده با کمی تلاش یا توجه کمتری در مورد آن راضی است. من اغلب از کتاب هایی مثل آن، عاشقانه ها و درام ها، کتک کاری و فرمولی لذت می برم ... کتاب هایی مانند آسان هستند. آنها سرگرم کننده هستند، و آنها قطعا محل خود را دارند. @ Sheltering Rain، @ به نظر می رسد، به رده فوق العاده ای از داستان نمی افتد. این مسخره نیست آسان نیست، و برخی خوانندگان حتی ممکن است بگویند که خسته کننده است. این طرح توسط قطره و جابجایی تحویل داده می شود، و ما را به سرعت و به سرعت به جلو و عقب به گذشته می رساند، شاید در بعضی موارد، خیلی آهسته است. با این حال، برای خواننده که با نویسنده مواجه خواهد شد، متوجه خواهید شد که این کار زیبا از پروس است، به طرز وحشتناکی و با کاراکترهای عمق، که هر کدام از آنها زیبایی ناقص هستند (همانطور که فقط هر فرد واقعی). Sheltering Rain @، عاشقانه نیست، در برآورد من، به هر حال، اما، به نظر می رسد، این یک داستان عاشقانه است، داستان عشق از مرتب ترین. این یک داستان عاشقانه از خانواده، مادران و دختران، عشق و عشق شکست خورده است که آزمون زمان را ادامه داد. یک داستان برای یادگیری ما در مورد توهم @ perfect @ که ما معتقدیم که در دیگران شاهد آن هستیم و داستان در مورد پیدا کردن کمال در میان واقعیت شکسته از زندگی خانوادگی است. من به دنبال تمایل بهSheltering Rain @ به خاطر قدردانی من از Jojo Moyes نوشتن من اخیرا کتاب های خود را خوانده ام و متوجه شده ام که من سبک نوشتن آن را دوست دارم، او در حال توسعه شخصیت های او و داستان هایش است. من عاشق ظرافت نوشتن او، فقدان جادوگرهای خوشگلی و چگونگی، با وجود غیبت او، رمانهای او همیشه مرا احساس غنی و باز می کنند. از کتابهایی که از آن خواندید،Sheltering Rain @ بیشتر به من یادآوریShip of Brides @ میپردازد، هر دوی اینها به این دلیل است که این طرح باهم گذشته و حال است، زمان صرف شده در کشتی، و وسعت کاراکترهای مربوط به گفتن داستان او. اگر چهSheltering Rain @ حداقل مورد علاقه ی من از همه ی رمان های Jojo Moyes است، اما هنوز خوانده ام، از آن لذت می برم تا حد زیادی، آن را به عنوان مکمل کل رولت Mousse Moyes قدردانی می کنم. من آن را به هر خواننده توصیه می کنم که قدردانی از Moyes در حال حاضر و که می خواهم به خواندن کار قدیمی تر خود را. من منتظر است تا خواندن بیشتر از خانم Moyes و ملاقات بیشتر از شخصیت های زیبا او!

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را برای چالش کتاب زنجیرۀ 2014 من انتخاب کردم، برای مربع @ اولین کتاب یک نویسنده مورد علاقه @. من خواندن چند رمان توسط Moyes و من دوست داشتم @ ما قبل از شما @ بنابراین او نزدیک به یک نویسنده مورد علاقه به عنوان هر کس دیگری می کند. کیت از طریق کمی از پچ خشن و تصمیم به ارسال دختر شانزده ساله خود، Sabine در حالی که او چیزها را مرتب می کند، با پدر و مادرش در ایرلند باقی می ماند. مادر و پدرش، جوی و ادوارد، سابین را به خانه خود می برند با وجود این که رابطه آنها با کیت برای سال های بسیار زیاد شده است. من تمام شخصیت های این کتاب را دوست داشتم و لذت بردم که زمان بیشتری را با آنها صرف کنم. من به ویژه خواندن خواندن بیشتر در مورد زندگی جوی و ادواردز زمانی که آنها برای اولین بار متاهل و زندگی در هنگ کنگ بود. این بخش از کتاب به من یادآوری خاطرات پوشیده شده توسط M Somerset Maugham مراجعه کرد. این کتاب بر روابط، انتظارات و ادراکات تمرکز دارد. شخصیت آن به جای طرح رانده شده رانده می شود، اما برخی از شگفتی ها دارد، هرچند همه آنها داخلی هستند. من از شخصیت های پشتیبانی کننده و پس زمینه مزرعه، اسب ها و شکار روباه لذت می بردم. Moyes آسان است برای خواندن و این کتاب استثنا نیست. من کیت شخصیت کمی کمتر از دیگران پیدا کردم، او احساس می کند کمی بیش از حد متاسفم برای خود و کمتر از تصمیم گیری در انتخاب گزینه های زندگی مهم است. در زندگی او یک موضوع عاشقانه وجود دارد و من کمی ناراحت شدم چون کمبود بلوغ در آن است که همه چیز را بیاموزد. در کل این لذتبخش و آسان برای خواندن است، برای خواندن تابستان خوب است. هنوز هم ارزش نگاه کردن شما لذت بردن از Jojo Moyes اما نه به عنوان شگفت انگیز به عنوان نویسندگان بعد از کتاب.

مشاهده لینک اصلی
اگر شخصیت های بیشتری دوست داشتم، این 4 یا 5 ستاره خواندن بود. من واقعا از کتابهای Jojo Moyes و داستان های متقابل استفاده می کنم.

مشاهده لینک اصلی
این سومین کتابی است که من از Jojo Moyes خواند، اما اولین کسی که نوشته بود، کنجکاو بود. داستان در حدود سه نسل از زنان به نمایش در می آید: جوی، کیت و سابین به ترتیب مادر بزرگ، مادر و نوه . با این حال، رابطه آنها بهترین نیست، و با بدتر شدن وضعیت سلامت شوهر جوی که زنان را مجبور می کند زندگی کنند. ما یک سابقه خانوادگی، یک مدل عشق داریم. اما در واقع ما می دانیم که هیچ خانواده ای کامل نیست و همیشه چیزی پنهان است. با این حال، ما همچنین یک تاریخ از سرنگونی و پذیرش خانواده ای داریم که می آموزد با یکدیگر همکاری کنند و اگر چه این اولین کتاب نویسنده بود، ما در حال حاضر یک نوشتار و یک تاریخ اطراف. با این حال، من در گذشته از پیشرفت کمی بیشتر کاسته بودم. به عنوان مثال، در مورد لذت و اگر چه ما اولین تماس در زاد و ولد در پرولوگ، پس ما تنها به واسطه کتاب بازگشت به گذشته است. همانطور که از گذشته کاستن اطلاعات زیادی در مورد گذشته کیت داشتم، اما داستان نیز بیشتر شد، هرچند که به ما نشان می دهد که هیچ خانواده ای کامل نیست، ما نشان می دهد که ما باید به ارزش خانواده و خانواده یکی از مهمترین ستون های ماست! من واقعا از آن لذت بردم و می خواهم ادامه خواندن بیشتر از Jojo Moyes را ادامه دهم!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرپناه بارانی


 کتاب هنر خوب زندگی کردن
 کتاب خودت را جمع و جور کن
 کتاب آبروی از دست رفته کاترینا بلوم
 کتاب بیشعوری
 کتاب زندگی خود را طراحی کنید
 کتاب قوانین رهبری