کتاب سوختن در آب غرق شدن در آتش

اثر چارلز بوکوفسکی از انتشارات نشر چشمه - مترجم: پیمان خاکسار-پرفروش ترین رمان های ایران

بوکوفسکی ، شاعر و نویسنده ای واقع گراست که بشدت تحت تاثیر محیط و شهر محل زندگی خود می باشد و فارغ از هر گونه تناسبات مرسوم یا مراعات های معمول می نویسد و بصراحت می توان از وی بعنوان یک شاعر رئالیسم نام برد .
کتاب سوختن در آب، غرق شدن در آتش اولین ترجمه ی فارسی از اشعار بوکفسکی است. شعرها اینقدر ساده نوشته شده که هی یادت می رود که بوکفسکی هم شاعر است.
بوکفسکی می گوید: « کاری که من می خواستم انجام بدم، این بود که جنبه های کارگر کارخانه ای زندگی رو توی شعرم وارد کنم. زنان جیغ جیغویی که خسته از سرکار به خانه برمی گردند. واقعیت های اساسی وجود هر آدم. چیزی که قرن هاست در شعرها بیان نشده… »


خرید کتاب سوختن در آب غرق شدن در آتش
جستجوی کتاب سوختن در آب غرق شدن در آتش در گودریدز

معرفی کتاب سوختن در آب غرق شدن در آتش از نگاه کاربران
این کتاب مورد علاقه من از شعر بوکوفسکی است که من دارم. من آن را به صورت تصادفی انتخاب کرده ام و خواندن اشعار را برای چند سال گذشته ادامه داده ام و آنها هنوز هم قدیمی شده اند. شعر ابتدایی او (1955-1973) بسیار شگفت انگیز است زیرا آن را تصویری از زندگی می داند که نسل جوان می تواند به آن ارتباط داشته باشد. یا حداقل من می توانم من می خواهم به رقابت های گاو نر و نژاد اسب برویم، در شراب مست بنشینیم و در قطار در خوابیم. در حالی که این چیزها واقعا جذاب نیستند، سبک او یک زیبایی غریزی به همه چیز در جهان ایجاد می کند. آن مکان زیبا نیست، درست است، اما هنوز زیبایی را نگه می دارد.

مشاهده لینک اصلی
اوه چند بخش و اشعار قابل تقسیم و اما بیشتر از همه سقوط کرد.

مشاهده لینک اصلی
گریت، توپچی، دشوار و بزرگ شعر خیابانی از Bukowski یک بار دیگر. این قویترین مجموعه ای است که تاکنون خوانده ام. سوزاندن در آب، غرق شدن در شعله ویژگی های بسیاری از شعر او در اوایل است. این شامل اشعار از آن می شود قلب من در دستان خود (یکی از کتاب های زیبایی تولید شده است که من تا کنون دیده ام)، کریسمس در یک دست مرگ (یکی از بهترین عناوین که من تا کنون شنید) و در خیابان ترور و Agony راه (که اشعار اصلی در سطل زباله انداخته شد اما خوشبختانه Bukowski ضبط صوتی از آن را دارد که می تواند پوم های اصلی را پخش کند). در نهایت، بقیه اشعار از اصل سوختن در آب، غرق شدن در کتاب شعله می شود. باکوفسکی در مورد این و موارد دیگر صحبت می کند، از جمله اولین دیدار او با جان مارتین در مقدمه ای عالی است. این ارزش عالی است و ثابت می کند که بوکوفسکی می تواند شعر را خوب پس از شلیک تمام سیلندر ها بنویسد. به شدت توصیه می شود، اما نه هر cup چای. برای من هر چند، 4 ستاره قوی، تقریبا 4.5.

مشاهده لینک اصلی
بعضی از سوزنها در یونجه، تجربه شخصی من با شعر Bukowskis، نتیجهی قابل پیشبینی است، زیرا هانک قدیمی قدیمی، روزانه حدود 10 شعر نوشت، که درست بود زیرا او قصد نداشت شاهکارهای خود را بنویسد (با این حال او در اینجا و آنجا در مورد جاذبه صحبت کرد اشعار، اما حتی این می تواند و نمی تواند به عنوان یک تناقض در نظر گرفته شود، بسته به هدف شما برای هنر شما اعمال می شود، که در مورد Bukowski بسیار زیبایی شناسی نیست، بلکه به شعر اصلی (که باعث می شود من فکر می کنم موسیقی دانیل جانستون، که من بسیار احترام و لذت بردم] و بعضی از آنها واقعا به خوبی ساخته شده اند و می توانند به عنوان درونمایه یعنی Bluebird معروف شناخته شوند)) اما شعر هر روزه گاه به گاه [هرچند طعم ادبی و موسیقایی را بالا می برد، اما با این حال، تم ها و لذت های طبقه کارگر برای تعادل به اندازه کافی]. این فقط یک حراج است که می تواند به طور برابر و بی طرفانه همه مدارس هنر را تحسین کند. (ویکیپدیا، دانشنامه آزاد) (ویکیپدیا، دانشنامه آزاد) (ویکیپدیا، دانشنامه آزاد) (ویکیپدیا، دانشنامه آزاد پرش به: ناوبری، جستجو بوکوفسکی خود را نفرین می کند، بزرگ و مفرط است، مشکل بسیاری از کارفرمایان بی دست و پا که نمی توانند اضطراب نفوذ را تصدیق کنند یا به طور کامل متوقف شوند یا بر آن غلبه کنند و چیزی از خودشان ایجاد کنند] و هیچکس به قرن نوزدهم نرفت ، تا به حال جرات تلاش برای تقلید دومی - نه تنها سخت تر، بلکه غیرممکن)، به این معنی که من ترجیح می دهم شاعران مانند بوردلر، که همانند یک شعر برای یک دهه دوباره همانند یک بلوک سنگ مرمر که توسط میکل آنژ کار می کردند، بیش از بوکوفسکی، شعرهایی مانند «پولاک» را نقاشی کرد (انقلابی در زمان خود و از آن زمان به شدت تاثیر گذار بود، اما چیزی که مورد علاقه من نبود، مگر اینکه در NeXTmodernism، جایی که من آن را به شدت، یک کتاب را در یک ساعت [Wish Yo شما در اینجا هستید]، اما حتی این یک مکانیسم دفاعی واکنشی است که نه تنها یک نقطه را ثابت می کند، بلکه چیزی برای خودم دارد؛ اگر من بخواهم، می توانم به همان اندازه احمقانه و مدرن مدرن به عنوان میانگین جو و حتی بیشتر به علت مهم نیست چقدر سعی می کنم، من در قرعه کشی ژن خوش شانس بودم (و همچنین فرهنگ نه فقط به دلیل اینکه نیمی اسپانیایی و نیمی فرانسوی بود، بلکه عمو من از زمانی که من بچه بودم موسیقی شگفت انگیزی را نشان دادم) و نمی توانم متوسط ​​باشد مهم نیست که چقدر سعی می کنم) بوکوفسکی دوست Cà © sar Vallejo ... اما حتی Cà © sar، بنابراین پیشگامان در Trilce، جلا آن را تا آنجا که الیوت جلا سرزمین زباله، اما، به دلیل خطوط در Trilce، بر خلاف Eliots، اجرا به طور رایگان، هنرپیشه پشتی آن را دشوار می کند، اما واللهو خود را در مورد او خلاص کرد از همه چیز که شعر را روایت ساخت، و در نامه ای به یک دوست، گفت: ¡Dios sabe cuánto او sufrido para que خداوند می داند که چقدر برای رحمت رنج می برید امیدوارم که آزادی نداشته باشه و سقوط بشه

مشاهده لینک اصلی
این تنها 24 سال است که قفسه ی من را می بیند، اما من همچنان از این مرد ویرانگر و عادت هایش دلسردم. شعر اولین چیزی نیست که من می توانم پیدا کنم، اما بوکس صداقت و روحیه وحشیانه همیشه تازه است، همانطور که استفاده هوشمندانه از استعاره است. این اشعار اولیه از 50s، 60s، و سپس اوایل 70s است و تصورات LA در آن زمان معتبر است، مانند عکاسی اصلی، اما با بینش تاریخی از افراد مستی. خشم خود را، در خدا به انسان و در کل ساختار مدرن آمریکایی از کار و خانواده می گوید. تقریبا این 3 ستاره را به عنوان زمین شناسی آشنا می کند، اما او در آخرین سریال با واقع گرایی خیابان و زیبایی که او از خدایان عصبانی می کند، هر چند به شدت ناراحت می شود، به من زنگ زد. اینها از کتابهایی هستند که از چاپ خارج میشوند، بنابراین درمان از روزهای اولی که نویسنده نوشت، اوایل، کارهای دیرینه و اولیه را خواند. این لحظات شکوفایی انعکاس در اواسط شب، در حالی که خستگی و ناامیدی در این نقطه نظر به طور روان افسرده، در اندازه گیری متر و در سراسر صفحه فیزیکی ارائه شده است. او احساس ناعادلانه را به طور واضح، به عنوان بازنشستگی یک مرد بی خانمانی که خود را در بخش خصوصی جوشانده بود (این چیزها فقط در مورد نوشته شده در مورد در 60s بود): p 113: @ من فکر می کنم گاهی اوقات از همه الاغ خوب تبدیل به هیولا جهان، شاید اعتراض خود را در برابر این اعتراضات علیه همه چیز انجام داد .... خدا و یا کسی ... برکت .... او @ یا. (p 128-129)، همانطور که رومیزی بوک به نظر می رسد در سراسر چشم انداز فقیر برای یک روح خانوادگی، پیدا کردن هیچ یک، انتظار هیچ، اما به دنبال زنده زنده مرد، می گویند زمانی که دست خود را از نور سیگار به ارمغان می آورد چشم های خود را مانند چشم های یک ببر خیره شدن گذشته به باد. .. اما وقتی دستان پایین می آیند، همیشه چشم دیگر، همیشه همیشه وجود دارد. @ تنهایی قابل لمس است. او در بسیاری از آینه ها به نظر می رسد، اما به عنوان ضدضمینی از نارسیس، همانطور که در p. 149 اکنون من نگاه می کنم و چهره اش را در آینه می بینم: اگر من فقط می توانستم مردی را که مرد @ را کشت، بکشم. این یک خط من را به عقب برمی گرداند و من مجبور به خواندن کامل واژگانی این هنرمند باهوش و هنرمند هنری هستم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سوختن در آب غرق شدن در آتش


 کتاب مردی به نام اوه
 کتاب مادربزرگت رو از این جا ببر!
 کتاب چنین گفت زرتشت
 کتاب مگی کسیدی
 کتاب روان کاوی برای همه
 کتاب سوختن در آب غرق شدن در آتش