کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون

اثر میکا والتاری از انتشارات معیار - مترجم: داوود نعمت اللهی-پرفروش ترین رمان های ایران

Upon being published, The Egyptian outsold every other novel published that year, and remains a classic; readers worldwide have testified to its life-changing power. It is a full-bodied re-creation of a largely forgotten era in the world s history: the Egypt of the 14th century B.C.E., when pharaohs and gods contended with the near-collapse of history s greatest empire. This epic tale encompasses the whole of the then-known world, from Babylon to Crete, from Thebes to Jerusalem, while centering around one unforgettable figure: Sinuhe, a man of mysterious origins who rises from the depths of degradation to become personal physician to Pharaoh Akhnaton.


خرید کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون
جستجوی کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون در گودریدز

معرفی کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون از نگاه کاربران
آتون خداى يگانه خدايى كه اخناتون فرعون مصر به او معتقد بود، خدايى كه جديد بود شكل نداشت و بعد نسل ها كه همگى به آمون معتقد بودند آمده بود خدايى كه به برابرى تمام افراد از اعم از غنى و فقير معتقد بود خدايى كه كاهنان و كسانى كه توسط آمون از حماقت هاى مردم سواستفاده ميكردند و روز به روز بر ثروتشان افزوده ميشد را از صحنه خارج كرد و البته كسان ديگرى آمدند كه كاهنان آتون بودند نه به آن شدت ولى جاى انان را پر كردند،
اما اين خدا به برابرى معتقد بود واژه اى بيگانه براى مردم عامه كه سراسر عمر خود و نيكانشان در تبعيض، ظلم و نابرابرى گذشته بود و اين باور كه غلامان و كنيزان ته هرم و جز افراد پست باشند را پذيرفته بودند و به آن پايبند بودند.
در اين جنگ بين برابرى و ظلم و تعدى بخاطر جهالت و نادانى مردم برابرى شكست خورد، برابرى اى كه هنوز فرصت پرورش داشت و آتون با ناكارامدى و بلد نبودن حكمرانى صحيح نتوانست دين و خداى خود را به مردم ارائه دهد و با برنامه و اهداف احساسى كه شكستن بت ها بود مردم را به خشم در آورد، مردمى كه نميتوانستند بپذيرند كه باورهايشان غلط بوده و چون تا بوده چنين بوده كه مردم مجسمه ها را عبادت كنند عليه برابرى و خداى نديده قيام كردند و خداى جديد را برگرداندند.
اينجاست كه ميشود به اين نتيجه رسيد كه هر بدبختى و ستمى كه ملتى به آن دچارند ناشى از اعمال و رفتار خودشان است و هرگاه ملتى تغيير را بخواهند به آن خواهند رسيد ولو براى آنها خون ها ريخته شود و افراد زيادى قربانى شوند

مشاهده لینک اصلی
به یاد ایام جوانی. چه ولعی داشتم برای خوندنش!

مشاهده لینک اصلی
این کتاب بهترین بررسی ها را دریافت کرده و بهترین کار شناخته شده والتاری است. و با این حال من تنها می توانم دو ستاره را به دلیل اینکه من خیلی هیجان زده شده ام. ابتدا جالب و جالب بود به جایی که همه اموالش برمی گردد، به اموال پدرش که هر دو قبر خود را به دزد سفارش دادند. خوب، تقریبا همه چیز را از عشق ظاهری بی معنی ساخته است، اما این خیلی من را مختل کرده است !! شما خودتون کاملا در مورد آنچه که انجام می دهید واضح است، او حتی می گوید و به هر حال. پس از این صحنه ها، من به سختی می توانستم از کتاب لذت ببرم. من می خواستم کتاب را در برابر دیوار چند بار ببرم. بدترین چیز برای رسیدن به ایده عالی است که اسطوره یونانی را به سرقت برده و از آن در کتاب استفاده کنید. چرا؟ همه ما می دانیم که Theisius تا به حال ایده چگونه از labyrinth از minotaur دوباره. برای تطبیق این ایده با بردگان گناهکارانه، من را ناامید کرده است. پس صحنه وجود دارد زمانی که برده او انتخاب شده است به عنوان پادشاه روز، که من به طور فوق العاده مضحک، و پس از آن توضیحات از @ Khomein @ Revenge @ در فاحشه است. من فقط همه را در حال گذر خواندم و فقط می خواستم این نهنگ غول پیکر را به پایان برسانم. Waltari تا به بسیاری از تحقیقات، کتاب پر از اطلاعات، تاریخ، فرهنگ، ایمان، زندگی، پادشاهان، فراعنه است، سیاست در ägypten، تبس، بابل، و غیره و البته بسیار جالب است. اما من شخصا دیگر نمی توانستم از آن لذت ببرم، من هم خیلی عصبانی بودم که باید به آن نگاه کرد.

مشاهده لینک اصلی
3.5 / 5 مصری که به نام صدای سعید، مصری در نسخه اسپانیایی آن است، یک رمان بزرگ است که جهان را به خوبی در مصر باستان نمایش می دهد. این تقریبا کامل می شده اند تفریحی ممکن است بدون کار شدید از اسناد و مدارک توسط نویسنده قبلی و فنلاندی © ها در طول نوشتن این تاریخ libro.La نبوده است، اما سعی کنید به یک شخصیت خطی، آن است که مبتنی بر توسعه داستان هایی که مربوط به هر یک از پانزده کتاب است، که در آن داستان های کوچک گفته می شود، اکثر آنها شامل سفرهایی از طریق خاور نزدیک، جایی که ما می توانیم با فرهنگ های قرن 14 میلادی ارتباط برقرار کنیم معاصر به مصری است و فلسفه زندگی سحر را از طریق جملات بسیار زیبا و معنی بارگذاری می کند. از آنها می خواهم به برجسته زیر است:He بسیاری از بلایای در زندگی ام دیده، اما همه چیز مانند قبل است و مرد است â € œThe تغییر نکرده @ حقیقت یک چاقوی تیز است، حقیقت یک زخم غیر قابل درمان است، حقیقت است اسید های خوردگی @ مردانی که در اطراف یک لانه زنبوری در حال دروغ گفتن هستند @ اما با وجود اشتیاق من برای مصرفتگی، برخی از این کتاب ها را کمی خسته کننده و سنگین خواندند، در حالی که دیگران به من افتخار کرده اند. من توصیه می کنم بدون شک آن را بخوانم، اگرچه من نیز توصیه می کنم آن را آرام و صمیمانه بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
Työläs و تجربه خواندن کند، و در نیمه دوم جنگ pitkälliset puuduttivat välillä به طوری که من مجبور بودم pientä به یک استراحت از این کتاب است. گفته می شود که مصر باستان به طرز وحشیانه توصیف شده است و شما خودتان را با تمام حماقت و انسانی آشنا کرده اید که پنج چیز کاملا شایسته است. به عنوان مثال، ملاحظات اخلاقی، این که انجام این کار به خوبی می تواند بسیاری از شر، انتقاد از ادیان، و توصیف کار کار شخص را نیز انجام دهد. اعتصاب عمومي مردم و مردم بسيار سخت است.

مشاهده لینک اصلی
† ± O³OªO§U OOUOeO UOE Ù ‡ Ú © OUOU ... O®UO§U † Ù OU ... o'O§UU \"Ø ± Ù † ا٠† کاربر ... OªO§ Ø ± Ù ‡ Ù UOeO®UOe O§UOe OUO Ú © ... UOE O®UO§U † OU .... ‡ OU UO§U، O¹O§ Ú © Ù ‡ OªO§O O§UOe OªO§O ± UOeO®UOe O¹U \"Ù ... Ù ‡ ا٠†، U OU ... Ø ± Ú © ای !

مشاهده لینک اصلی
Ú Ú Ú Ú Ø Ø ... ... ... ... ... § § ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ¯. .......... Û ... Ù ... Ù ... Ù ... § ¨ :) :) :) :) :)) :::

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون


 کتاب جنس دوم
 کتاب آبروی از دست رفته کاترینا بلوم
 کتاب ۱۰ درصد شادتر
 کتاب عادت های اتمی
 کتاب تصرف عدوانی- داستانی درباره ی عشق
 کتاب خالکوب آشویتس