کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون

اثر میکا والتاری از انتشارات معیار - مترجم: داوود نعمت اللهی-پرفروش ترین رمان های ایران

Upon being published, The Egyptian outsold every other novel published that year, and remains a classic; readers worldwide have testified to its life-changing power. It is a full-bodied re-creation of a largely forgotten era in the world s history: the Egypt of the 14th century B.C.E., when pharaohs and gods contended with the near-collapse of history s greatest empire. This epic tale encompasses the whole of the then-known world, from Babylon to Crete, from Thebes to Jerusalem, while centering around one unforgettable figure: Sinuhe, a man of mysterious origins who rises from the depths of degradation to become personal physician to Pharaoh Akhnaton.


خرید کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون
جستجوی کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون در گودریدز

معرفی کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون از نگاه کاربران
این کتاب بسیار خوب است. آن طولانی و متراکم است و نیاز به تلاش کمی برای خواندن دارد، اما به دلیل آنکه طولانی تر است، شما احساس می کنید بیشتر درگیر شخصیت اصلی هستید. این داستان در مورد دوره ای واقعا جالب در تاریخ مصر است که بیشتر روی آن تمرکز نمی شود و من فکر می کنم خیلی از آن یاد گرفته ام. من در حال حاضر کتاب های دیگر مایک را دوست دارم ...

مشاهده لینک اصلی
† † OU O®UU O§UOeU † Ù © Ù ... OªO§O OO ± Ù † O§UOe O®UOeU \"UOE Ø · مزایا\" U © O'UOeO OªO§ OªU ... مزایا: ¨ '. OªU، Ø ± ا٠‡ Ù ... UOeOO§ U¶. UU \"UOE OO³UOeO§O Ù ±\" Ø ° Oª OO®O، OUO.

مشاهده لینک اصلی
یک رمان تاریخی قابل توجه در مصر باستان به طور عمده در زمان حکومت فرعون Akhenaton، که سعی داشتند عبادت توحیدی اتون را به مصر برسانند. سلطنت او با تضاد داخلی مشخص شد و او و فرزندانش در سلسله 18 پس از آن توسط هورمون محکوم شدند و نام آنها در پرونده مصری پاک شد. عبادت آتون پیش بینی شده است که پیش از یهودیت باشد. این کتاب در قالب زندگینامه ی جونش یک پزشک است که به عنوان یک مشاور و دوست فرعون ها و پادشاهان تبدیل می شود. سفر او او را از مصر به سوریه، بابل، میتانی، هاتوسا و کرت در پایان تمدن مینو می برد. هرچند در قرن چهاردهم مصر تنظیم شده است، سفرهای تورهه داستان انسانی بی انتها را در تمام فتنه ها و حیله هایش نقاشی می کند. این واقعیت وحشیانه تمدن بشری را نشان می دهد که در نهایت قدرت ضعف را سرکوب می کند و فقیران همواره رنج می برند. آکناتون به عنوان یک رویاپرداز و رویای عجیب و غریب به تصویر کشیده شده است که کاملا با واقعیت ارتباط ندارد. تمام اهداف خود را به مرگ و فاجعه منجر می شود. شما دقیقا یک شخصیت بسیار دوست داشتنی نیستید. او اغلب به عنوان بی رحمانه، خودخواهانه و متکبر به نظر می رسد، اما همچنین به عنوان کسی که سعی می کند به انجام خوب، اما تنها در قیمت از دست دادن همه چیز. رمان به طور کامل تحقیق و تاریخی دقیق برای زمان خود است. بعضی از اشتباهات وجود دارد، مثلا Tutankhamen پسر Akhenaton بود و Rameses پسر Horemheb نیست، اما حدس زده می شود این ها در زمانی که این کتاب نوشته شده بود، شناخته شده نیست.

مشاهده لینک اصلی
این باید 5th گورو من در این کتاب است، من آن را بارها و بارها به عنوان خوانده شده، زیرا من واقعا آن را به عنوان یک کلاسیک. با توجه به موضوعی که با آن دندانه دار بود، این روزها تقریبا ناخوشایند بود. اما امروزه آن را نادیده گرفته است. من برای اولین بار آن را خواند و آن را بسیار تکان دهنده بسیاری از سالها پیش، اما من شیفتگی با تاریخ مصری است و من فقط نمی توانم آن را. من به یک فیلم در بعضی اوقات در 50s و یا 60s من belive ساخته شده بود و بسیاری از چیزهای بیش از حد glossed اما هنوز خیلی مسخره بود داستان حماسی با عظمت مصر باستان و زندگی بدنی که در فوروها وجود داشت، پر شده است، بنابراین واقعا برخی از عواقب بدتر از طبیعت بشر و وسواس را به نمایش می گذارد. اما آن را نیز با عشق شدید و بخشش، در برخی موارد نامطلوب است. یک نگاه بسیار قدرتمند به بهترین و مطلوب ترین بدترین رفتار و اخلاقیات یک جامعه در حال فروپاشی که یک بار تمام جهان را اداره کرد!

مشاهده لینک اصلی
± νίÎ'Î ... من \"من\" ικο ± ± ξιÎ'ιΠικο، سپتامبر ικο. آوریل من \"من ± Î ± من ... من\" Î ± من \"من Î²Î¯Î½Ï Î²Î¹Î²Î» Î ±! ÎŸÎ³ÎºÏ ‰ Τι، βιβΠمن من € ... شما ‰ من، من ± κΠζÎμÏ \"Î ± کنم من · Î ±. من \"من Ï € ιμÎμνΠ± من، من ‰ من، من ± من\" من \"من» Î³Î¬Î¼Ï ‰ Î ± σÎ- 4μÎμÏ Î¶Î¯Î'Î. £ ورسو νίÎ'Î ... ή، σÎ- polvihousut ... θιζÎμι من من ± κοσμο پایان κ Ï € ï »\" ισμο \"من من من € Î ±\". این است که من من \"من ± من، من Î ± λ ογιΠ± Ï € € کنم من ÎμÎ¼Î¿Ï Î¿Î'οσιΠ± Ï، این است که من ± · κ Î¼Î¹ÏƒÎ Ï Î½Î¸ÎμÏ \"من من ... من ... من\" من \"است که من ± νÏ\" از όμο! من \"من · ικ Î ± Î ± من \"من» Î³Î¬Î¼Ï ‰ σÎμι. Î £ من \"من، من\" من ... من \"من» Î ± οÏ، ΡÎ'Î | ΠιÎ'ÎμÏ، پوشه ÎμξÎμΠιξÎμιÏ، ÎμινΠ± Î ± من \"من ± ιγισÏ\" ικÎμÏ!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون


 کتاب پیش نویس های زندگی در تحلیل رفتار متقابل
 کتاب بیشعوری
 کتاب شور زندگی
 کتاب مردی به نام اوه
 کتاب نظریه ای فلسفی درباره عوضی ها
 کتاب کتابخانه عجیب