کتاب صید ماهی بزرگ

اثر دیوید لینچ از انتشارات بیدگل - مترجم: علی ظفر قهرمانی نژاد-پرفروش ترین رمان های ایران

In this "unexpected delight,"* filmmaker David Lynch describes his personal methods of capturing and working with ideas, and the immense creative benefits he has experienced from the practice of meditation.

Now in a beautiful paperback edition, David Lynchs Catching the Big Fish provides a rare window into the internationally acclaimed filmmakers methods as an artist, his personal working style, and the immense creative benefits he has experienced from the practice of meditation.

Catching the Big Fish comes as a revelation to the legion of fans who have longed to better understand Lynchs personal vision. And it is equally compelling to those who wonder how they can nurture their own creativity.

Catching Ideas

Ideas are like fish.

If you want to catch little fish, you can stay in the shallow water. But if you want to catch the big fish, youve got to go deeper.

Down deep, the fish are more powerful and more pure. Theyre huge and abstract. And theyre very beautiful.

I look for a certain kind of fish that is important to me, one that can translate to cinema. But there are all kinds of fish swimming down there. There are fish for business, fish for sports. There are fish for everything.

Everything, anything that is a thing, comes up from the deepest level. Modern physics calls that level the Unified Field. The more your consciousness-your awareness-is expanded, the deeper you go toward this source, and the bigger the fish you can catch.


-from Catching the Big Fish
خرید کتاب صید ماهی بزرگ
جستجوی کتاب صید ماهی بزرگ در گودریدز

معرفی کتاب صید ماهی بزرگ از نگاه کاربران
@ اگر یک کتاب را خواندید، یک آگاهی از اندازه توپ گلف دارید، درک یک توپ گلف را دارید؛ هنگامی که شما به دنبال یک پنجره، یک آگاهی توپ گل توپ؛ وقتی صبح بیدار شدید، بیداری یک توپ گلف؛ و همانطور که در مورد روز خود می بینید، شادی درونی یک توپ گلف است. @ شگفت انگیز، تفکر متفکرانه در مورد آگاهی، مدیتیشن و روند خلاقانه. شگفت آور الهام بخش است.

مشاهده لینک اصلی
این عالی است. اگر شما دیوید لینچ را دوست دارید یا اگر شما مواد مخدر را برای آن چیزهایی که در مورد عادت ها و شیوه های افراد خلاق خواندن را بخوانید، این یکی مطمئنا لطفا است. قطعا او معتقد به مراقبه های متعالی است. کدام ... من کنجکاو هستم صادقانه بگو، من کنجکاو هستم اما من نیز شک و تردید دارم. ببینید، این چیزی است که من تجربه دین زیادی ندارم. TM برای تلفن های موبایل نزدیک است، و یا شاید، آن را فراهم می کند طرف خوب از مذهب. با این حال، چیزهایی که من تجربه دارم، من فکر می کنم من اشتباه می کنم به صرف مقدار زیادی از پول جلو. بیایید صحبت کنیم ورزش آیا من فکر می کنم آن را خوب برای مردم برای رفتن به ورزش؟ بله آیا من فکر می کنم یک ایده خوب برای صرف 1500 دلار برای تأیید در یک فرم اختصاصی از ورزش، مانند Crossfit یا Zumba است؟ بیایید حرف بزنیم نوشتن. آیا من فکر می کنم این یک ایده خوب برای یک شخص برای گرفتن یک شوت در نوشتن؟ آره! آیا فکر می کنم شما باید برخی از gizmo گران قیمت را درست از خفاش خریداری کنید؟ جهنم به هیچ! من فکر می کنم که هر گونه عادت، چه هنری، فیزیکی، و چه چیزی، چیزی است که شما باید قادر به امتحان کردن بدون صرف 500 دلار + دلار قبل از اینکه شما حتی آغاز شده است. منظورم اینه، برای واقعی، اجازه می دهیم چالش بزنیم آیا یک سرگرمی یا عادت یا چیزی است که شما نیاز دارید تا بیش از 500 دلار صرفه جویی کنید تا بتوانید سطح ورودی خود را افزایش دهید؟ شما می توانید یک فیلم ساز با تلفن خود باشید. شما می توانید پد و قلم را دریافت کنید. جهنم، حتی می توانید بر روی یک موتورسیکلت بچرخید و حداقل آنرا بدون هزینه 500 دلار صرف کنید. من فکر می کنم مثل این است که شما TM را امتحان کنید یا چیزی بسیار شبیه آن را داشته باشید. اما، صادقانه می فهمم که من فکر نمی کنم آرامش درونی من ارزش 500 دلار داشته باشد. یا شاید من باید بگویم من فکر نمی کنم 500 دلار از آرامش درونی در داخل من پیدا شود. به نظر می رسد دقیق تر است.

مشاهده لینک اصلی
D\u003e Ð¸Ð½Ñ Ð½Ðμ ‡ ‡ Ñ Ðμ нРовÐμк Ð'умиÑ، Ðμ درجه، B درجه سانتی по-ÐºÐ¾Ñ Ñ € о нРدرجه سانتی оР± Ñ € D ° D · DN، Ðμ، коÐμÑ، о D Ñ D »‡ D D DN N، ук.Ð'Ðμ N، о кР° N † Ñ D» о можÐμÑ ... Ð'Ð درجه سانتی минРدرجه D D ± ÐμÐ · N ، D ° Ñ ÐºÐ½Ð¸Ð³Ð °.

مشاهده لینک اصلی
من طرفدار بزرگ دیوید لینچ و فیلمهای او هستم. اولین تجربه من از سبک لینچ، یک نمایش دیرینه ای از Velvet کلاسیک کلاسیک بود که من در مورد مورد علاقه اش دیدم. ما در انتها فكر كردیم كه چه چیزی را دیدیم؟ و البته فیلم های او و سبک خاص خود را به برخی از استفاده می شود به. همه ما می دانیم این بود که ما مسحور شده بودیم. طرفداران لینچ به من این کتاب را برای خواندن قرض دادند و باید بگویم که خواندن واقعا جالب بود. خوشبختانه قادر به درک ذهنیت لینچ بود، و در اینجا او در مورد چیزهای مختلف از جمله مدیتیشن متعالی و برخی از فیلم های او صحبت می کنند. او شامل نکات در مورد خلاقیت، همچنین نحوه دستیابی به شادی و برخی از حروف کوچک در مورد ایجاد برخی از قطعات او است. من یک بار به مدیتیشن متعالی نگاه کردم، اما من معتقدم که آن را بسیار گران است برای شروع است، که متاسفانه متاسفانه به عنوان لینچ باعث می شود صدایی فوق العاده جذاب باشد به عنوان یک فرد بسیار خلاق که هرگز زمان زیادی را برای استراحت و ایجاد ایجاد نمی کند، دوست دارم بتوانم این رویکرد را به روال روزمره تبدیل کنم. شاید این کار نیاز به توجه بیشتری داشته باشد، من نمی دانم. من واقعا نمی خواهم این کتاب را توصیه کنم مگر اینکه شما یک طرفدار لینچ بزرگ باشید، مگر اینکه واقعا به سمت مراقبه و آگاهی علاقه مند شوید. با این حال، اگر شما کار خود را دوست داشته باشید، مطمئن شوید که گاهی اوقات آن را انتخاب کنید و از آن غافل شوید و یا آن را بخوانید تا جلوی آن را بگیرید. آنچه که از آن به دست می آورید، کاملا شخصی است، اما رضایت فوری را حداقل در برخی از سطوح به ارمغان می آورد.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که ارائه دیدگاه روشن و واضح در فرایند خلاقانه او، چگونه او قبل از کشف تفکر متعالی و چیزهای جالب مانند توضیحات تصادفات خوشحال در مورد نحوه ساخت فیلم های خود و فیلم مورد علاقه Kubricks (@ Eraserhead @، به گفته لینچ) ، این نیز یک downside.Lynch به من علاقه مند به مدیتیشن متعالی است، اما موضوع است که به طوری recurgitated و تکرار در سراسر کل کتاب است که او کمی احساس می کند مانند یک عضو فرقه تلاش برای شما را در معرض. آن @ meditations بسیار @ transcendental می تواند هر چیزی را درمان ، شما را هر کاری می کند، بر روی هر چیزی برنده خواهد شد @. من به ویژه از فصل که در آن شما تصور کنید شما ساختمان امپایر است و مدیتیشن متعالی است طلا الکتریکی؛ فقط در تمام اتاق های خود برای طلا الکتریکی آشغال را عوض کنید و همه چیز خوب است. بله، به نظر من، همه چیز از وعده های خالی باز می گردد، عمدتا به این دلیل که لینچ نمی تواند توضیح دهد که چگونه مدیتیشن متعالیه کار می کند. و این دانش، عزیزان من، بسیار گران است. پس اگر شما بتوانید روی این جنبه ی همه نفوذ کتاب بپوشانید، لینچ چیزهای جالب و جالب را به روی میز می کشد، به خصوص اینکه چگونه موانع را از بین ببرید در فرایند خلاقانه خود و چگونگی او به نظر می رسد بسیار جدید برای چیزهای جدید است که نفوذ و به او می آیند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب صید ماهی بزرگ


 کتاب مادام بواری
 کتاب صد سال تنهایی
 کتاب نظم زمان
 کتاب 1984
 کتاب خود آموز معلمان
 کتاب لانه گریورها (دونده هزارتو)