کتاب عدل الحاقی

اثر آن لکی از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: سیدمهیار فروتن فر-پرفروش ترین رمان های ایران

برِک، کهنه‌سرباز امپراتوريِ کهکشانيِ رادچ، سر از سياره‌اي سردسير و دور از وطن در آورده است. هدفش انجام مأموريتي است که بر خلاف ديگر مأموريت‌هاي دوران چندهزارساله‌ي خدمتش، خود در صددِ انجامش برآمده است: انتقام. انتقام از کسي که بيست سال پيش او را از خودِ سابقش، رزم‌ناوِ عدلِ تورِن جدا کرد و به يک الحاقيِ ساده تنزل داد...


خرید کتاب عدل الحاقی
جستجوی کتاب عدل الحاقی در گودریدز

معرفی کتاب عدل الحاقی از نگاه کاربران
این داستان یک فرهنگ انسانی گسترش یافته است که کلونیزه کردن سایر سیارات انسانی است. اندکی از رمز و راز، برخی از درگیری های فرهنگی جالب توجه است، بسیاری از تعلیق، ظلم و ستم، جذب، و ایده های بسیار جالب در مورد چگونگی اجرای امپراطوری در سراسر فضای گسترده ای وجود دارد. این یک مورد از Scalzi در پوشش است، که توصیه به اندازه کافی برای من است، و همچنین یک هوگو را به دست آورد. اولین کسی که از سه گانه برنامه ریزی شده است، برای افرادی که حماسه های خود را در حال گسترش هستند. برای کسانی که به دنبال چیزی کمی متفاوت هستند، یک طرح جانبی در حال اجرا در مورد مشکلات به درستی ارزیابی / پرداختن به جنسیت در سراسر فرهنگ ها و زبان ها و زمان وجود دارد. و برای کسانی که ترجیح داده شده در این موضوع هستند، تنها روابط مهم بین قبیله ها، سلسله مراتب و دوستان است؛ این یک کتاب بوسیدن نیست. درگیر کردن و فکر کردن. من نمی توانم صبر کنم برای کپی یک کتاب دیگر

مشاهده لینک اصلی
اندیشه های تحریک کننده، جنسیت خمیدگی، اپرا فضا، رمز و راز، مدیتیشن در مورد استعمار ... توضیحات زیادی وجود دارد که می توان به این کتاب اعمال کرد. من بیشتر از آن در لبه صندلی خود بودم و از دست لکی ها به خاطر ایجاد جوامعی که به من احتیاج داشتم، لذت بردم. من شخصیت اصلی را پیدا کردم - او از بسیاری از نام ها: Breq، One Esk، Justice Toren و بسیاری از بدن ها جذاب بود و لذت بردن از لحن کمی خشن و منطقی است که او در سراسر کتاب استفاده می کند (حتی زمانی که اتفاقات چیزی جز خشک نیست) . با توجه به عدالت اضافی فکر می کنم خیلی زیاد است، و من لذت بردن از صرف وقت خود را با راچ. من خوشحالم که بیشتر از این می آیند!

مشاهده لینک اصلی
این واقعا باید به نوعی از علم فیزیکی باشد؛ زیرا من نمیتوانم محبوبیت و تحسین این رمان را درک کنم. یک زن و شوهر از ایده های مربوط به AI نسبتا جالب است که برای من هرگز هیجان انگیز نیست. حتی چشم انداز منحصر به فرد (بخشی از یک کشتی AI عمل که میزبان در یک بدن انسان است، نه کمتر) ثابت می شود فوق العاده کسل کننده است.

مشاهده لینک اصلی
بهتر است دومین بار در اطراف. هوشمندانه، متفکر و دلربا - مطمئن نیستم که من این کتاب را بیشتر دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
داستان شگفت انگیز ... وقتی بیش از حد سردرگمی اولیه من مربوط به استفاده از جنسیت شدم در داستان غوطه ور شدم. به شدت توصیه می شود برای تمام طرفداران SF.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عدل الحاقی


 کتاب مترو 2034
 کتاب حکایت دولت و فرزانگی
 کتاب مردی به نام اوه
 کتاب هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی
 کتاب محبوس
 کتاب انسان در جستجوی معنی