کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)

اثر پاتریک زوسکیند از انتشارات علم - مترجم: رویا منجم-پرفروش ترین رمان های ایران

پرفروش تحسین برانگیز و احساسات بین المللی، پاتریک سوزکیندز، رمان جدید کلاسیک، یک آزمایش وحشتناک از آنچه اتفاق می افتد زمانی که یک مرد با تساهل در بزرگترین اشتیاق خود - بوی خود - منجر به قتل می شود. در محله های فقیرانه فرانسه قرن هجدهم، نوزاد ژان باپتیست گرینویول با یک هدیه عالی - بوی نامطبوع متولد شده است. به عنوان یک پسر، او زندگی می کند تا بوی پاریس را بیاموزد و خود را به یک عطر معروف برجسته ای که او هنر باستانی را برای مخلوط کردن روغن های گرانبها و گیاهان آموزش می دهد. اما نبوغ گرنویل چنین است که او راضی نیست که آن را متوقف کند، و با وسواس گرفتن بوی اجسام مانند دستگیره های برنجی و چوب تازه بریده می شود. سپس یک روز او یک اشاره از عطر به ارمغان می آورد که او را در تلاش یک بار دیگر وحشتناک برای ایجاد عطر و بوی نهایی - بوی یک باکره جوان زیبا. عطری با روایت خیره کننده روبرو شده است، عطش قهرمانانه ای از قتل و تخریب نفس است.


خرید کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)
جستجوی کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار) در گودریدز

معرفی کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار) از نگاه کاربران
I'i IOE € من \"من ± βιβÎ\" دوم ± Ï € Î¿Ï ... Î'Îμν ήθÎμÎ \"Î ± Î ± Î ± νΠ† Î ± Ï ‰ Î®ÏƒÏ € من\" من ± Ï ‡ ± دوم Î¹Î Î¼Î¿Ï .... ÎœÎμ من \"من Ï Î¬Î²Î · ξÎμ\" ο ÏƒÎºÎ¿Ï \"άÎ'ι من\" من € Ï ... Î¿Ï Ï ‰ من \"من ± ‰ Î³Ï Î½Î¹ÏƒÏ\" من ® κΠ± ι οι ÎμξΠ± Î¹Ï ÎμÏ \"ικÎÏ، من € Î ± Ï ÎμÏ Î¹Î³Ï † II. Το من \"من» οÏ، من \"Î¿Ï ... μÎμ Î¾Î¬Ï † ± νιΠσÎμ، μιΠ± من، κΠ± ± ι Î³Î¹Î ÎºÎ¬Ï Î¿Î¹Î¿ € ï» ÏŒÎ³Î¿ من ® Î¼Î¿Ï ... ν ÏƒÎ¯Î³Î¿Ï ... من من · من € Ï ‰ I، II ± من \"ÎμÎ\" ÎμÎ¯Ï ‰ νÎμ ÎμÎ½Ï \"ÎμÎ\" ها Izi، Î'ιΠ± Ï † Î¿Ï ÎμÏ \" ικά.

مشاهده لینک اصلی
زندگی در عطر Patrick Süskinds ارزان است. از اولین صفحه، نوزادان نوزادان در بین چندین فنجان ماهی ریخته می شوند، در حالی که مادرانی که آنها را به دنیا آورده اند، بی رحم به نظر می رسند؛ چرا که او در برابر یک عصبانیت خشمگین با اعدام مواجه است و چرا باید آن را نادیده بگیرد؟ که زودتر بر او راه می رود تا از دست دادن کمک کند. با این حال، اشتباه می شود که بگوییم که مزخرف بودن سیسنست در شخصیت های او به فقر ریشه دارد. صرفنظر از طبقه اجتماعی، تقریبا همه ما در عطر ملاقات می کنیم تنها به موفقیت خود علاقه مند هستیم: اینکه آیا معاشرت آنها پول، جنس، وضعیت اجتماعی است یا قدرت، آنها اهداف کوچک خود را تحت همان باور اشتباه دنبال می کنند که آنها آنهایی هستند که هوشمند هستند، آنها قهرمان داستان هستند که تنها با وجود وجود شایسته پایان خوش است. چگونه آنها اشتباه هستند سیسک به ندرت اجازه می دهد یک عضو از کاراکتر ظالمانه خود را رها رمان بدون رنج کشیدن بی حوصله، طنز و یا فقط کاملا مرگبار. آن تقریبا احساساتی است که در مورد چگونگی خروج از مدل های ویلی وونکا و به تصویر کشیدن یک تصویر کلی از یک جهان بی معنی به طور کلی پرداخت می شود. با این همه، هر چند، یک مرد وجود دارد که به نظر می رسد در دنباله ای از چیزی الهی است. بسیاری از پروزه معطر که S'skind به ارمغان می آورد برای نشان دادن احساس قهرمانان ما بوی: عطر همه چیز را به ژان باپتیست Grenouille گفته شده است. به عنوان شور و شوق منحصر به فرد، توصیف خود را همه مراقبت و شکوفایی مورد نیاز برای متقاعد کردن شما است که در تماس با چیزی زیبا و واقعی داده شده است. البته همه اینها به گناه معطوف است، و شکار مقدس جین باپتیست به نظر می رسد همانطور احمقانه است، زیرا هر کسی که در معرض تحریم های متقابل خود قرار می گیرد، در معرض عطش قرار نمی گیرد. هیچ ستون جامعه از بین رفته است. دین، حکومت، علم، و حتی عشق برادرانه، همه چیز از بین رفته است. می توان آن را سخت به عنوان خوانده شده که بسیاری از مردم به سختی می توانید از طریق شدن اگر تنها برای چقدر لاغر Söskind می تواند بوی یک جسد پوسیدگی، باد شرقی، و یا wisp از موهای قرمز جوان سرخ پوست را توصیف کند.

مشاهده لینک اصلی
سرگرم کننده، سریع گام و داستان نادرست قتل. ساحل بزرگ در حالی که در فرانسه، که در آن مجموعه آن را بخوانید. من لذت بردن از یادگیری بیشتر در مورد عطر و قدرت عطر و طعم - شنیدن شرح از چگونگی گرفتن انواع مختلف عطر (تقطیر، روغن، و غیره) بسیار جالب بود. من فکر می کنم به طور کلی ما (قطعا من) توجه زیادی به قدرت که عطر در مورد ما در موقعیت های مختلف نگه می دارد. من بعد از خواندن این مطلب توجه بیشتری خواهم کرد. اگر چه من آرزو می کردم تا یک بینی قوی تر داشته باشم - کنجکاو اگر راهی برای پرورش آن وجود داشته باشد. همسر من و من یک بار یک بازی را در یک فروشگاه شراب خریداری کردیم که دارای 30 مواد مختلف بود که در شراب استفاده می کردند و شما مجبور بودید حدس بزنید که آنها چه هستند. من فکر می کنم 3 از 30 سمت راست درست کردم: ((مشاهده اسپویلر) [این یک کتاب تاریک و پیچیده بود که هر چند قابل پیش بینی بود - به طور کلی من نمی خوام خواندن حسابهای شخصیت های قاتلان را بسازم - اما در این مورد آن را گرفتار کرده بودم. بله این یک پان بود) خیلی مضحک و سرگرم کننده بود که ارزشش را داشت (پنهان کردن اسپویلر)]

مشاهده لینک اصلی
و زمانی که فکر کردم این انحراف تنها چیز من بود، پایان به پایان رسید ... توسط خدا، ناخوشایند است.

مشاهده لینک اصلی
خزنده، شگفت انگیز، زیبا نوشته شده است، با دوز دیگری از خزنده. فلفل داستان داستان ژان باپتیست گرینویل است، که به فقر مطلق متولد شده است، اما با احساس بوی فوق العاده ای است. این کتاب زندگی خود را توصیف می کند، با تولدش در یک بازار ماهی آغاز می شود (مادرش او را به زیر قفس ماهی اش می کشد و سپس او را ترک می کند) به مرگ کاملا عجیب و غریبش. در میان بینندگان، گرینویول با حفظ عطرها - بویژه بویژه بدن انسان - جذب می شود زیرا گرنویل عطر و بوی خاصی ندارد. او به خصوص با حفظ عطرهای دختران جوان زیبا، وسواس دارد و می بیند که بهترین راه برای این کار این است که آنها را بکشند، سپس بدن خود را در لباس های روغن مایع پوشانده و سپس روغن ها را از روغن های ضروری برای عطر و طعم هر دختر جدا کنید .چیزهایی که قسمت وحشتناكی به وجود می آید. گرینویول متضاد است و به طور كاملا بی عاطفه هنگامی كه به كشتن می رود - او به سختی به قربانیان خود نگاه می كند و فقط بر بوی خود تمركز می كند. دختران خود را هرگز نمی توان بیش از قربانیان - Laure، دختر که عطر Grenouille است که بیشتر وسواس با به دست آوردن، احتمالا تنها به نام، به طوری که ما می توانیم او را از 25 دیگر دختران Grenouille را از بین ببرد، و او هرگز نمی شود خیلی به عنوان یک کلمه از گفتگو. خواننده هرگز نمی تواند چیزی درباره شخصیتش یاد بگیرد و یا حتی می تواند بدون کمک به او پی ببرد. او و دیگر دختران داستان تنها به عنوان عطر و چهره زیبا هستند، و این باعث می شود تا زمانی که گرینویول آنها را می کشد، احساس راحتی کند. من می دانم نویسنده این کار را با هدف انجام داد، و من هنوز سعی می کنم تصمیم بگیرم که آیا من آن را دوست داشت یا نه. گفته می شود که من هنوز واقعا این داستان را دوست داشتم. یک داستان ترسناک از ابتدا تا انتها، و یک چیز خوب در آن است. آن را بخاطر لذت بردن از این @ احساس آن را خوب بخونید @ I-feel-like-less-of-a-human-being-for-enjoying.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)


 کتاب راهنمای خلاقیت فیلمنامه نویس
 کتاب بخت پریشان
 کتاب چگونه در این دنیای مزخرف ، انسان بمانیم
 کتاب فقر احمق می کند
 کتاب تفکر طراحی در کسب و کار
 کتاب کافکا در کرانه