کتاب فکرهای نبوغ آمیز (بیشترشان)

اثر لیز پیشون از انتشارات هوپا - مترجم: بهرنگ رجبی-پرفروش ترین رمان های ایران

After receiving the shock of a lifetime — seeing his big sister, Delia, without her sunglasses on — Tom is trying to gear himself up for sports day at school. It does not help that his dad is training for the parents’ race on that day — and plans to wear bizarre cycling shorts! Meanwhile, Tom’s band, DogZombies, is supposed to play in the school talent show, meaning they’d better start practicing — a lot. It might all be worth it, though, if the absolutely brilliant band DUDE3 appears as special guests!


خرید کتاب فکرهای نبوغ آمیز (بیشترشان)
جستجوی کتاب فکرهای نبوغ آمیز (بیشترشان) در گودریدز

معرفی کتاب فکرهای نبوغ آمیز (بیشترشان) از نگاه کاربران
دوستش داری بسیار طنز آمیز

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** کتاب های خوب

مشاهده لینک اصلی
من دوست دارم دروازه های تام کتاب خنده دار خود را

مشاهده لینک اصلی
این بیشتر از یک کتاب است این یک اثر هنری است. این کتابی است که بچه هایی را که علاقمند به خواندن هستند علاقه مند به خواندن (حداقل برای یک کتاب) می باشد. و برای بچه های که در حال حاضر علاقه مند به خواندن هستند، این پاداش آنها برای علاقه به خواندن است. در سراسر کتاب طرح هر صفحه تا به حال بسیار ادامه دارد. حتی قبل از اینکه ما این داستان را شروع کردیم، یک اشکال کوچک کتاب تلنگر در گوشه پایین وجود دارد که کارش را انجام می دهد. سپس در هر صفحه کلمات کلیدی هستند که به صورت بلوک نوشته شده اند، تصاویر کوچکی در همه جا، تصاویر بزرگ در مکان ها، استفاده هوشمندانه از خطوط و متن، doodles و نقاشی ها و غیره و طرح نیز جالب است در مکان ها، مانند زمانی که تام گیتس تصور می کند که چه چیزی شگفت انگیزترین روز در مدرسه، مانند برخی از تعاملات بین اعضای خانواده تامس، به خصوص مادران Toms و پدر. من daugther می گوید که او آن را دوست داشت زیراit کتاب تلنگر بود. خیلی خنده دار بود چون تام موهایش را برداشت و خیلی خوب نبود. و کلاس آقای Fullermans دومین روز ورزشی بود، زمانی که آنها گذشته بودند، و یک خط از شما ادم سفیه و احمق بود. @ به طوری که به شدت توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را برای خواندن انتخاب کردم چون صفحه پوشش کاملا جذاب بود زیرا جذاب و خلاق بود. صفحات داخل بسیار خلاقانه ساخته شده بودند. داستان درباره یک پسر تام گیتس و حوادث خنده دار است که در زندگی او اتفاق افتاده است. تام یک پسر بسیار خلاق است که دوست دارد در خاطرات خود ابله کند. او همیشه در موقعیت های خنده دار گیر می کند. یک حادثه زمانی است که تام برای مدرسه آماده می شود و دلیا خواهرش را بدون عینک خود می بیند و متوجه می شود که او اشتباه رنگ موهایش را سبز کرده است. در همان روز او خود را در شورت مناسب بسیار مناسب می بیند که تمرین روز ورزشی را می بیند. دیگر حادثه زمانی اتفاق می افتد که تام در مواجه شدن با موهایش در موهایش به دلیل داشتن ژل در موهایش، مواجه می شود. رویداد دیگری که اتفاق می افتد، زمانی بود که عمو Tom.s و عموزاده هایش برای اقامت به آنجا می آمدند و بار می کردند اما چیزی ناپدید می شد و همه چیز می سوزد و دود در باغ وجود دارد. و همه مجبور بودند به خانه بروند. من واقعا این کتاب را دوست داشتم چون باعث خنده من شد و پر از ایده های خوب و اصلی بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب فکرهای نبوغ آمیز (بیشترشان)


 کتاب مامان و معنی زندگی
 کتاب دختر تحصیلکرده
 کتاب خاطرات زمستان
 کتاب آدمکش کور
 کتاب بازمانده ی روز
 کتاب سه شنبه ها با موری