کتاب قدرت مثبت اندیشی

اثر نورمن وینسنت پیل از انتشارات نشر ثالث - مترجم: اسماعیل حسینی-پرفروش ترین رمان های ایران

پرفروش بین المللی با بیش از پنج میلیون نسخه در چاپ، قدرت تفکر مثبت به زنان و مردان در سراسر جهان کمک کرده است تا از طریق پیام قدرتمند دکتر ایمان وینسنت پیال از ایمان و الهام به زندگی در زندگی خود برسند. دکتر پیل در این پرفروشترین پدیده، قدرت ایمان به عمل را نشان می دهد. با استفاده از تکنیک های عملی که در این کتاب ارائه شده است، می توانید زندگی خود را تقویت کنید و ابتکار عمل خود را برای انجام جاه طلبی و امیدهای خود به خود ببخشید. شما یاد خواهید گرفت چگونه: اعتقاد به خود و در همه چیزهایی که انجام می دهید، قدرت و عزم جدیدی را ایجاد می کنید، قدرت را برای رسیدن به اهداف خود بردارید، عادت نگران را نادیده بگیرید و زندگی آرام را تجربه کنید، روابط شخصی و حرفه ای خود را بهبود ببخشید.


خرید کتاب قدرت مثبت اندیشی
جستجوی کتاب قدرت مثبت اندیشی در گودریدز

معرفی کتاب قدرت مثبت اندیشی از نگاه کاربران
خرد بی زمان و توصیه های عملی با نتایج بی وقفه. موضوع چشم انداز روحی شما را تغییر می دهد و زندگی شما به این ترتیب پاسخ می دهد. اولین بار که این کتاب را خواندم، در اوایل دهه ی 20 بود که نوزادان من در حال ظهور بودند و زندگی خانوادگی من را تحریک می کردند. این تفاوت بزرگ را در دیدگاه من در مورد مشکلات زندگی ایجاد کرد که می تواند با چهار کودک نوپا زیر پنج سال سن احساس کند. اکنون با یک کپی سگ گوشه، دو نوه و آب زیاد زیر پل من همچنان به پرورش بینش تازه در ششم من با این کتاب نشسته ام در اوایل دهه ی 20، من اصول پایدار و حقایق جهانی را که من را تشکیل دادم و به سال های میانه خود ادامه دادم، آموختم. من آن را دوست دارم و به شدت توصیه می کنم هر کسی در مورد شانس خود و یا نیاز به یک دوره بازآموزی برای ضربه زدن شروع 2017. اگر شما نمی توانید آن را با من تماس بگیرید و من ارسال کپی من رایگان charge.Five ستاره عزیزم!

مشاهده لینک اصلی
به من گفته شد که این کتاب این بود که راز پاره شده بود .. و این کاملا به استثنای اینکه خیلی مذهبی بود. این اساسا ما را به استفاده ازpower of attraction @ به نفع ما، مثبت فکر می کنیم و از جمله تصدیقاتی مانندi باور، اعتقاد دارم، من اعتقاد دارم @ و سپس در واقع بیرون رفتن و رسیدن به رویاهای خود. یک ایده بد نیست و نه کاملا گمشده. هی، حداقل آن را نمی گویم که شما باید هر چیزی را بخرید تا آنچه را می خواهید بخرید - اساسا این واقعیت را مطرح می کند که ما همه ی آهنربا های انسانی هستیم و می توانیم هر آنچه که می خواهیم داشته باشیم. یکی از بهترین نکات توصیه این است که قلب خود را بر روی نوار بچرخانید و بدن شما دنبال خواهد شد: به این معنی که بدون توجه به آنچه شما انجام می دهید، آن را تمام کنید و شما واقعا نمی توانید اشتباه کنید. توصیه بسیار خوبی است، اما خیلی سخت است که دنبال کنید. من تلاش می کنم هر چند =)

مشاهده لینک اصلی
کتاب الهام بخش که توسط دیگران اندازه گیری می شود. شما می توانید اعتقاد و معنویت دکتر Peale را در هر کلمه احساس کنید. او پیشنهادات بنیادی برای تقویت روابط شما با خدا و استفاده از قدرت او در زندگی روزمره می دهد. این کتاب برای اولین بار در سال 1952 منتشر شد، شامل پیشنهادهای قدرتمند و مرتبط برای بهبود سلامت شما، کاهش نگرانی، کاهش قحطی و زندگی شادتر می شود. از آنجا که دکتر پیله از دیدن مادرانش در قبر بازدید می کند، نقل قول را دوست دارد و سپس او را با گوش داخلی خود می شنود و می گوید: \"چرا در میان مرده ها زندگی می کنید؟ من اینجا نیستم. آیا فکر می کنید که من در این مکان تیره و تلخ باقی می ماند؟ من همیشه با شما و عزیزانم همیشه همراهم هستم @ من زندگی خود را در اینجا بر روی زمین دوست دارم و هنوز با اطمینان می توانم بگویم که منتظر هستم دوباره با Catie و نانا و پدر و همه عزیزانمان متحد شویم. چه روزی خواهد بود!

مشاهده لینک اصلی
اگر شما تا به حال نیاز به pick-me-up دارید، این کتاب برای خواندن است. وینسنت پیل عادی شما را برای آن کار نمی کند. این در زبان کمرنگ و گویش قدیم است که همه می توانند درک کنند. این فاقد روانشناسی و اصطلاحی مدرن است و به طور کامل تدریس می شود. فرض بر این است که چگونه افکار شما چگونگی فکر کردن درباره خودتان را تعیین می کنند. وقتی مثبت فکر میکنید، چیزهای مثبت به شما میرسند. هنگامی که شما فکر می کنید منفی، چیزهای منفی انجام می شود. در ریشه این همه این اعتقاد عمیق بذر در قدرت خداوند است، اما برای رسیدن به شیوه های او نیازی نیست. اگر شما در معرض افسردگی هستید یا بدانید که چرا چیزهای بد برای شما اتفاق می افتد، این کتاب را بخوانید!

مشاهده لینک اصلی
شخصا از کتاب خواندن LPN اجتناب خواهم کرد و با خواندن این بزرگ من متوجه شدم که من درست بود .. به همین دلیل توصیه من این است: همیشه کتاب ها را در زبان اصلی خود بخوانید. نظر من در مورد این کتاب این است که آن را بدون در نظر گرفتن نویسنده کریسمس background .. تکنیک که نویسنده تلاش می کند از طریق کتاب او تدریس می شود درست است، اما بدون هیچ مشکلی، نتیجه هرگز نتیجه قانع کننده ای نخواهی یافت. آنچه که من انتقاد می کنم این است که نویسنده به نوعی کتاب خود را برای تبلیغ مسحیت می کشد .. هدف اصلی من در پشت خواندن این کتاب این است: انگلیسی من و دوم کشف سایر فرهنگ ها ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قدرت مثبت اندیشی


 کتاب اتاق روشن
 کتاب عطش مبارزه - 1
 کتاب عشق چیست؟
 کتاب از دولت عشق
 کتاب مانیفست کمونیست
 کتاب ایده عالی مستدام