کتاب مادربزرگت رو از این جا ببر!

اثر دیوید سداریس از انتشارات نشر چشمه - مترجم: پیمان خاکسار-پرفروش ترین رمان های ایران

دیوید سداریس در یازده داستان زندگی و تجربیات شخصی‌اش را نوشته است. کتاب حاضر در میان آثار سداریس از فروش فوق‌العاده‌ای در امریکا برخوردار بوده و یکی از بهترین هدیه‌های کریسمس پیشنهادی روزنامه‌ی «لس‌آنجلس تایمز» هم بوده است. سداریس اکنون ساکن لندن است و می‌گوید: «زندگی در لندن هر روز من را شگفت‌زده می‌کند و من حالا دیگر حتا خودم هم نمی‌دانم چه‌قدر از این ماجراهایی که روایت می‌کنم، واقعی هستند و سر خودم آمده‌اند و چه‌قدرشان خیال‌بافی من است.» سداریس عمده‌ی شهرتش را مدیون داستان‌های کوتاه از زندگی شخصی خودش است که ماهیتی فکاهی و طعنه‌آمیز دارند و نویسنده در آن‌ها به تفسیر مسائل اجتماعی می‌پردازد. او در آثارش به مسائلی همچون زندگی خانوادگی، بزرگ شدن در خانواده‌ای از طبقه‌ای متوسط در حومه‌ى شهر رالی، پیشینه و فرهنگ یونانی، مشاغل مختلف، تحصیل، مصرف مواد مخدر و… می‌پردازد و از تجربه‌ى زندگی در فرانسه و انگلستان می‌نویسد.


خرید کتاب مادربزرگت رو از این جا ببر!
جستجوی کتاب مادربزرگت رو از این جا ببر! در گودریدز

معرفی کتاب مادربزرگت رو از این جا ببر! از نگاه کاربران
من نمی توانم به اندازه کافی از این مرد؛ کتاب های او همان چیزی است که من می توانم تصور کنم کراک می تواند مانند باشد، آیا تا به حال سعی کردم ترک. کدام یک را می خواهم. به طور جدی - من فقط نشسته و خواندن و خندیدن، خواندن و خندیدن. اون خیلی خنده داره. به عنوان مثال، داستان این که چگونه او به عنوان یك نوجوان یونان و آمریكایی در اردوگاه تابستانی به یونان فرستاده شد: اگر خواهر من در مورد سفر ما نگران بود، مطمئنا این را نشان نداد. انگشتان دستم را از مچ دست گرفتم، از اتاق گذشت و خود را به یک دختر معرفی کرد که ایستادن از زیرپوشش ایستاده بود. این ملکه کوئینز به نظر می رسید به نام استیفانی Heartattackus یا Testicockules. من فقط به یاد می آورم که نام خانوادگی او به او مادام العمر تحمیل شده بود. @ کمپ یک ماه طول کشید، در طی آن من هرگز یک حرکت روده ای نداشتم. من از داشتن یک حمام نیمه وقت استفاده می کردم و نمی توانستم خودم را به اشغال یکی از اتاق های اتاق مردانه بسپارم که ممکن است کسی کفش های من را تشخیص دهد و یا حتی بدتر از من کفش هایم را ببیند و به من مراجعه کند. نشستن سه بار در روز برای یک وعده غذایی سنگین یونانی، یک تمرین شبیه به بسته بندی یک موشک بود. (87-88)

مشاهده لینک اصلی
... و ... ... ... ... ... به نظر می رسد که شما می دانید که چگونه می شود.

مشاهده لینک اصلی
Ø®Ùب بÙدخی٠\"UOE یا\" تو ... Ù ... ی⠀ ŒØ®Ùاست کاربر © Ø§ÛŒØ ± ا٠† UOE کاربر © U © تاب Ø®ÙØ ¨ ای٠† Ù ... Ù \"Ù ... UOE ی⠀ OEU † ÙØ'ت

مشاهده لینک اصلی
من شروع به خواندن این کتاب را در یک مرحله ی بسیار دلهره آور در زندگی ام کردم. من فقط از مدرسه فارغ التحصیل شدم و با یکی از خواهرهایم در خانه والدینم یک اتاق داشتم. من رفتم یک ساعت یک و نیم ساعت به هر طریقی کار کردم و حتی اگر مجبور بودم مانند ساعت 9 صبح به رختخواب بروم مونیکا (گفت خواهر) همیشه فکر کرد که خیلی دیر شده بود. یک شب، او شروع به فریاد به من کرد زیرا چندین شب پی در پی آیدی باقی ماند تا اواخر خواندن، با صدای بلند در رختخواب من. خوشبختانه، وقتی که من تمام شدم و او این کتاب را خوانده بود، او درک کمی داشت.

مشاهده لینک اصلی
اگر شما برای همدردی به دنبال شما آن را بین گه و سفلیس در فرهنگ لغت پیدا غول یا پهلوان یک مجموعه ای از داستان های کوتاه با یک جزء شرح حال قوی، بین آثار عجیب و غریب، روابط مشکل، بستگان پاره است، اگر چه، البته، کلسیم حاشیه خاصی از اختراع در بازسازی خاطرات دوران کودکی، با تیک و وسواس اجباری، و در خانواده حکایات غیر لیزا ما مردم استقبال نمی شود. همانطور که برای احساس راحتی، عدم تماس فیزیکی می تواند همان اثر به عنوان یک کوکتل fattoMolto خوبی سرگرم کننده ماجراهای dellelfo از از Macys، با نگرش های خرابکارانه، مناسب به هر اخلاق که زمین از بابا نوئل احترام نیست: D (و حتی @ هذیان از بولتن همجنسگرا ستیزی گلن vol.3، N.2 @Buone احزاب و یا به دوستان خود و خانواده خود!) این یک کتاب نیست که ناز، زیبا بدون trisyllable است در جهان بالاتر از حد ارزشگذاری، یک کلمه بی فایده است که به آن معنا نیست niente.Io خوب ترجیح می دهم خود را با کلمات کمی پیچیده تر، به عنوان @ قهرمانانه و @ @ @ authoritative'd می گویند آن را بیشتر یک کتاب به شدت خنده دار احاطه کرده است!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مادربزرگت رو از این جا ببر!


 کتاب شب های روشن
 کتاب بازی ها
 کتاب در باب حکمت زندگی
 کتاب پس از تو
 کتاب سیر عشق
 کتاب من پیش از تو