کتاب مامان و معنی زندگی

اثر اروین دی. یالوم از انتشارات جامی - مترجم: سعید نیک منش-پرفروش ترین رمان های ایران

In six enthralling stories drawn from his own clinical experience, Irvin D. Yalom once again proves himself an intrepid explorer of the human psyche as he guides his patients--and himself--toward transformation. With eloquent detail and sharp-eyed observation Yalom introduces us to a memorable cast of characters. Drifting through his dreams and trampling through his thoughts are Paula, Yaloms courtesan of death; Myrna, whose eavesdropping gives new meaning to patient confidentiality; Magnolia, into whose ample lap Yalom longs to pour his own sorrows, even as he strives to ease hers; and Momma--ill-tempered, overpowering, and suffocating her son with both love and disapproval. A richly rewarding, almost illicit glimpse into the therapists heart and mind, Momma and the Meaning of Life illuminates the unique potential of every human relationship.


خرید کتاب مامان و معنی زندگی
جستجوی کتاب مامان و معنی زندگی در گودریدز

معرفی کتاب مامان و معنی زندگی از نگاه کاربران
در حالی که بعضی کتاب ها را برای هدایای تعطیل خریداری کردم، من نیز چند کتاب را خریدم. â € œMomma و معنی زندگی € یکی بود. من به تازگی به پایان رسید â € \"موجودات یک روز توسط یالوم، و برای بیشتر گرسنه بود. در مورد آن معلوم نیست، من فکر می کنم جهان از نوشتن Yalomâ € ™ ثانیه. بنابراین این بررسی ممکن است منحصر به فرد باشد. «ماما و معنی زندگی» یک کتاب دیگر در چارچوب «اعدام زندانیان» و «موجودات یک روز» است. داستان این استاد درمانگر درمانی با مشتریان است. این کتاب به آسانی متفاوت است، چرا که دو داستان گذشته (از 6) داستانی است. اما با وجود ساخت یک قضاوت من didnâ € ™ T می خواهید داستان (هر چند بسیاری از دیگر اثر داستانی خود من دوست داشتم، مثل â € œSchopenhauer Cureâ € و â € œWhen نیچه Weptâ €) من بسیار لذت بخش داستان داستانی است. پیشگویی کنید، یالوم، به عنوان یک اگزیستانسیالیسم، در این کتاب و مرگ و میرهای اخیر بیشتر با مرگ مواجه است. اما به عنوان یک اگزیستانسیالیسم، من هم آن را دوست دارم. همانطور که در کتابهای دیگرش، او در نوشتنش خود را لخت می کند. این چیزی است که من تحسین و قدردانی میکنم و اغلب سعی می کنم تقلید کنم. من این را هم عادی و هم آموزشی میبینم. این کتاب، احتمالا بیش از دیگران، یک هدف ظریف برای آموزش خواننده دارد. اغلب چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد حمل و نقل و تمرین درمان وجودی به طور کلی در نوشته یالوم وجود دارد. و من آن را دوست دارم علیرغم محتوای آموزشی آن برای درمانگران، هنوز هم بسیار عالی است اگر شما در مورد درمان یا مسائل موجود در همه چیز کنجکاو باشید. من در مورد این کتاب چیزی نگفته ام. من wouldnâ € ™ t و رتبه آن را به عنوان بالا به عنوان â € œLoveâ € ™ ثانیه Executionerâ €، و â € œCreatures از دایا € احساس می کند مانند مورد علاقه من از Yalomâ € ™ ثانیه کتاب در حال حاضر، اما هنوز هم یک کتاب Iâ € ™ متر بسیار خوشحالم که خوندم

مشاهده لینک اصلی
پس از خواندن عاشق جلاد برای یک کلاس یاد گرفتم که من دوست دارم به سبک Yaloms از نوشتن و خلوص خود را در مورد احساسات خود، واکنش، و افکار درونی به سمت مشتریان خود را. من متوجه شدم که فلسفه های مشابه در مورد درمان، محیطی است که توسط درمانگر، مشتری و رابطه بین دو نفر ایجاد شده است. من با هر فصل در مامان، همانطور که با عیسی مسیح آشنا بودم، جذاب نبودم، اما یک سری از فصل های بسیار دقیق در مورد یک مشتری که او با آن کار کرده بود، تجربه بسیار کمی از زندگی اش را تجربه کرده بود. این سریال نشان می دهد که چگونه هر فرد بالقوه واکنش به مرگ را به طور متفاوتی نشان می دهد و یک نقطه قوی را در برابر تنوع روانشناسی و افراد برجسته می کند و این مطالعات ممکن است یک چیز را بیان کند، اما چگونه نمی توان یک تجربه را تجربه کرد. @ کاملا یک داستان درگیر و پیچیده بود، من نمیتوانستم کتاب را در این مرحله در خواندن قرار دهم. فصل آخر، مثل یک استعاره بیگاری نوعی است که من آن را مانند یک تصویر هنری که هر خواننده تفسیری دارد، می بینم. چیزی درباره علم علمی وجود دارد که از یالوم محافظت می کند و من هنوز مطمئن نیستم که چگونه آن را بپذیرم، اما تا کنون تنها دو کتاب خواندن را خوانده ام، شاید بیشتر از آن چیزی باشد که از آن آمده است؟

مشاهده لینک اصلی
مجموعه ای از داستان ها همانطور که همه آثار یالوم را نشان می دهد. این کتاب باعث شد من راضی به نظر برسد زیرا شروع به دادن یک دوز شدید از یک جنبه از زندگی ما کرد که ما با همه به اشتراک می گذاریم: که مادران ما در زندگی ما هستند و اثر انگشت آنها حتی در مدت زمان طولانی پس از اینکه از بین رفته اند، به ما می رسند. داستان فوق العاده مادر emoÈ\u003e ionantă E ™ بازدید کنندگان زنده و گفت و گو نویسنده، دی ™ و خیالی، بسیار آشکار است. E ™ اصالت و ارزش این داستان برای اولین بار می آید که چگونه آن را توجیه AE ™ E ™ و Yalom در postfaÈ\u003e ă، یک رویا واقعی است که او تا به حال E ™ و این که احتمالا توسط نشانه های بی ایجاد ™ ZVA rcolit ¢ از سوال احتمالا در străfundurile prezentă همه ما: â € چگونه mă را اداره کند، مادر به داستان € .Restul بر اساس PUE بیشتر یا\u003e در وضعیت واقعی به ما می آموزد\u003e ă به عنوان بسیاری از ما înÈ ™ نگه می دارد در طریق وجود معضلات\u003e ضروری است که شما شخصیت در بحث\u003e درمانگر خود را به عنوان تی ¢ ™ E و amuzantă رویارویی گاهی اوقات گذاشته، گاهی اوقات غم انگیز است که آنها در نتیجه شما دو بازیگر هستید

مشاهده لینک اصلی
من سالها و سالها پیش عاشق مجازات شدم و کاملا دوستش داشتم. من خوشحال شدم که در مورد یک عاقبت به تازگی متوجه شدم و نمی توانستم منتظر بمانم تا دستانم را بردارم. من کمی ناامید شدم که در این کتاب بخش های داستانی وجود داشت؛ من واقعا از این موضوع آگاه شدم که اینها گزارشهای غیر رسمی از جلسات درمان واقعی بین دکتر با استعداد و بیماران او بود. در واقع، بخش مورد علاقه من از کتاب، یکی از بخش های داستانی بود - قطعه ای درباره میرنا و اوضاع ناخوشایند درمانگرها درمورد جلسه یادداشت می کند. عالی، عالی خواندن! از این رو، من فکر می کنم که من به آثار داستانی دکتر یالوم نگاه می کنم، با شروع وقتی که نیچه پاره شد!

مشاهده لینک اصلی
مجموعه ای بی نظیر و بی نظیر از داستان های واقعی و داستانی درباره رابطه بین درمانگر و مشتری. بسیاری از آنها شامل مرگ و یا از دست دادن، و در حالی که Yalom ارائه این موضوعات را در راه آرام و منطقی، خواندن سنگین تر از شما ممکن است انتظار. (بستگی به اینکه چقدر بحران وجودی شما ممکن است یا ممکن است داشته باشد.) من علاقه مند به خواندن هدیه درمان، که من می دانم که آموزنده تر و کمتر از این کتاب خاص است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مامان و معنی زندگی


 کتاب باغ آلبالو
 کتاب ازدواج بدون شکست
 کتاب ریگ روان
 کتاب جستارهایی در باب عشق
 کتاب تارک دنیا مورد نیاز است
 کتاب بار هستی