کتاب مانیفست یک فمینیست در پانزده پیشنهاد

اثر چیماماندا گزی ادیشی از انتشارات کتاب کوله پشتی - مترجم: فاطمه باغستانی-پرفروش ترین رمان های ایران

اثرى ديگر از نويسنده ى كتاب " ما همه بايد فمينيست باشيم" از پرفروش ترين هاى نيويورك تايمز در حوزه ى فمينيسم و برابرى جنسيتى بخشى از كتاب: به دخترت بیاموز که چیزهایی به نام نقش های جنسیتی، مزخرفاتی بیش نیستند. هرگز به او نگو که باید این کار را انجام دهد یا آن کار را انجام ندهد، چون او دختر است. عبارت «چون تو دختر هستی،» هرگز دلیلی برای هیچ چیزی نیست؛ هیچ چیزی!


خرید کتاب مانیفست یک فمینیست در پانزده پیشنهاد
جستجوی کتاب مانیفست یک فمینیست در پانزده پیشنهاد در گودریدز

معرفی کتاب مانیفست یک فمینیست در پانزده پیشنهاد از نگاه کاربران
این کتاب چنین نقل قول بود. بسیار کوتاه اما بسیار قدرتمند است. من تقریبا هر خط دیگر را برجسته کردم. من نمی خواهم بچه ها را داشته باشم، اما این باعث شد که من زیاد فکر می کنم که چگونه ما دختران و پسران را آموزش می دهیم و نقش های جنسیتی ما باید از پذیرش آنها اجتناب کنیم، و این بسیار قدرتمند و مشاوره عالی بود.

مشاهده لینک اصلی
این فوق العاده بود، اما من آرزو می کنم که این هماهنگ تر از همه چیز است. او چندین بار نشان می دهد که همه زنان واژن هستند.

مشاهده لینک اصلی
من می خواهم این کتاب کوچک را به همه زنان جهان بدهم.

مشاهده لینک اصلی
خواندن برای Popsugars 2018 چالش خواندن شماره 15: یک کتاب درباره فمنیسم هرگز هیچ وقت از آدیدی به عنوان خوانده نشده، بنابراین من هیچ نظری درباره چگونگی نوشتنش نداشتم. منظورم این است که من همه بررسیهای درخشان برای Americanah را خوانده ام، اما به دلایلی نمی توانم انتظار داشته باشم. با توجه به محتوای این کتاب، من عاشق راه آدیچی بودم و به نحوی واضح و شفاف به نظر می رسید که افکار او را در نوشتن می دانستم. من توانستم از طریق این کتاب به سرعت به سرعت (فقط بیش از 60 صفحه طول می کشد) اما من احساس کردم که Id خواندن کتاب طولانی تر به دلیل چقدر STUFF در آنجا بسته بندی شده است. بسیار توصیه می شود!

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره! بنابراین مهم و شگفت آور نوشته شده و با نمونه های توضیح داده شده است. من آرزو می کردم طولانی تر بود - من این را به عنوان یک مجموعه / رمان از نقاشی های با نویسنده به عنوان یک نوع راوی عاقلانه تصور کردم ... A + material

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مانیفست یک فمینیست در پانزده پیشنهاد


 کتاب شب های روشن
 کتاب جزء از کل
 کتاب بیگانه
 کتاب هابیت یا آن جا و بازگشت دوباره
 کتاب بیشعوری
 کتاب کوری