کتاب متافیزیک

اثر ارسطو از انتشارات حکمت - مترجم: شرف الدین خراسانی-پرفروش ترین رمان های ایران
خرید کتاب متافیزیک
جستجوی کتاب متافیزیک در گودریدز

معرفی کتاب متافیزیک از نگاه کاربران
متن فوق العاده واضح، هرچند به طور قانع کننده ای از مغز است، ارسطو در اینجا فلسفه اول را بررسی می کند و فرم های پلاتوز را که به طور کامل از وجود واقعی شکایت دارد، می یابد. او نتیجه میگیرد که یک محرک اصلی وجود دارد و استدلال پیچیده تقریبا تمام معاصرانش را رد می کند. ارسطو، متافیزیک را یک مسئله باز، به طور کلی، شاید به یاد آوردن، با وجود اینکه بی تردید بودن یک ملحد است، به این معنی است که متافیزیک را انکار می کند، همانطور که بسیار متکبر است به جزئیات آن. بعد از Organon خود را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
همه ما به طور نامحدود می خواهیم فاصله را از طریق فضا و زمان به راه بیندازیم. در حالی که این پیاده روی، جهان به همان کسانی که پیاده روی را متوقف کرده اند یا کسانی که پیاده روی را تمام کرده اند، همانند است. پس از این، هیچ فضا و زمان وجود ندارد. فقط ماهیت آن است در حقیقت، ما هرگز نمی توانیم فکر کنیم که حضور داشته باشیم، ما تنها می توانیم کشمکش های مردم را در افشای تفکر به خودمان بکشیم.

مشاهده لینک اصلی
من به مدرسه رفتم، جایی که جو سچ تدریس می کند، و ترجمه هایش فوق العاده وفادار است، حتی اگر این به معنی تنظیم اولیه کمی از خواننده باشد؛ کلمات یونانی ترکیبی اغلب به عنوان عبارات انگلیسی با مفهوم انگلیسی ترجمه می شوند، به عنوان مثال، @ entelecheia @ @ being-on-work-staying-myself، @ اگر به یاد می آورم.

مشاهده لینک اصلی
خیلی سخت تر از هگل، واقعا.

مشاهده لینک اصلی
Lunch خدا و من جهان هستم @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب متافیزیک


 کتاب جهان هستی هوایت را دارد
 کتاب تاریخچه زمان از انفجار بزرگ تا سیاهچاله ها
 کتاب هنر عشق ورزیدن
 کتاب از دولت عشق
 کتاب زندگی 3.0
 کتاب سقلمه