کتاب مترو 2034

اثر دمیتری گلوخوفسکی از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: فربد آذسن-پرفروش ترین رمان های ایران

سال 2034 است. از حوادث وادنخا و مأموريت آرتيوم و همراهانش که به نابودي موجودات تاريکي و زيستگاه‌شان منجر شد، يک سال سپري شده است.
در آن سوي ديگر مترو، ساکنين ايستگاه سِواستوپولسکايا روزانه در حال دست و پنجه نرم کردن با تهديدات و مشکلات جور واجور هستند. سرنوشت ايستگاه‌شان به محموله‌ي مهماتي است که رو به اتمام است. مفقود شدن کاروان‌هاي عازم به ايستگاه‌شان و قطع شدن خطوط ارتباطي با ايستگاه‌هاي ديگر هرچه بيشتر از قبل آن‌ها را به آستانه‌ي نابودي نزديک کرده است.
براي حل اين مشکلات، گروهي کوچک به مأموريت اعزام مي‌شوند: احمد جوان، هومر پير که رؤياي اديب شدن و جاودانه کردن بخشي از تاريخ را که خود در آن زندگي مي‌کند در سر دارد، و در آخر شکارچي که زماني در ميان موجودات تاريکي گم شده بود، ولي اکنون با هويتي جديد و غيرمنتظره به جمع انسان‌هاي مترو بازگشته است. در طول سفرشان، ساشا، دختر مردي تبعيدشده که قبلاً فرماندهي يک ايستگاه را بر عهده داشته، به آن‌ها ملحق مي‌شود.
با کشف آثار يک بيماري مرگبار که در صورت گسترش يافتن، امنيت کل ساکنين مترو را به خطر خواهد انداخت، مأموريت اين گروه کوچک وارد فاز جديد و حياتي‌ مي‌شود و در صورتي که در انجام آن با شکست مواجه شوند، قربانيان ناکامي‌شان ديگر به ساکنين سواستوپولسکايا محدود نخواهد شد...


خرید کتاب مترو 2034
جستجوی کتاب مترو 2034 در گودریدز

معرفی کتاب مترو 2034 از نگاه کاربران
از زمان خواندن Metro 2033 بیش از سه سال است که من واقعا دوستش دارم. وقتی که من آن را در مورد آن نوشتم، کمی شگفت زده شدم چون نتیجه گرفتم که احتمالا برنامهنویس را نخواهم خواند. خوب، به نظر می رسید که برایم فراموش شده است. این بهترین است. بیشتر در وبلاگ من بخوانید

مشاهده لینک اصلی
Metro 2034 یک کتاب شگفت انگیز است، این نشان می دهد مقدار زیادی از فکر. احساس خاستگاه آخرالزمانی / علمی تخیلی این کتاب بسیار هیجان انگیز است. شخصیت ها از انواع مختلفی هستند. از نظر خلاقیت، امتیاز 5 ستاره سزاوار است. مترو از عواقب بعد از آخرالزمانی با هیولاها، جانوران، محیط زیستی است که مردم را مجذوب خود می کند و خیلی بیشتر. کتاب مترو 2034 عمدتا به نسل های جوانتر تقسیم می شود، از 14 تا 30 سالگی. احساس جنگ و تاریکی، به نظر من، جذاب تر به جنس مذکر می شود. خواندن این کتاب واقعا احساس می کند احساس می کنید که شخصیت اصلی او پس از او در طول سفر خود است. به طور کلی یک کتاب فوق العاده و باید بخواند!

مشاهده لینک اصلی
من Metro 2034 را خواندم: ترجمه انگلیسی فن، که به صورت رایگان در اینجا یافت می شود: http://metro2033artjom.webs.com/ برو به Metro2033Artjom بگویید چقدر عالی است برای انجام این کار به عنوان بدون او ما ممکن است هرگز نسخه انگلیسی دیده نمی شود از این کتاب. ابتدا من نیز ممکن است ترجمه را مرور کنم. خوب، صادقانه در بسیاری از نقاط پراکنده بود، با روسیه به وضوح ترجمه به خوبی به زبان انگلیسی نیست؛ جملات به عقب برگردانده می شود و غیره اما این واقعا به فضای کتاب اضافه شد، من نمی توانستم کمک کند اما آن را در سر من با لهجه ضخامت روسی خواندن.Metro2033Artjom کار بسیار خوبی بود و من نمی توانم سپاسگزارم.بنابراین داستان خود را ... خوب برای اینکه بفهمم اینطور نیست، مترو 2033 یک تردید است. مطمئنا من از آن لذت بردم، داستان قابل اعتمادتر بود و دیدگاه بسیار واقع گرایانه ای بر همه چیز داشت. فضای تاریک افسرده آنجا بود. توضیحات عالی زندگی و چگونگی برخورد با مردم است. اساسا جهان که در Metro ایجاد شده بود هنوز وجود دارد و من آن را دوست دارم. هیچ کتاب دیگری جهان را نابود نکرده است که بتوانم خودم را از دست بدهم. کامل و دقیقا همانطور که من پایان جهان را تصور میکنم.با این حال داستان احساس مسطح شد. من با شخصیت ها، بی عاطفه پر شده در داستان عشق، شکارچی جدید، من dissapointed. به نظر می رسد همه اینها کاملا به همان اندازه در سال 2033 مطابقت داشته باشد و من کاملا به این موضوع پی بردم که آیا آنها موفق شدند، یا درگذشت یا رها شدند و غیره. مترو 2033 بسیار زنده و زنده بود. من واقعا احساس می کردم که تونل ها را با آرتجوم مسافرت می کنم در حالی که در اینجا من فقط داستان را که از فرد به فرد منتقل شده بود می خوانم و از این رو بسیاری از درخشش و جزئیات آن را از دست داده ام. هنوز هم خوشحالم که آن را به عنوان خوانده ام من همیشه برای دنیای مترو تشنه هستم اما می توانم بفهمم چرا هیچ ترجمه رسمی ساخته نشده است. این به نظر می رسد که قبل از مترو 2033 به عنوان مبنایی برای یک ایده نوشته شده بود و پس از آن مترو 2033 گسترش و رشد آن ایده بود. اما مجددا باید از Metro2033Artjom برای تمام کارهای سخت او قدردانی کنم. من متقاضی ترجمه خود را از روزی که Metro 2033 به اتمام رسانده ام، می توانم دوباره دوباره تشنه کنم، زیرا در آینده کتاب دیگری از مترو را نخواهم دید، که شرم آور است، زیرا امکانات به معنای بی حد و حصر است.

مشاهده لینک اصلی
مترو 2034 یک شخصیت جزئی از Metro 2033 را بر می دارد و تصمیم می گیرد داستان خود را یک سال پس از وقایع کتاب قبلی بگوید. کمی مترو را گسترش می دهد، به نظر می رسد از دیدگاه یک پیرمرد بالغ وقتی که سطح جهان به پایان رسید، و همچنین از نظر یک زن تبعیدی جوان که غریبه به مترو به عنوان سطح انفجار به ساکنان مترو است. این نمایشگاه مهمی است که از متفکر مترو 2033s Artyom به وجود آمده است، اما عمدتا کتاب به داستان های غم انگیز هومر و سرتیپ و لئونید و ساشا می پردازد که در نهایت در هم پیچیده و متلاشی می شود و سپس دوباره با روش های متفاوتی ارتباط برقرار می کند (همانطور که در این عجیب و غریب جهان). این کتاب همه چیزهایی است که قبلا کتاب نداشت. و به این معنی است که می گویم مترو 2033 بزرگ است و مترو 2034 ... عالی نیست. رفته رفته از کتاب قبلی قبول شده است، جایگزین شده توسط شخصیت های فوق العاده قهرمانانه عمل و نزاع در برابر هیولا جهش یافته (برخی از زمان انبوه آنها). همچنین از بین رفته اکتشاف، به طور همزمان حس تعجب و نگران کننده از چنین مکان وحشتناک و بی نظیر است. در عوض، ما یک گروه از کاراکترهایی داریم که متضاد بین داستانهای غم انگیز و غم انگیز است. حتی @ دستگاه تهدید / ضرب و جرح بزرگ @ بسیار متقاعد کننده به این معنی است که سهام بسیار مضحک بالا است که من موفق به اتصال با قهرمانان سخت گیر. من می دانم که یک کتاب سوم، مترو 2035، که یک دهه پس از اولین یکی و آن را دوباره بر آرتیوم تمرکز می کند. Heres امیدوار است که سوم بیشتر شبیه اولین کتاب و کمتر مانند دوم است!

مشاهده لینک اصلی
METRO 2034 از مدت کوتاهی پس از پایان METRO 2033 آغاز می شود. شخصیت های اصلی، \"هانتر\" از کتاب اول است، مردی به نام هومر که معتقد است که هدف او نوشتن یک تاریخ و تاریخچه مترو و یک دختر نوجوان است به نام ساشا که اخیرا یتیم شده است. پدر ساشا یکی از دیکتاتورهای شهر مترو بود، تا زمانی که او و دختر به ناحیه ای که هیچ امیدی برای زنده ماندن نداشتند تبعید شدند. آنها زنده ماندند پدرش توانست به اندازه کافی بلند شود تا بتواند بالغ شود و یاد بگیرد تا قبل از مرگش از خود دفاع کند. شکارچی، هومر و ساشا در یک برخورد ماموریت، ساشا برای زنده ماندن، هانتر و هومر برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است به یک ایستگاه که دیگر پخش و یا ارسال دونده با اخبار نیست. آرتیوم بخش مهمی در این داستان ندارد. او تا فصل 10 ظاهر نمی شود. با این حال همه چیز اتفاق می افتد و نتیجه اعمال او در METRO 2033 است. تهدید این بار Dark Ones نیست. چیزی بسیار بدتر است و تقریبا غیرممکن است. همانطور که با اولین کتاب، شخصیت ها فوق العاده هستند و من برای آنها اهمیت قائل شدم. این اقدام بدون توقف است. کتابهای صوتی METRO 2033 و METRO 2034 توسط روپرت دگاس نقل شده است. او فوق العاده است لهجه او برای سخنرانان روسی اگر شگفت انگیز است. هنگامی که به سادگی راوی، نه گفتگو، او دارای صدای بسیار واضح با لهجه انگلیسی است. صدای زنانه او بسیار خوب انجام می شود. من از آنجایی که تعدادی از عناوین خود را به لیست آرزوهای من اضافه کردم، آخرین کتاب در METRO 2035 منتشر نشده است. من تعجب می کنم که آیا کمپین رسانه های اجتماعی از التماس به نویسنده می تواند به تسهیل این اتفاق کمک کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مترو 2034


 کتاب اثر مرکب
 کتاب سقلمه
 کتاب مدرسه کیفی
 کتاب هنر شفاف اندیشیدن
 کتاب دژخیم عشق
 کتاب صد سال تنهایی