کتاب مرگ به سراغ اسقف اعظم می آید

اثر ویلا کاتر از انتشارات شورآفرین - مترجم: سلما رضوان جو-پرفروش ترین رمان های ایران

مرگ برای اسقف اعظم می آید از عشق ویلا کاتر به سرزمین ها و فرهنگ های جنوب غربی آمریکا. در سال 1927 منتشر شده برای هر دو ستایش و ناراحتی، از آن زمان تا به حال ادعا کرد برای خود یک محل عمده در ادبیات قرن بیستم. این روایت به پیروی از اسقف ژان لاتور و پدر جوزف واایلانت، از دوران کودکی خود در فرانسه، پیروی می کنند، زیرا آنها پیکسای جدید کاتولیک سانتا فه پس از جنگ مکزیک را سازمان می دهند. روحانیون، مانند اسطوره های تاریخی خود، اسقف ژان لامی و پدر یوسف مکبوف، به دنبال احیای کلیسا و ساختن یک کلیسای جامع در صحرا، با فساد مذهبی، بدبختی طبیعی و تنهایی زندگی در سرزمین عجیب و غریب روبرو هستند.


خرید کتاب مرگ به سراغ اسقف اعظم می آید
جستجوی کتاب مرگ به سراغ اسقف اعظم می آید در گودریدز

معرفی کتاب مرگ به سراغ اسقف اعظم می آید از نگاه کاربران
4.5 ستاره جامد مرگ برای اسقف اعظم می آید یک خواندن سریع است که ویلا کرت در پروسهای انسانی می نویسد و شرح می دهد که جنوب غربی را به وضوح به عنوان یک نقاشی توسط گرجستان آکسفیف به تصویر کشیده است. @ دشت وجود دارد، در زیر پا، اما آنچه که دیدم زمانی که یکی در مورد آن نگاه کرد این بود که جهان آبی درخشان از هوشیاری هوا و ابر حرکت. حتی کوه ها فقط آنتیلی ها بودند. در جای دیگر آسمان آسمان سقف جهان است؛ اما در اینجا زمین زمین آسمان بود. @ او ما را به این جهان می کشد و ما را در یک کویر بی نظیر قرار می دهد، به جای آنکه یک قیافه ی نرم باشد. قبل از شروع داستان، دو کشیش کاتولیک به تازه کارها می آیند قلمرو نیومکزیکو، یکی از آنها به رسمیت شناخته شده برای تبدیل شدن به اولین اسقف اعظم نیومکزیکو و دیگری، دوست و همراه با ایمان او، برای نفوذ به مردم ساده آنها در آن وجود دارد. کاپر هر دو طرف زندگی را در یک محیط دشوار، هر دو طرف مردم و هر دو طرف کلیسایی که به آنها خدمت می کند، نشان می دهد. اسقف اعظم مطمئنا مردی است که باید تحسین و مورد احترام قرار گیرد، اما پدر یوسف بسیار ساده تر است که قلب من و تحسین واقعی را به دست آورد ... احساساتی که دوست و @ @ @ برتر از آن نمی شد مخالفت کرد. مردم و مکان ها و بدون اعمال آنها، تمام عمق و گستردگی آنها را در زندگی واقعی به آنها می دهد. کلماتش جاری هستند، مثل موسیقی، و در حالی که او ساختار تنگی را نمی دهد (بیشتر شبیه یک تصویر زندگی از آن است که عبور می کند)، ما را به ما می بیند که فراتر از سطح این مردان را نگاه کنید و زندگی خود را نگاه کنید. لذت بخش ترین خواندن و کمی هوای تازه. من احساس پاک میکنم

مشاهده لینک اصلی
من شنیده ام که یک صحنه مرگ بسیار فوق العاده در نزدیکی - همانطور که انتظار می رود - پایان این کتاب وجود دارد. اگرچه من معتقد به محکومیت هستم که باید تا زمانی که فردی بمیرم زندگی کنم، نمی توانم این اصل را با قیاس با خواندن خودم از این کتاب اعمال کنم. من کاملا جدی شک دارم می توانم آن را تمام کنم من حدود 200 صفحه هستم و هنوز هیچ نظری ندارم که پدر لاتوری. او کمی بیشتر از یک کپی از ملو است که کمی اندک اندک است. تمام آنچه که او می داند این است که او در نهایت می میرد. این ممکن است این عدم توسعه شخصیت در نظر گرفته شده است نشان دهنده خودخواهی او، اما اگر چنین است استراتژی ضعیف در هنگام نوشتن یک کتاب است که من می خواهم به خواندن و پایان. با این وجود، من بیشتر می دانم که جنبش Catholicism به سبک اروپایی را به حیوانات نسب جدید نیومکزیکو که در آن کاتولیک ها به سبک مکزیکی سر و سامان داده بودند، بیشتر می دانستند. این چیز جالبی است اما این کتاب نیست. این بیشتر شبیه یک راهنمای سفر تاریخی نسبت به یک رمان است و نخستین ناامیدی من از کرت است. بانوی گمشده، آنتونیای من و مجلس اسکاتلندی همه جورابهایم را از دست دادند، در حالی که این بیشتر از احتمالا به صورت مجبور به زور از انتهای اندام پایین من، پاهای من، مانند جوراب های روزمره، برداشته خواهد شد. جوراب جوراب جوراب. جوراب های کثیف مانند مرگ کمی. غمگین، لرزان، جوراب های رنگارنگ که شستن فقط کمی enlivens. مرگ و میر روزانه در دست پا.

مشاهده لینک اصلی
اگرچه چندین بار برای خواندن این مطلب به من مراجعه کردم، من از آن لذت بردم، به خصوص تصویری زیبا از چشم انداز دشت های بزرگ در آن دوره. من یک داستان مهاجر بوهمیایی را در رابطه با یک دوست شناخته شده ازbohemia @ در میسوری پیدا کردم. فقدان احساس جنسی برای لنا یا آنتونیای در حال رشد جیم یک شکاف بود اما با توجه به این که نوازنده یک لزبین نباید جای تعجب باشد. این اساسا یک داستان قدیمی از عشق نابهنگام بود و Eden idyllic در دشت های بزرگ تا حدودی به چند لحظه ای که من در کانزاس داشت یادآور بودم. تصور می کنم که کرت تجربیات خود را تا حدودی رمانتیک کرده است، اما جزئیات و زبان معتبر زمان و افراد مختلفی در آن وجود دارد. این اولین کتاب کاتر من است و باعث شد که من دوباره در نبراسکا سرگردان باشم و از طریق زمینه هایی که به دنبال فیزه و یا غیره هستند لگد بزنم.

مشاهده لینک اصلی
@ ایمان، در آن مرز وحشی، مانند گنج خزنده است؛ آنها آن را نگه می دارند، اما نمی دانند چگونه از آن برای نجات جانشان استفاده کنند. یک کلمه، یک نماز، یک خدمت، همه چیز است که برای آزاد کردن آن افراد در اسارت لازم است. . . من تمایل دارم که مردی باشم که این بچه های از دست رفته را به خدا بازگرداند. این بزرگترین خوشبختی زندگی من خواهد بود. @ این داستان آهسته و آرام از افتخار مهربان دو کشیش مشتاق فرانسوی، ژان ماری لاتور و جوزف ویلانت است که به تازگی متصل به نیومکزیکو توسط نوزادان غسل تعمید می کنند، تقدس ازدواج، اجرای مقدسات و تجربه سنت های قرن ها در میان سرخپوستان و مکزیک ها در منطقه از دست داد. پدران لاتور و ویلانت در طول زمان خود از جمله کیت کارسون با شخصیت های جالبی برخورد می کنند، اما جهان طبیعی با تمام رمز و راز و عظمتش، ستاره ای واقعی در این است. پدر پدر لتور با گوشش به این شکاف برای مدت طولانی در حالی که، علیرغم سردی که از آن ناشی شد. او به خودش گفت خودش گوش دادن به یکی از قدیمی ترین صداهای زمین است. آنچه که شنید صدای یک رودخانه زیرزمینی بزرگ است که از طریق یک غار فراگیر جریان دارد. آب خیلی دور بود، به مراتب پایینتر، شاید عمیق تر از پای کوه، سیل در سیاه و سفید در زیر دندههای سنگهای پیشقدم شده بود. این یک سر و صدا عجله نیست، اما صدای سیل بزرگ با قدرت و عظمت حرکت می کند. @ تسکین دهنده، آرامش خواندن پر از مناظر نفس گیر جنوب غربی و اقدامات بی شماری از مهربانی. من آن را دوست داشتم

مشاهده لینک اصلی
مورد علاقه من توسط کاتر؛ وقتی با سفر Grand Circle خانواده خود، به ویژه بخشی در نیومکزیکو سفر کردید، این را با صدای بلند بخوانید. چنین داستان ملایم و آرام. من می دانم که فرزندان من با آن به عنوان من / بود، اما من هنوز خوشحالم که آنها در مورد آن می دانند. این یک داستان ثابت در مورد زندگی واقعی اولین اسقف اعظم قلمرو غربی است، یک مرد ساده و پیروزمند که ایمان خود را بدون سر و صدا و یا حماقت زندگی کرد. کتاب واقعا خواندن را تسکین می دهد، اما من فکر می کنم که بلوغ خاصی را برای به دست آوردن کامل آن به دست می آوریم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مرگ به سراغ اسقف اعظم می آید


 کتاب پلیس را خبر می کنم
 کتاب سقلمه
 کتاب دختری با کت آبی
 کتاب نامه به کودکی که هرگز زاده نشد
 کتاب موش ها و آدم ها
 کتاب خلیج نقره ای