کتاب من او را دوست داشتم

اثر آنا گاوالدا از انتشارات یوبان - مترجم: مینا آذری-پرفروش ترین رمان های ایران

‘How long does it take to forget the smell of someone who loved you? And when do you stop loving them?’

When Chloé’s husband leaves her and their children for another woman, she is devastated. Unexpectedly, it’s her usually distant father-in-law who comes to Chloé’s aid, both with practical help and his personal wisdom on life and love.

In this beautifully crafted novella, Anna Gavalda poignantly explores the fragility of human relationships.


خرید کتاب من او را دوست داشتم
جستجوی کتاب من او را دوست داشتم در گودریدز

معرفی کتاب من او را دوست داشتم از نگاه کاربران
این کتاب یکی از آن لذت های کوچکی است که انتظار ندارید پیدا کنید! بله، این یک برو به کتابخانه بدون هیچ انتظاری در داخل و خارج، قانع نشده، کتاب است که به همراه ±'S. اما بهتر از همه این است که من یک نویسنده را کشف کرد، من فکر می کنم دید دست دادن نیست.

مشاهده لینک اصلی
برای همیشه از دست دادن فقط یک لحظه بیشتر، 21 فوریه 2006 @ So love is just bullshit @ thats it؟ این کار هرگز کار نمی کند @ @ البته این کار می کند. اما شما باید مبارزه کنید .. @ @ مبارزه چگونه؟ @ @ هر روز شما باید کمی مبارزه کنید. هر روز کمی با شجاعت خود بودن، تصمیم می گیرید که خوشحال باشید @ Pierre به Chole توضیح میدهد که باید کاری را انجام دهید تا عشق اتفاق بیفتد. آنا گاالدا در سن سی و شش سالگی و پس از ازدواج ناکام اولین رمانش را نوشته است. این یک داستان زیبا از جستجو برای شادی است. گاهی اوقات شجاعت جسمی برای آن که کمی عشق و حقیقت را پیدا کند، شاد می شود. او در یک مصاحبه گفت:Je laimai [کسی که دوستش داشتم] داستان درباره شجاعت بود که باید خوشحال بود. به نظر می رسد شخصیت هایی که شکننده، زخمی، وحشی هستند را دوست دارم. من فکر می کنم اکثر مردم مانند این هستند. آنهایی که از آن پنهان می کنند یا احمق هستند. من فکر می کنم حس حساس ما جوهر بودن انسان است. بین کسانی که هرگز شک و تردید خود را در این سیاره و کسانی که هر روز خودشان را میپرسند چرا آنها اینجا هستند و به چه معناست، البته متاسفانه متقاضیان را ترجیح میدهم. @ Chloe خراب است، شوهرش Adrien او و دو دخترش را ترک کرده است برای یک زن دیگر. او خوشحال نبود. او کم است پدرش، که او آن را «قدیمی مشتاق @» نامید، به کمک او می آید و اصرار دارد که او و دختران او را به خانه مادران خود ببرند. او چندین اکتشاف دارد. پیور مردی نیست که فکر می کند او است و شاید شاید فقط این تراژدی وحشتناک ممکن است یک پوشش نقره ای داشته باشد. او در طول روزی که پیر را مرد ناراضی می داند، یاد می گیرد که اجازه می دهد شادی او از طریق انگشتانش از بین برود. او این را اجازه داده است که اتفاق بیافتد، می فهمد چرا این اتفاق افتاده است و او توانایی حرکت را نداشت. پس از اینکه با فرزندان ازدواج کرد، پیرو عشق زندگی خود را از دست داد. او زندگی مخفی یک زن زنا را زندگی کرد و برای تغییر شرایط خود خیلی ضعیف بود. این او با چند بطری شراب خوب از طریق یک شب بررسی می کند که Chole در بدبختی او بود. @ رضایت او چند، چند خیلی کوچک به ذکر @، اما این مسیر زندگی خود را تغییر داده است. سالهایی که او در خوشبختی صرف کرد؛ که او سعی نکرد و تغییر کند بله، همه ما پشیمانیم، همه ما به دنبال این کرم گریخته ای به نام خوشبختی هستیم، و ما ممکن است آن را پیدا کنیم اما برای لحظه ای کوچک. آنا گاالدا به ما یادآوری می کند که زندگی خیلی کوتاه است، ما باید آنچه را که از ما دور است جستجو کنیم. و همانطور که اسکات پک به ما می گوید @ حقیقت این است که بهترین لحظات ما احتمالا رخ می دهد زمانی که ما احساس عمیقا ناراحت کننده، ناراضی و یا غیرفعال است. برای اینکه فقط در چنین لحظاتی با ناراحتی ما مواجه میشویم، احتمالا ما از گودال خارج میشویم و شروع به جستجو برای راههای مختلف یا پاسخهای درستتر میکنیم. @ کسی که دوستش دارد مانند بیشتر امور عاشقانه به پایان میرسد، برای همیشه تنها یک لحظه بیشتر - Gisele Dough @ به شدت توصیه می شود، prisrob 2-19-06

مشاهده لینک اصلی
¨ ¨ ¨ ¯ ¯. Ù Š Š Š Š Š ... ... ƒ ƒ ƒ ƒ ƒ ... ... Š ƒ ± ± ... ... ...

مشاهده لینک اصلی
شگفت انگیز، بازتاب خام و صادقانه در مورد روابط، تصمیم گیری و همه آنها. تنها کاری که کردی کوتاه بود

مشاهده لینک اصلی
اگر چه بهتر از @ A Better Life @، بیش از 3 ستاره ارزشش را ندارند. هنوز هیچ نظری ندارم که آنا گاالدا نویسنده ای است که سزاوار خواندن است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من او را دوست داشتم


 کتاب پیش از سقوط
 کتاب مسئله اسپینوزا
 کتاب ارتباط بدون خشونت زبان زندگی
 کتاب جعبه مقوایی
 کتاب هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی
 کتاب گهواره گربه