کتاب نسل اژدها

اثر پرل باک از انتشارات علمی و فرهنگی - مترجم: احمد قاضی-پرفروش ترین رمان های ایران

یکی از رمان های سیاسی بیشتر از قلم پرل بوک، دانه اژدها به فاجعه حمله ژاپنی و اشغال سرزمین اصلی چین در طول جنگ جهانی دوم منجر می شود. باک داستان خود را در اطراف خانواده فانتزی لنگ تانک متمرکز می کند، باک از ویرانی قحطی که جنگ را به این افراد بیگناه ملایم تحمیل می کند، باز می کند. لینگ تان و خانواده اش کشاورزان ساده ای بودند که در انزوای صلح آمیز زندگی می کردند. فن آوری غربی، و همچنین ماشین آلات جنگ، در این مناطق دور افتاده چین شناخته شده نیست. و حتی اگر سواد در میان نسل جوان افزایش یابد، گزارش های هشدار دهنده تجاوز خارجی به شدت نادیده گرفته می شود. برای دهقانان، گذار از یک حاکم سیاسی به سوی دیگر، عملا بی معنی بود؛ زندگی در اطراف مزارع و روستاهای آنها چرخید. وطن پرستی مفهوم دوست داشتن و دفاع از یک کشور نبود؛ زمین آنها کشورشان بود. اما همانطور که تهاجم به داخل کشور حرکت می کند و جاده ها با بازماندگان فرار می کنند غرب، لنگ تان و همسایگانش مجبورند با واقعیت های سخت جنگ روبرو شوند. "روزها گذشت و با حاکمان فرق می کرد مردم خود را قوی تر می دانستند که می دانستند که آنها و آنها تنها مانده اند تا علیه دشمن ایستادگی کنند و هرکدام از خودشان اکنون آنچه اتفاق می افتد بستگی دارد. برای حاکمان در هر نقطه همیشه اولین کسانی هستند که پرواز می کنند و مردم باید پشت سر بگذارند تا ثابت بمانند.


خرید کتاب نسل اژدها
جستجوی کتاب نسل اژدها در گودریدز

معرفی کتاب نسل اژدها از نگاه کاربران
یک بار دیگر، مروارید باک من را به دنیای چین (که من دوست دارم)، در این دوران در دوران قتل عام نانجینگ کشیده است. این اولین بار است که من خانم بکس را نوشتم در حالی که زمان جنگ در چین را نشان می دهد؛ تا همین اواخر، من بسیار نگران جنگ در نانجینگ هستم. خانم باک به جای تمرکز تلاش های خود در زمینه صلح، سوئیچ ها را متوقف می کند و بر هرج و مرج تمرکز می کند. جریان داستان های کتاب مقدس رمان داستان را به طور مساوی جریان می دهد و ریاضت متن او یک تمرکز و تحسین را حفظ می کند. داستان تکان دهنده!

مشاهده لینک اصلی
من به طور کامل این داستان جنگ از بین برده چین را از دیدگاه دهقانان چینی و استقامت آنها ابراز داشتم. در سبک افسانه ای و ساده خود، مروارید باک یک داستان زیبا و آگاهانه را بافتن، ذهنی واقعی از زمان ها و رویدادها را بافته است. من می توانستم 5 ستاره را به جای آنکه انتهای برخی مسائل را که امیدوار بود شامل نمی شد، از قبیل ازدواج از جوان ترین پسر، نادیده گرفتم. اما به زیبایی گفت: و برای من، یک کتاب کاملا جذاب است که من به شدت توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
Ive ده ها تن از ده ها تن از کتابهای مروارید S. Bucks را خوانده و این یکی همچنان یکی از مورد علاقه من است. به طور خلاصه، یک خانواده چینی با تجاوز وحشیانه ژاپن در جنگ جهانی دوم مقابله می کنند و برای امید به اندازه کافی تلاش می کنند تا زندگی خود را ادامه دهند و در شرایطی بهترین کار را انجام دهند. این زمان تحولات فرهنگی است، به جز درگیری های جهانی، و این خانواده به این امید بستگی دارد که تمام آشفتگی آنها و خانواده هایشان را از بین ببرد. آنها در معرض هرج و مرج نعمتهای آسمان هستند و امید دارند که نیاز دارند.

مشاهده لینک اصلی
من تصمیم گرفتم که این کتاب را ندهم و تصمیم گرفتم آن را با بهترین آرزوها برای خواننده شادتر بخوانم. با توجه به سبک زندگی و کمبود راحتی مدرن، احساس کردم که دوره زمانی قرن ها بود. آنها از بوفالو برای شخم استفاده می کردند، به شهر می رفتند و غیره. شهر نمی توانست خیلی دور از آنجا که بتواند چند ساعت در آنجا راه می رفت. سپس، پرندگان نقره ای آمدند و چیزی را که حاوی یک میدان بودند را برداشتند و کشاورزان هیچ ایده ای نداشتند. شاید برای کشاورزان روستایی در دهه 1930 چینی بود. اما، آن را فقط به من عجیب و غریب.

مشاهده لینک اصلی
این یک چهار ستاره را به عنوان کتاب به عنوان یک کل ساخته شده بسیار خوب توسعه یافته و جالب بود اما ..... پایان به من کمی ناامید کننده بود به عنوان آن را در بیشتر از یک سبک پری داستان به پایان رسید از واقعیت سخت سر و صدا از بقیه کتاب. در طول جنگ جهانی دوم در چین تنظیم می شود و به داستان های مردم عادی چین و آنچه که در طول جنگ رخ داد، می گوید. در اولین 3/4 کتاب هیچ پوشش شکر وجود نداشت. شاید سردبیران می ترسیدند که پس از خواندن بیشتر کتاب، همه ما به داروهای ضد افسردگی نیاز داریم و پیشنهاد کردیم که در پایان آن را کمی کاهش دهیم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نسل اژدها


 کتاب وداع با اسلحه
 کتاب جایی که عاشق بودیم
 کتاب آواز کافه غم بار
 کتاب گوسفندی که عصبانی بود، خیلی عصبانی
 کتاب جین ایر
 کتاب یک اتفاق مسخره