کتاب هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی

اثر جان گاتمن از انتشارات اندیشه معاصر‏‫ - مترجم: مرتضی نظری-پرفروش ترین رمان های ایران

John Gottman has revolutionized the study of marriage by using rigorous scientific procedures to observe the habits of married couples in unprecedented detail over many years. Here is the culmination of his lifes work: the seven principles that guide couples on the path toward a harmonious and long-lasting relationship. Packed with practical questionnaires and exercises, The Seven Principles for Making Marriage Work is the definitive guide for anyone who wants their relationship to attain its highest potential. The seven principles Gottman sets out are for the partners to enhance their love maps; nurture fondness and admiration; turn toward each other instead of away; let their partner influence them; solve their solvable problems; overcome gridlock; and create shared meaning.


خرید کتاب هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی
جستجوی کتاب هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی در گودریدز

معرفی کتاب هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی از نگاه کاربران
اگر چه بخشی از من فکر می کنم نباید کتابهای زیادی درباره ازدواج را قبل از اینکه من ازدواج کنم بخوانم (می توان از طریق تمام مشکلات بالقوه ای که در این کتاب کمک های خود مطرح می شود، افسرده می شود) من سرم را در اطراف واقعیت ازدواج قرار می دهم، و من همیشه کسی هستم که برای تحقیق به اطمینان و آرامش بیشتر احتیاج دارد. بنابراین، اگرچه ممکن است سبد خرید خود را قبل از اسب بچرخانم، من واقعا دوست دارم همه چیز را بدست آورم. با توجه به کتابهای خودآموزی / رابطه، این کالیبری است که من بهترین را دوست دارم - بر اساس سالها تحقیق صحیح با یک رکورد ثابت شده جان گوتمن در تقریبا هر کتاب ارتباطی در خارج و با دلایلی اشاره دارد. در عرض چند دقیقه او می تواند با دقت 91 درصد پیش بینی کند که آیا زن و شوهر با هم ازدواج خواهند کرد یا خیر، و از نتایج تحقیقاتش استفاده می کند تا زوج ها را در زمینه کاری که باید برای جلوگیری از چنین سرنوشتی (و چگونه اگر علامت @ نشانه های هشداردهنده خطرناک @ بیدار شود، همه چیز را عوض کنید). در حالی که بعضی از آن به نظر عقلانی می رسد، برخی از آنها شگفت انگیز است: مانند یافته هایی که برخی از توصیه های بسیار مشترک (مانند اهمیت گوش دادن فعال، نیاز به اشتراک منافع مشترک و غیره) پشت آن را بزن من به نسخه صوتی این گوش دادم، و به طور صحیح ترجمه نمی شود. بسیاری از تمرینات و مواردی که در آن قرار دارید متوقف می شود و انجام می دهید، اما کل یک کتاب صوتی این است که شما می توانید آن را گوش دهید * در حالی که * شما مشغول کارهای دیگر (ظروف، رانندگی، و غیره) بنابراین من هیچ کاری انجام ندادم و در بعضی از آن ها فاصله گرفتم، اما زمانی که گوش دادم، حداقل به من برخی از جنبه های خود و یا روابطم را که به نظر من در چنین شرایط خاصی مورد توجه قرار نگرفته بود، به من نشان داد. به هر حال، اگر شما به دنبال تحقیق یا مشاوره در ازدواج هستید، من نمی ترسم توصیه Gottman، و من امیدوارم برای ادامه تحصیل از کار خود.

مشاهده لینک اصلی
نقل قول مورد علاقه من در کل کتاب: â € œWorking به طور خلاصه در ازدواج شما هر روز بیشتر برای سلامت و طول عمر خود را از کار کردن در یک باشگاه سلامت بیشتر (ص 261) بیشتر انجام دهد. در کل، یکی از کتاب های بهتر در پرورش است ازدواج خوشحال خواندن بسیار مفید برای هر دو زن به دنبال بهبود مهارت حل و فصل درگیری خود و یا فقط تقویت رابطه خود را. اصول Gottmans توسط برخی از بهترین تحقیقات در هر نقطه از روابط زناشویی پشتیبانی می شود، گرچه متاسفانه تحقیقات او بسیار افتخار است (مثلا اظهارات مکرر مانند @ من نمی دانم چرا که بعضی از زوج ها به طرز باتجربه ازدواج می کنند. من می دانم که چرا. ) برخی از نکات برجسته: * تمایز بین مشکلات دائمی و قابل حل در ازدواج؛ اغلب مشکلات در دسته @ دائمی @ (غیر قابل حل) قرار می گیرند و اغلب در معرض برخی از مسائل اساسی شخصی و زناشویی قرار می گیرند که باید با دقت مورد توجه قرار گیرد. * خوشبختانه زوج های متاهل می توانند اختلافات و استدلال های قابل توجهی داشته باشند؛ راه این استدلال ها (حفظ احترام، اجتناب از انتقاد، تمایل به تحت تاثیر همسر شما) است که اهمیت دارد. به عبارت دیگر، نه آن که زوج های با ازدواج های قوی، اصرار نکنند یا مخالف باشند، این که آنها در روح احترام و آشتی سریع انجام می دهند. پایه محکمی از دوستی واقعی در ازدواج باعث می شود این امکان پذیر باشد. * شما نمی توانید ازدواج خود را صرفه جویی کنید، یادگیری برای برقراری ارتباط حساس تر؛ یک متخصص ارتباطات دوستانه کمک می کند، اما آن را مهم ترین چیز در حل اختلافات نیست. *Four Horsemen @ از مشکلات مهم زناشویی: انتقاد، تحقیر، دفاع و دفاع سنگین (سنگین سازی (تاکتیک بسیار رایج در مردان). این کتاب یکی از توصیه های اول من برای زوج هایی که به دنبال بهبود رابطه خود هستند.

مشاهده لینک اصلی
چرا به نظر می رسد طبیعی است که به راهنمایی مشغول شوید و کار را برای حفظ یک ماشین انجام دهید، اما رابطه ای نداشته باشید؟ این کتاب می تواند خیلی وقتگیر باشد، اما شامل تمرینات زیادی است، آسان است برای خواندن و بر اساس اصول و شواهدی که در این زمینه بسیار مورد توجه قرار گرفته است (که من را شگفت زده کرد). از گیتمن آزمایش آزمایشیlove @، گوتمن تعداد زیادی زوج را دید که کار می کردند و نمی توانستند انجام دهند. یافته های او این کتاب را گزارش می دهد. برخی از قطعات: - اکثر استدلال ها قابل حل نیستند؛ بزرگترین پیش بینی کننده های طلاق عبارتند از: انتقاد، تحقیر، دفاع، شکست تلاش های تعمیر، و سنگسار کردن .- امور یک علامت است، نه یک علت، مشکلات زناشویی- داشتن اولین نوزاد کاهش می یابد رضایت زناشوئی اغلب! - تحسین و تمجید از یکدیگر - مردان اجازه نمی دهد که زنان به اندازه کافی نفوذ کنند - مشکلات حل شده شما را حل کنند، مانند: استرس، مجازات (اول شوهر، پسر دوم)، پول، جنس علاقه بیشتر باید کنترل شود)، کارهای خانه و تبدیل شدن به پدر و مادر (@ یک کودک نارنجک است @). بر روی @ gridlock @ در اختلافات جدی غلبه کنید، اساسا سعی دارید تا بهترین ها را کنار بگذارید- ایجاد معنی مشترک

مشاهده لینک اصلی
احتمالا باید این کتاب را بالاتر ببرم من فکر می کنم اصول صدا و آشکارا به خوبی تحقیق شده است. من تصور می کنم که همه چیز او در اینجا می گوید درست است. این فقط نوع از کتاب ازدواج است که من را القا می کند. این بیش از این است که این کار را بکنید و این کار را انجام ندهید نه به ارائه الهام و چشم انداز در ازدواج. به عنوان مثال یک فصل در مورد کارهایی که وی انجام می دهد صحبت می کند و شامل فهرستی از کارهایی است که می توانید با همسر خود انجام دهید تا تعیین کنید چه چیزی عادلانه باشد. چیزهایی مثل این واقعا باعث می شود تا من بیشتر از این پیش از این در مورد مسئله بیشتر تأکید کنم. برخی از تمرینها مانند سرگرم کننده و یا مفید هستند و من فکر می کنم این کتاب واقعا می تواند خوب باشد اگر یک زن و شوهر نشسته و آن را با هم. من بخشی را که در آن صحبت می کنم در مورد اینکه چگونه زوج های متاهل با خوشحالی می توانند @ را حل کنند، هر مشکلی را حل می کنند و ارتباط روشن آن (یعنی استفاده از @ I @ statements) لزوما کلید سعادت زناشویی نیست. چند بخش خوب وجود داشت ... فقط فنجان من چای نبود.

مشاهده لینک اصلی
دکتر جان گوتمن برای کار خود در Seattles @ Lab Lab @ معروف شد. @ یک آپارتمان تحقیقاتی با دوربین هایی که او به تماشای نحوه ارتباط زوج داوطلب با یکدیگر می پردازند. گوتمن با مشاهدات خود، الگوهای ارتباطی را که با روابط پایدار ارتباط دارد، کشف کرد. در میان مشاهدات Gottmanâ € ™ ثانیه بود که فرکانس مبارزه coupleâ € ™ ثانیه کمتر با موفقیت رابطه نسبت به عوامل دیگر، از جمله اینکه آیا آنها سبک های سازگار با برخورد با درگیری را داشته باشند یا نه، آیا شرکای درگیر رفتار خاص ارتباط مخرب Gottman @ the four horsemen of the apocalypse، @ و اینکه چگونه شرکای موفق در پاسخ به آنچه که او به نام breakdownrepair تلاش می کند. @ آن زمان که من این کتاب را بخوانم، اما من آن را به عنوان داشتن بسیاری از مفید ، اطلاعات پایین به زمین برای بهبود ارتباط در روابط صمیمی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی


 کتاب رهبران آخر غذا می خورند
 کتاب فکرهای نبوغ آمیز (بیشترشان)
 کتاب خانه درختی 39 طبقه
 کتاب هنر شفاف اندیشیدن
 کتاب شب در مسیر غرب
 کتاب و من دوستت دارم