کتاب هیچکس مثل تو مال این جا نیست

اثر میراندا جولای از انتشارات نشر چشمه - مترجم: فرزانه سالمی-پرفروش ترین رمان های ایران

اگر غمگین هستید از خودتان بپرسید چرا غمگین هستید. بعد تلفن را بردارید و به دیگران زنگ بزنید و از آنها بخواهید به این سوال پاسخ بدهند. اگر هیچ‌کس را نمیشناسید به اپراتور زنگ بزنید و این حرفها را به او بگویید. اکثر مردم نمیدانند که اپراتور وظیفه دارد به حرفهایشان گوش بدهد


خرید کتاب هیچکس مثل تو مال این جا نیست
جستجوی کتاب هیچکس مثل تو مال این جا نیست در گودریدز

معرفی کتاب هیچکس مثل تو مال این جا نیست از نگاه کاربران
آیا تا به حال فیلم من، شما و هر کس که ما می شناسیم را می بینیم؟ من کردم. من آن را دوست داشتم در حقیقت، این یکی از فیلمهای پنج فیلم برتر سال 2005 بود. این کتاب، یک مجموعه خیره کننده از داستان های خنده دار، توسط زن نوشته شده است، به کارگردانی، و ستاره دار در این فیلم نوشته شده است. اگر این فیلم را دوست داشتید، این کتاب را دوست دارید. اگر این کتاب را دوست دارید، می خواهید این فیلم را ببینید. اگر شما انجام ندادید، باید هر دو را انجام دهید. این یک نویسنده باور نکردنی است و این مجموعه یکی از بهترین مجموعه های من است که تا به حال خوانده ام. هر داستان ای که در اینجا ذکر شده، یک تجربه دلهره آور، تا حدودی سرگرم کننده، بررسی تنهایی است. همه کاراکترهای میراندا Julys در تنهایی خود غرق می شوند. اما او موفق به نگه داشتن آن نور است. شما وقتی این کتاب را تمام میکنید افسرده میشوید در عوض، سپاسگذارم که شما نیستید. داستان های مورد علاقه در این مجموعه شامل (اما محدود به آن نیستند): @ Shared Pation @ - که در آن یک افسردگی مانیک در مورد همسایه ای که پاسیوی خود را می گذارد فریاد می زند، ناآگاه است که او در وسط است تشنج صرعی @ The Swim Team @ - که در آن یک زن تنها به درسهای شنا برای سالمندان در آشپزخانه خود می پردازد @ خواهر @ (ممکن است مورد علاقه من) - که در آن یک مرد سالخورده تلاش می کند تا یک همکار را با دروغ در مورد یک خواهر زیبا که چیزی وجود ندارد @ چیزی که نیازی به هیچ چیز ندارد @ - که در آن یک زن لاتین همجنسگرا کشف می کند که او می تواند عاشق غریبه خود را تا زمانی که او یک کلاه گیس @ Ten Tene True Things @ را می پوزد، که در آن زن با همسر نجیب خود با شرکت در کلاس های دوخت @ Making Love در سال 2003 @، داستان نگران کننده ترین مجموعه، که در آن یک نویسنده جوان توسط مادلین LEngle رد می شود، یک راز را در مورد شوهرش پیدا می کند و @ @ @ @ با پسر معلول او معلم @ Mon Plaisir @ - که در آن سخت است این زن و شوهر سعی می کنند تا ازدواج خود را با افزودن اضافی در یک فیلم محلی جرقه بخورد و از شما بخواهید که این کتاب را بخواند. اکنون آن را بخوانید شما از آن پشیمان نیستید

مشاهده لینک اصلی
من آن را دوست ندارم همانطور که فکر کردم. بسیاری از داستانها شبیه هستند و تقریبا همه در اول شخص هستند. کدام خوب است، اما بعد از مدتی، با داستان های کوتاه، شروع به احساس می کند که فقط یک شخصیت وجود دارد و می تواند خسته کننده باشد. این موضوع دشوار است که بسیاری از داستان گرایان را مشخص کند، و ژوئیه اطلاعاتی را درباره آنها به دست می دهد که تقریبا به عنوان یک بعد از آن است. همانطور که اگر او می داند همه آنها صدایی مشابه یک فرد و او نیاز به تعمیر آن. هنگامی که او به طور ناگهانی شخصیت خود را به انتهای یک داستان توصیف می کند، مانع او می شود و منحرف می شود. همچنین، جولای این راه را برای بازگشت به همان رویا، سرسخت، @ دونده نگرانی، جهان بزرگ است و استقبال و بازوهای خود را برای شما باز خواهد شد. شما ذهن خاص @ که من در فیلم او آزار دهنده یافت. او می تواند حداقل یک راه خلاقانه تر از آن را بیابد که بدون آنکه خودخواهانه و بی تکلف باشد. او تلاش می کند تا مردم را در کتاب مناسب تر کند، اما دشوار است. در بعضی موارد من می توانستم خودم را با ویژگی های خاصی از شخصیت یا وضعیت همسو سازم اما چندین بار من فقط نمی توانستم داستان ها را در ابتدا به عنوان آنهایی که در وسط و یا به عنوان جالب به عنوان انتهایی هستند، نگذارم. همانطور که کتاب پیشرفت می کند، آن را بهتر می کند و جولای به من یادآوری می کند که مریم گیتس کییل تیز شده است (اگر چه با گیتس کیل، حتی اگر او در شخص اول می نویسد، شخصیت های او همواره متمایز هستند). بسیاری از این داستان ها با عشق و اشتیاق، اما همچنین با وسواس و تنهایی که ممکن است همراه با آن باشد. او یک راه نگران کننده و در عین حال عجیب و غریب جذاب برای توصیف جنبه های خودارزیابی روابط و عشق است. در نهایت، داستان های بیشتری را جذاب تر یافتم، و من آرزو داشتم که بیشتر به ایجاد داستان های کمتر و قوی تر متمرکز شوم، و کمتر از آن استفاده می شود.

مشاهده لینک اصلی
اولین بار در سال 2016 خواند و من کاملا مطمئن نیستم که چگونه این مجموعه داستان کوتاه را مرور کنم. هرگز فیلمهای میراندا جولی را دیده ام (هرچند من و شما و هر کس که می دانیم سالها در فهرست تماشای من بوده است)، بنابراین من واقعا نمی دانستید چه چیزی از نوشتنش انتظار داشته باشید، به غیر از آن، احتمالا متعجب خواهد شد. و این بود، اما آن نیز شگفت آور پر از طنز سیاه و سفید با صدای روایت بسیار مستقیم به نقطه است. هر زمانی از لحظه ای که لحظه ای جولای از دیدگاه یک مرد نوشت، من هر بار از لحن تکرار شدم، که من از آن به عنوان نویسندگان محترم همیشه موفق شدم. در این مجموعه چند داستان وجود داشت (به خصوص خواهر و داستان داستان به کودکان) که به من ایستادند و در مغز گیر کرده اند، اما برای بیشتر وقت من داستان هایی را که به یاد ماندنی نیست پیدا کردم. از هر داستان بیشتر بخاطر لذت بردم، اما بسیار آسان بود که به سمت یکی بعدی بروم، چون اکثر آنها در مغز من خیلی زیاد نبود. به طور ساده، این کتاب واقعا به توجه کامل من نیازی ندارد. با این حال، من هنوز هم آن را توصیه می کنم، زیرا داستان های خوبی در اینجا وجود دارد و آنهایی که دوست دارند در یک روز بعد دوباره دیدن کنند. داستان های مورد علاقه: خواهر، چگونه به داستان را به کودکان بگویید، Mon Plaisir، و چیزهایی که نیازی ندارند.

مشاهده لینک اصلی
Q. چه کسی از این مجموعه داستان ها توسط میراندا جولای نپسندید؟ A. پاسخ مناسب من و شما و همه ما می دانیم. آیا بد است برای اولین بار با بررسی شوخ طبعی بررسی های خوبی انجام شود؟ گرچه تلاش برای جذاب کردن و عجیب و غریب، جولای به سختی تلاش می کند. درس های شنا در زمین، یک فرض عالی بود. فقط این است که اعدام کلی او ناقص است. در این لحظه، می گویم از کتاب های او جلوگیری کرده و فیلم های خود را در صف Netflix خود قرار دهید. P.S. من این کار را شروع می کنم اگر این امکان پذیر بود.

مشاهده لینک اصلی
این مجموعه داستان کوتاه خیلی خوب بود! میراندا جولز مجبور است تا بارها و بارها همه زیبایی های ناخوشایند، ناامید کننده و ناراحت کننده ای را که سعی در داشتن یک انسان در دنیایی که شما نمی دانید بشناسد. با سرعت یک جمله منحصر به فرد، او هر دو می تواند قلب من را بخواند و شکستن. این واقعا چیزهای عالی بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هیچکس مثل تو مال این جا نیست


 کتاب دختر تحصیلکرده
 کتاب حرمسرای قذافی
 کتاب دختری که رهایش کردی
 کتاب مزایای منزوی بودن
 کتاب ما همه باید فمینیست باشیم
 کتاب هنر شفاف اندیشیدن