کتاب و هر روز صبح راه خانه دورتر و دورتر می شود

اثر فردریک بکمن از انتشارات نشر نون - مترجم: الهام رعایی-پرفروش ترین رمان های ایران

چشمان پیرمرد به‌طور عجیبی خالی است. ناامیدانه به شقیقه‌هایش می‌زند. پسرک دهان باز می‌کند که چیزی بگوید ولی وقتی این صحنه را می‌بیند جلوی خودش را می‌گیرد. در عوض آرام می‌نشیند و همان کاری را می‌کند که پدربزرگ یادش داده‌بود اگر گم شد انجام دهد: «محیط اطرافت را زیر نظر بگیر، دنبال ردپاها و سرنخ‌ها بگرد.»
نیمکت در احاطۀ درختان است چون بابابزرگ عاشق درخت‌هاست، چون درخت‌ها اهمیتی به افکار آدم‌ها نمی‌دهند. شبحی از پرنده‌ها از آنها بالا می‌آیند و در آسمان پخش می‌شوند و با اطمینان بر باد تکیه می‌زنند. یک اژدها میدان را می‌پیماید، خواب‌آلود و سبز، و یک پنگوئن با رد دستی شکلاتی روی شکم در گوشه‌ای به‌خواب رفته است. یک جغد مهربانِ یک‌چشم هم کنار او نشسته است. نوآ همه را می‌شناسد. مال او هستند. اژدها را بابابزرگ درست وقتی که به دنیا آمد به او داده ‌بود، چون‌که مامان‌بزرگ گفته‌بود اژدها برای نوزاد اسباب‌بازی توبغلی مناسبی نیست و بابابزرگ هم گفته‌بود که او هم یک نوۀ مناسب نمی‌خواهد.


خرید کتاب و هر روز صبح راه خانه دورتر و دورتر می شود
جستجوی کتاب و هر روز صبح راه خانه دورتر و دورتر می شود در گودریدز

معرفی کتاب و هر روز صبح راه خانه دورتر و دورتر می شود از نگاه کاربران
وقتی که من برای اولین بار خواندن این رمان را شروع کردم، به خودم فکر کردم که کتاب کوچکی برای به اشتراک گذاشتن با یک کودک برای کمک به آنها در درک آنچه اتفاق می افتد با یک دوست عزیز که از آلزایمر رنج می برد. من هنوز باور دارم که با این حال، Backman چنین هدیه قابل توجهی از ترکیب کلمات است که او می تواند شما را از طریق صفحات پرش و سپس، هنگامی که شما را با جایی که داستان در حال گرفتن شما را راحت است، او بلافاصله از قلب خود را گرفتن و افزایش احساسات آمده ریختن بیرون! من فکر می کنم این یکی از دلایل آن است که سریع به یکی از نویسندگان مورد علاقه من تبدیل شده است. مایلم یک گزیده ای را به اشتراک بگذارم، جایی که Backman را به سبک کاملا نوشتاری تقسیم می کنم که تقریبا شاعرانه است، در این 76 صفحه کوتاه:I miss the dawn . راه آن پا را در انتهای آب مهر و موم کرد، به طور فزاینده ای ناامید و بی وقفه، تا زمانی که هیچ اتفاقی نمی افتاد خورشید. نحوه ی آن در راستای دریاچه، به سنگ ها رسید و به سوی زمین رسید، دست های گرمش را در باغ ما قرار داد، نور ملایم را به داخل خانه ما ریخت، و ما را به راه افتاد و روز را آغاز کرد. پس از آن، دلم برای شما تنگ شده است. دلم برات تنگ شده @ @ قطعا رتبه پنج ستاره دیگر برای فردریک Backman.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب کوچک با یک قلب بزرگ می گوید که دلم برات تنگ شده. و اینقدر قلب چقدر بزرگ است. همان قدر که جهان ناشناخته است، جایی که ریاضیات امکان کشف ناشناخته را داشت، برای محاسبه فاصله به ماه، برای فرستادن مردان در آنجا و بازگرداندن آنها با خیال راحت. این چه چیزی است که دنیای گرانپاس به نوادۀ او یاد داد. ریاضیات در گفتن خداحافظی وجود دارد. و ریاضیات در باغ زیبا ترین برای عشق زندگی grandpas طراحی شده است. و ریاضیات در عشق برای نوه، زمانی که حافظه مبهم می شود و زندگی به آرامی به غروب آفتاب نهایی می افتد. با توجه به Frederik Backman، این رمان، یک نامه عشق و وعده آهسته بین یک مرد و نوه او، و بین یک پدر و پسر او است. تحریک، قلب، زیبا. و همه چیز خوب است، زیرا ریاضیات در خدا و بهشت ​​نیز وجود دارد، پدر بزرگ می گوید. ما فقط باید یاد بگیریم که چگونه می خواهیم خداحافظی کنیم و در انجام این کار، عاشق شویم.

مشاهده لینک اصلی
شما می توانید تمام بررسی من در Lit.Wit.Wine.Dine را بخوانید\nچگونه می توانم نمی توانم بگویم که وقتی ناشر از شما خواسته است که آیا مایل است این کتاب را مرور کند؟ اگرچه من بسیاری از نوئل ها را خوانده ام، من برای هر چیزی که توسط فردریک Backman نوشته شده است، یک برده دار مطلق هستم. من لیست خواروبارم را خواندم (5 ستاره، من مطمئن هستم) من فردریک Backman در BEA در سال جاری ملاقات کردم و کمی شگفت زده شد برای پیدا کردن که او واقعا هیچ چیز مانند پیری، شخصیت های مضحک. در واقع، بسیار جوان و جذاب است. من تلاش کردم تا او را متقاعد کنم که در مادربزرگ من که از من خواسته بود به شما بگوید شکایت شما بر اساس نیوفاندلند بود. و نه فقط هر نیوفاندلند، اما نیوفاندلند من. او استدلال قانونی را مطرح کرد که می تواند یک نیوفاندلند باشد، زیرا در واقع یک مسیح بود. که به تعبیری نمی تواند یک سگ باشد. او با مهربانی تصدیق می کند که ویژگی های مشترک متعددی وجود دارد که غیرقابل انکار است و بنابراین من اجازه می دهم که این موضوع باقی بماند. اما من از بین میروم ... و هر صبح خانه راه طولانیتر و بلندتر داستان زیبای رابطه بسیار ویژه بین نوح و پدربزرگ است. پدربزرگ دارای زوال عقل است و تلاش می کند به طور همزمان خاطرات خود را نگه دارد و نوح را برای آنچه که می آید، آماده می کند. Noahnoah، چیزی به من وعده داده است، یکی از آخرین نکته: هنگامی که خوب است، شما باید مرا ترک کنید و نگاه نکنید . زنده بمان این یک چیز بدی است که کسی را که هنوز اینجا نیست، از دست بدهد. @ پدر و مادر در مورد نوح نگران هستند و اینکه چگونه او حرکت خواهد کرد. او برخی از پراکندگی در مورد مقدار زمانی که او با پدر Noahs زمانی که او در حال رشد بود صرف. او همسر مرده وحشتناکی را از دست می دهد و برای مشاوره به او مشاوره می دهد. از طریق این مکالمات، نگاهی اجمالی از خود سابق خود و عشق عمیق بین آنها می بینیم. این بسیار ناراحت کننده و بسیار زیبا است. همانطور که یک فرد برای بسیاری از بیماران مبتلا به اختلال حافظه مراقبت می کند، من احساس می کنم نویسنده کار شگفت انگیزی را برای نشان دادن حس های ترس، از دست دادن و پشیمانی که والدین تجربه می کنند، انجام داد. دوره زمانی که فرد متوجه می شود که خاطرات خود را از دست می دهند اما در مورد آن هیچ کاری نمی کند، اغلب سخت تر است. از دست دادن کنترل و استقلال، اغلب ناخوشایند و ناراحت کننده است. فردریک Backman بار دیگر ثابت کرد که او استاد خلقت است، زمانی که به شخصیت های به خوبی توسعه یافته، منحصر به فرد و دوست داشتنی در داستان های ادبی می آید. و هر صبح خانه راه طولانی تر می شود و Longer انتخاب کامل کتاب دسامبر کتاب است. با تنها 96 صفحه، آن را یک نشست خواندن اطمینان لطفا حتی کسانی که با اغراق ترین برنامه ها. به لطف بسیاری از Atria کتاب ها برای ارائه به من یک نسخه رایگان از این کتاب در عوض برای بررسی صادقانه.

مشاهده لینک اصلی
یک روایت لمس در مورد یک پدربزرگ که از آلزایمر و نوه او رنج می برد. آن را در یک جریان آگاهانه نوشته شده است که در یک رمان کامل خسته کننده می شود، اما در چنین کتاب کوتاه ایده آل بود. این هم دلتنگ و دلخراش بود، شاید بیشتر از این که من خودم پدربزرگ و مادربزرگم بودم. این یک راه دوست داشتنی بود تا یک ساعت یا بیشتر صرف شود. بسیار توصیه می شود!

مشاهده لینک اصلی
5 ستاره - فوق العاده شگفت انگیز است. این یک داستان در مورد خاطرات و در مورد راه رفتن است. نامه ای عاشقانه و وداع آهسته بین یک مرد و نوه اش، و بین یک پدر و پسر او است. مثل شیرین و لمس خواندن - به راحتی در یک نشستن به راحتی خوردن. Backman کار شگفت انگیزی را انجام می دهد که بطور واضح ارتباط میان یک کودک و پدربزرگ و مادربزرگ خود را به کلمات تبدیل می کند، در حالی که همزمان اثرات دلهره آور و بی رحمانه آلزایمر و بیماری های مشابه را نشان می دهد. این یک ترکیب منحصر به فرد و متضاد از موضوعات است، اما نویسنده بین آنها زیبایی رقص می کند. این داستان در کلمات ساده اما قدرتمند گفته می شود - یکی از سبک های نوشتن مورد علاقه من است. من به خصوص از این که چگونه او جهان را در ذهن پدربزرگ توصیف کرد، لذت بردم. بسیار خلاق است و در تصاویری که به زودی فراموش نخواهد شد، نتیجه می گیرد. معلم ما ما را در مورد آنچه ما می خواهیم وقتی بزرگ می شویم بنویسیم. نوح به او می گوید: «چی نوشتید؟» نوشتم که می خواستم ابتدا کمی تمرکز کنم . «این پاسخ بسیار خوبی است.» آیا آن را می دانید؟ من ترجیح می دهم پیرتر از بزرگسال باشم. تمام بزرگسالان عصبانی هستند، فقط بچه ها و افراد سالم هستند که می خندند. \"این را نوشتید؟\" \"شما\" \"چه چیزی معلم شما گفت؟\" \"او گفت:\" من این کار را درک نکردم. \"و شما چه گفتید؟\" \"من گفتم او پاسخ من را فهمید.\" این باعث می شود که شما پدربزرگ و مادربزرگ خود را از دست ندهید، اگر شما آنها را از دست داده اید، به ویژه پدربزرگ و مادربزرگتان (ها) .------------------------------ ------------- Favorite Quote: Isnâ € ™ T که بهترین از تمام زندگی سنین، یک پیرمرد فکر می کند که او به نوه او نگاه می کند. هنگامی که یک پسر به اندازه کافی بزرگ است تا بداند که چگونه جهان کار می کند، اما هنوز هم به اندازه کافی جوان است که حاضر به قبول آن نیست. اولویت: در آنجا یک اتاق بیمارستان وجود دارد که در آن فردی که در وسط طبقه قرار دارد چتر سبز را چسبانده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب و هر روز صبح راه خانه دورتر و دورتر می شود


 کتاب مامان و معنی زندگی
 کتاب انسان در جستجوی معنی
 کتاب ۴۸ قانون قدرت
 کتاب تئوری انتخاب
 کتاب هنر عشق ورزیدن
 کتاب تنهایی پرهیاهو